HUCUM - CİN

• Konuyu başlatan DeletedUser63514
  • Başlangıç tarihi

Deleted User - 222510

Ziyaretçi
@spy20000 bize inat bi worlde mi gelicek cin :) bence sal daha fazla oyun için vakit harcamaya değer mi :)

Bize inat gelicekse biz giriyoruz w50 e kıta söyleyin başlayalım :) şampiyonalar Ligi world çinin gözü yemez bence öyle worlde girmeye dinlenmeye ihtiyacı olur diye düşünüyorum :)

Ben dinlenicektim de yer varsa oynamak isterim sizde :D

DeletedUser63514

Ziyaretçi
@spy20000 bize inat bi worlde mi gelicek cin :) bence sal daha fazla oyun için vakit harcamaya değer mi :)

Bize inat gelicekse biz giriyoruz w50 e kıta söyleyin başlayalım :) şampiyonalar Ligi world çinin gözü yemez bence öyle worlde girmeye dinlenmeye ihtiyacı olur diye düşünüyorum :)
Kaçan klan oyuncusumu söylüyor bunları...
gözü yemez filan fıstık...
Cidden çok komiksin...
Ama ben sana birşey diyeyimmi Siz bir daha o klanı kuramazsınız...
Çünkü bu ezilmenin üstüne okadar utanmaz olamazsınız :)

DeletedUser63514

Ziyaretçi
Yandan atmışın sözleri
1
. 45 günde her türlü cini yeneriz dedin...(YENİLDİN)
2.
Benden Cin klanı köymü alabilir dedin...(KÖY VERİNCE HEMEN OKULU ÖZEL HAYATI BAHANE ETTİN)

Benim Sözlerim...
1. Cin Hucum savaşı 2 bilemedin 3 ay sürür dedim (70.Günde HUCUM KAÇTI)
2. Yandan Atmış hesabına op bile yaptırtmıcam çünkü gerek kalmıcak hesabını silip gidiceksin dedim (HESABINI SİLE ALDIN GİTTİN)
3. Senle özelden konuşmamda 45 güne savaş biter dedim 2 eylülde (45.gün hesap siliyoruz diye konu açtınız)

yakup demişti ama demi...

DeletedUser62479

Ziyaretçi
Kanka girmiyoruz ki :) yazmış ya inat olsun diye giricez, boş world sarmaz hazır 50 şampiyonlar ligi gibi kıta söylesin gelelim (60 kişi)
Ben dinlenicektim de yer varsa oynamak isterim sizde :D

Siz kimsinizki sizin oldugunuz worlde gelelim. Cok konusuyorsunuz ya bidaha oynamicamiz oyunu inadina bir kere daha oynicaz dedim. Takip edin baslicamiz worlde gelirsiniz. Oyle 60 kisi falanda gelcekseniz gelmeyin hic 200-300 kisi gelin bizde zevk alalim; )

DeletedUser63514

Ziyaretçi
Siz kimsinizki sizin oldugunuz worlde gelelim. Cok konusuyorsunuz ya bidaha oynamicamiz oyunu inadina bir kere daha oynicaz dedim. Takip edin baslicamiz worlde gelirsiniz. Oyle 60 kisi falanda gelcekseniz gelmeyin hic 200-300 kisi gelin bizde zevk alalim; )
200 - 300 mü :)
zaten hep öyle geliyorlar
500-1000 yapalım onu :)

DeletedUser60269

Ziyaretçi
Savaşı kısaca özletlersek

HÜCUM U FENA TEPELEDİK :)

HATTA BİR DAHA HÜCUM KLANMI DEDİRTECEK ŞEKİLDE :)

**Küvet**

Yasaklı
yoruldunuz bunaldınız sıkıldınız ama cin sizin elinizi kolunuzu bağlamadı aynen... siz oyundan çekildiniz ama cin dediklerinizi size yedirmedi, sizin çoğunuza oyun öğretmedi:p haklısınız, boş konuşmaya devam

cin tarafına helal olsun, hucumda mehmet abinin emeğine yazık oldu ona yanıyorum ama eşlik edecek kişi sayısı azdı. güzel savaş oldu keşke konuşulan edilenler olmasaydı.

Despi*

Casus
Cin klanları w50 ye yolladığı hucumun günahlarının hesabını verebilecek mi ? w50 ye az öz ekiple girecek klanlara bela olacak şimdi hucum yazık değil mi :d

Deadknight

Yasaklı
Mevzuyu takip edemedim ama belli bir gerginlik var 2 köklü ekip arasında kötü olmuş yılların sohbeti var arada

DeletedUser63514

Ziyaretçi
İyi oldu iyi...
Doştum YAŞAR düşmanım ÖLÜR :)
Dostum Değilsin Hucum Dedik oldu bitti :)