HUCUM

• Konuyu başlatan DeletedUser59476
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser12293

Ziyaretçi
Ama klasik tecrübesi yok lakin aktif oyuncumız tecrübeli oyuncumız çok.. Sonuçta zevk almaya bakıcaz

DeletedUser57132

Ziyaretçi
hucum klanı olarak clasıc 7 ye gırıs yapacagız gelecek arkadasların bılgısı olsun

Abi hepiniz yaşlısınız o hıca yetişebilicek misiniz?? Bence özgür abiyi 2 aya silerler, sen zaten zaman kaybı der bırakırsın, yine kaldınız mı bana?????? :D

DeletedUser57132

Ziyaretçi
Ama klasik tecrübesi yok lakin aktif oyuncumız tecrübeli oyuncumız çok.. Sonuçta zevk almaya bakıcaz

Ahahahahahaah abi yandınız siz söyliyim ben, bence bu kadar zaman ayırmaya gerek yok diyip silersiniz bende köylerinizi toplarım :Dd

DeletedUser55540

Ziyaretçi
w35 5 -6 klan kalmış nasıl silelim:)

bu arada okumamıştım mesajların tamamını hucum kurulmayacakmış bilmeden yazdım sevindim buna şükrü ile aynı klanda oynamaya daha kendimi tam hazırlamamıştım: )

sözünü unutmadım apom bekliyorum :)

DeletedUser53035

Ziyaretçi
en güzeli bu kadar savunma olan bir dünya da Hücum olarak zevk alamazdık zaten

Bengam

Ağır Atlı
Özgür abi başarılar favori klan belliymiş :) inşaallah eğlenceli bir dünya geçer.

DeletedUser

Ziyaretçi
Bunyamin sen bi ara birakmamismiydin la :) Benim gibisin ulen ayni birakip birakip basliyon:)

Deleted User - 5200023

Ziyaretçi
Kurulan klanlara bakıyorumda HUCUM burayı gözü kapalı kapatır hemen biter :/

Yazmayayım dedim ama durduramadım kendimi.

Gelen ekibin isminden ziyade birliktelik farkettirir. "Hucum burayı gözü kapalı kapatır." demen senin kendi görüşün olabilir fakat yaptığın bu görüş sadece ToW klanı değil diğer klanlara da hakarettir. Bu oyunun kazananı hiç bir zaman belli olmadı,bu yüzden bu kadar tutuluyor.

Hucum'un kararı bizi ingilendirmiyor, ToW klanı olarak biz buradayız. İsteyen istediği ekiple,istediği şekilde gözü kapalı world kapatmaya gelebilir.

DeletedUser53035

Ziyaretçi

Gelen ekibin isminden ziyade birliktelik farkettirir. "Hucum burayı gözü kapalı kapatır." demen senin kendi görüşün olabilir fakat yaptığın bu görüş sadece ToW klanı değil diğer klanlara da hakarettir. Bu oyunun kazananı hiç bir zaman belli olmadı,bu yüzden bu kadar tutuluyor.

Hucum'un kararı bizi ingilendirmiyor, ToW klanı olarak biz buradayız. İsteyen istediği ekiple,istediği şekilde gözü kapalı world kapatmaya gelebilir.

herkesin kendi görüşü isteyen istediği şekilde yorum yapmakta özgür diye düşünüyorum

DeletedUser63059

Ziyaretçi

Yazmayın yazmayın dedinde bunu 1 gün önce yazsaydın kabul görürdü gidenin arkasında sallamak kolay mevzu gitmeden önce yazmak...

Deleted User - 5200023

Ziyaretçi
sizi,sizleri,seni takıp da baksaydım forum sayfanıza yazardım.

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Ali bende tam onu diycektim neden bunu önceden söyledin Hücüm Klanı C7 geçiş yapınca söyledin merak ettımo_O