HUCUM - CİN

• Konuyu başlatan DeletedUser63514
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser63514

Ziyaretçi
Herkesin bildiği üzere cin klanlarının 2 lideri var ben ve apo ve bu dünyada işlerimizin yoğunluğundan dolayı yeterince oyuna bakamadık ve yıllarca bizle oynayan arkadaşlarımıza klanı bıraktık onlarda sağolsun ellerinden geleni yaptılar ama son zamanlarda görüyorumki klan içinde yönetici arkadaşlar bir birleri ile sürekli kavga etme tavır koyma peşindeler...cin klanın değişmez kuralı olan aile kavramından gittikçene uzaklaşıldığını gördüm...ve bu yüzden bu dünyadan cin klanını çekme kararı aldım büyük ihtimallede bir daha cin klanı olmıcak hiç bir dünyada yarından sonra hesap silme işlemleri başlar klanda hesap silmeyen oyuncular istediğini yapmakta özgürdür.

Bir yanlışımız oldu ise herkesden özür dilerim...

Bu oyunu oynarken kalp kırmamayı yalan konuşmamayı puan için kendimize sövdürtmemeyi başarabildiği isek ne mutlu bize...

Herkese iyi oyunlar cin devri kapanmıştır...

DeletedUser53035

Ziyaretçi
Bu tarz sebeplerden silme kararı almanıza üzüldüm abi umarım başka dünyada seninle buğra abiyle ümit abiyle beraber oynayabilirim kendinize iyi bakın hepiniz Allah a emanet olun

DeletedUser63388

Ziyaretçi
Ben cin hucumla savaşır diye bekliyordum tüh yine şenlik olmayacak

DeletedUser66161

Ziyaretçi
O kadar emeğiniz var yazık olmuş hakkınızda hayırlısı olsun

DeletedUser66459

Ziyaretçi
Bu kadar ufak sebeplerden dolayı kocaman bir birliğin bozulması şart mıdır ? Ben shelby oyuncusuyum fakat böyle bir durumun oluşmasına üzüldüm. Şahsi fikrim illaki bir hal çaresi vardır

DeletedUser63388

Ziyaretçi
Cin de abeddon harici silen yok gibi kendi çalıp kendi söylemiş

DeletedUser66023

Ziyaretçi
Cin e daha iyi bir son yakışırdı çok emek verdiler dünya kapatma konusunda iddialı iken böyle bir son yakışmadı.

Neyse hayırlısı olsun diyelim eğer bir klan en görkemli zamanında hesap silmeyi göze almışsa bu doğruda olsa yanlış da olsa zor bir karardır. Bu kararı verenlere saygı duymak gerekir. Dejavu klanları adına hayatınızda başarılar dilerim.

Tekrar görüşebilmek ümidi ile hoşçakalın herşey gönlünüzce olsun.

Cin klanının böyle bir karar almasına üzüldüm be üzüldük inşallah başka bir dünyada yine beraberce oynarız

DeletedUser64716

Ziyaretçi
Diğer klanlara gönderdiğiniz casus oyuncular da hesap sil yapıcak mı ?

DeletedUser66151

Ziyaretçi
hayırlı olsun fakat silicekseniz silin gidin çok önemli bir durummuş gibi burda bildiri yapmaya ne gerek var ki sıradan şeyler bunlar , komu oyu aydınlatma platformu sanki :D

DeletedUser63388

Ziyaretçi
başkanım hangi klandaydın sen ?
oyundan msj atta tüm köyleri sana bırakayım:D:D
ama önce orduları sende harcayarak bırakırım ama:D

merak etme toplarsın şekerim nede olsa kendi klanınızdaki oyuncuları topluyorsunuz sarı yakarım sende toplarsın :)