HUCUM - CİN

• Konuyu başlatan DeletedUser63514
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser66459

Ziyaretçi
kucak arıyor abisi
Hadi dejavunun veletlerine neyse diyorum onları hiç kaale bile almadım ama senden cidden adam olmaz. Oyundan mesaj atıp her şeye sünger çekerim hakkını helal et demişim ondan sonra gelip yaptığın yoruma bak. Aşırı trajedikomik :D Ahmet Çakar bikini giyse bile senden adam olmaz murat

stilci

Baltacı
Hücumun dağılmasında önemli rol paylaşan dejavu ve cin klanlanı oyuncularını tebrik ediyor ve hücumda kendini bilen emeğiyle oynayan,kişiliğinden ödün vermeyen arkadaşlarada oyundan zevk almamızı ve muhabbet ederekten de savaşabileceğini gösterdikleri için teşekkür ediyorum..

Olan biteni anlatmaya zaten gerek yok önemli olan sonuç ve öyle yada böyle hücum sildi.

Babam yoğun bakımda olduğundan dolayı bayağıdır oyunla ilgilenemedim multi oynamayan biri olarak süresiz ceza yemişim ve süresiz bir ceza uygun görülmüş.. şahsen kasab38 olarak kapama yapamasamda bu güne kadar bayağı emeği geçen DDruiDD(Uğur) arkadaşımızın hesabıyla onu hak ettiği sıralamaya çekip bu dünyayı noktalayıp oyunu bırakıcam..

Bugüne kadar birlikte oynadığım,kurucusu olduğum.Değerli Dejavu üyelerine ve kırgınlığımın oluşmasına yol açan geçmeme sebep veren diğer arkadaşlara bundan sonraki yollarında başarılar dilerim..

UMARIM HEPİNİZ BİRGÜN KURTULURSUNUZ ŞU NALET OYUNDAN

Luciferr

Dük
Cin klanını tebrik ederim. Dejavu falan işin bahanesi ilk başta 2 kat bile olsa belirtmiştim bu kadar pasif var temizlenmeden bu savaşta denge bile olmaz diye ki sonuç böyle oldu. Hücumun içinde temizlik yapmaması sonucu getirdi geri kalan arkadaşlara başarılar

Sen yani, hücum şişirilmiş bir balon mudur diyorsun ?

rtroxx

Kılıç Ustası
Hücumun dağılmasında önemli rol paylaşan dejavu ve cin klanlanı oyuncularını tebrik ediyor ve hücumda kendini bilen emeğiyle oynayan,kişiliğinden ödün vermeyen arkadaşlarada oyundan zevk almamızı ve muhabbet ederekten de savaşabileceğini gösterdikleri için teşekkür ediyorum..

Olan biteni anlatmaya zaten gerek yok önemli olan sonuç ve öyle yada böyle hücum sildi.

Babam yoğun bakımda olduğundan dolayı bayağıdır oyunla ilgilenemedim multi oynamayan biri olarak süresiz ceza yemişim ve süresiz bir ceza uygun görülmüş.. şahsen kasab38 olarak kapama yapamasamda bu güne kadar bayağı emeği geçen DDruiDD(Uğur) arkadaşımızın hesabıyla onu hak ettiği sıralamaya çekip bu dünyayı noktalayıp oyunu bırakıcam..

Bugüne kadar birlikte oynadığım,kurucusu olduğum.Değerli Dejavu üyelerine ve kırgınlığımın oluşmasına yol açan geçmeme sebep veren diğer arkadaşlara bundan sonraki yollarında başarılar dilerim..

UMARIM HEPİNİZ BİRGÜN KURTULURSUNUZ ŞU NALET OYUNDAN
Hahahaha son cümlen acaip komik=) Halk dilinde çok söz var bu konuyla ilgili şimdi burda söylemeyeyim=) Bırakaman kolay kolay=)

stilci

Baltacı
Hahahaha son cümlen acaip komik=) Halk dilinde çok söz var bu konuyla ilgili şimdi burda söylemeyeyim=) Bırakaman kolay kolay=)

Kolay olmuyor maalesef çok şey kaybettik dostum şu oyun uğruna daha kaybedecek bişeyimiz kalmadı buna mecburuz emin ol mecbur olmasam yine dediğin gibi olurdu..

DeletedUser68033

Ziyaretçi
Aylar sonra ilk kez girdim şuraya )) Cin in kazanacağından hiç şüphem yoktu zaten ki öylede olmuş )) Çamur hücumcular da her zamanki gibi mağlubiyeti kabul edemeyip çamur atıp durmuşlar )) tam iki saatimi ayırarak 135 sayfalık mesajları okudum )) cin klanı oyuncusu değilim sadece çok kısa bir zaman oynamıştım. Classicti. 40 köyüm falan vardı işte. Orda da hucumcuklar vardı ve yine çamura yatmışlardı. Üstelik cin o dünyayıda çok rahat kapatırdı )) ama Yakup abi adaletsizliği yedirememişti ve çoğu oyuncuya hesap sildirdi. Onlardan biride bendim )) ve şimdi bakıyorumda bir kez daha gurur duydum kendimle )) Ha kimse öyle boş oyuncuyum sanmasın da epey eskilerdenim ama CİN klanlar tarihinde gördüğüm en iyi organize olan ekip. Bileğini bükmeye tek başına ne hücum un ne de başka bir klanın yeteceğini düşünmüyorum. Ha hücumların her zaman yaptığı gibi çamura yatanlar olursa bilemem)) CİN klanlarını bir kez daha tebrik ediyor, saygılar diyorum :)

Brskr-RTV

Hafif Atlı
Artık bizim derdimiz nikkiyi siz banlattınız felan değil de yukarıdaki postlara bakıp göreceğin şekilde çok anlamsız ve şuursuzca cezayı bizim yedirttiğimizi söylüyor cin klanları başkanı :D Bundan daha komik ne olabilir ? Ban yemese bizim için daha güzel olacaktı ama farketmez bu şekilde de acımıyoruz ve affetmiyoruz. Tskya yaptığımızın aynısını nikki bey yaşıyor :) K35den kafanıza vura vura geleceğiz ama dünya yavaş dünya olduğu için biraz bekletiyoruz sizi kusura bakmayın.
hala gelecek k35 den bekliyoruz :D:D:D

nerden gördüm şu mesajı ya :D:D