Hoops vs Av

Lord ultimate

Kılıç Ustası
Senin istedigin istatistik olsun boş laf cambazligina gerek yok.
al op yapan sen sin op yaparken bile 5 koy önde idik.

op yapip 15 koye geldik bolgedekinarkadaslar ve 15 koyde aldik ama savas bitirdiler. yansimadi. olsun kesimler ordata hem savunma hem.saldirida önde olmak karsi tarafin cok fazla saldiri yaptigi lakin bos saldirilar gapip duvara cakildiginin kanitidir.
av 2 olarak bolgede 5 kişi savasip arkadan 2 adamdan 5 ciftlik savunma alip 1 tame kami bile destek almadan karsiladik.

zaten savas kesimlere burda karar dunyadaki tarafsiz tarafli herkezin dir. bu tablo size ne ifade ediyir buyrun hodri meydan

Eklentiler

• Screenshot_20220905-171213_Chrome.jpg
    Screenshot_20220905-171213_Chrome.jpg
    214,7 KB · Görüntüleme: 25

Lord ultimate

Kılıç Ustası
he diyorsun baskiasinin savi ile seyi ile.
oynu bilmiyorsan bari saygi goster tebrik et.
oynu en temiz oynayan insanlardan biriyim s.a varken koyumu alan siz degilmidiniz.

sen dimi idin koyu versem 50k 50k sav koyarsin ben senden nasil koy geri alacam sonra.
iste bukadarsin bak 3 kami 25k 25k savi yiktik gectik. aldik.

iftra ve yazi yazarken once bak oyle yaz

simdi siralmaya giryorsun.

1 saldiri bak
2 savunmaya bak
3 destege bak

ilk 25 ben varmiyim yok muyum.
bu 3unden de senin onundeyim hatta butun klanin 1 kisi göster deki su senin önde.

sabunma aldim klamdan ya destek ya kesimler.

Lord ultimate

Kılıç Ustası
@Valar Dohaeris bak yokluğunda beni köşeye sıkıştırdılar selam geçte salsınlar beni dkfkdfdkkdf
iste senin gibi kurnazlar ancak kurnazlik yapar.
ancak köy satarsin ama farketmez kime satarsan sat kime veriyorsan ver.

sen kaybedip gitikten sonra ne oldugu ne olacagi dunyada klanalanlarin isidir.

burda senin kurnazligin sokmez kendi yapamadigini baska insanlara bizi takistirip sozde kendine pay cikaracan he.

sen soyle oteye cekilde aslanlar sahnede rahat etsin elbet bu dunya birileri kazanacak kim kazanacaksada haki ile kazansin.

savasta biz truva tmisiz ne biliyim sanki s.a bozup arkadan vurmjsuz s.a varken arkadan vuran koy alanda sensin.

s.a varken 100 birimden gelip yanima koy alip ben argo vurcam diyen sensin.

yillarca cromda oynadim abilerim emekli oldu hep onlardan ogrendiklerimle burdayim ve temiz oynadim.

Lord ultimate

Kılıç Ustası
abilerim dedim dedim çu hepis 50 dayandi yaşlar. ben bile 33 yaşina geldim ama hala kurnazlara ders veriyoruz. 20 yilarda iken neyse de halami ya az öteye cekilin lutfen

Sözüm senden hariçtir be kral sen konuş savunmanla kaminle mücadele veren tek kişisin senin konuşmak sonuna kadar hakkın :)
Ne olursa olsun başarımıda başarısızlığımıda ben klan arkadaşlarımla paylaşıyorum. Mücadelemizi hep beraber elimizden geldiğince verdik, vermeye devam da ediyoruz. İlgin ve iltifatların için sana teşekkür ederim. Son olarak birbirinizle tansiyonu çok yükseltmeden konuşmanız taraftarıyım. Her şey için teşekkürler. İyi oyunlar

MİTRALYÖZZ

Kılıç Ustası
Ya ben anlayamıyorum siz bizi eze eze savaşıyor gibi anlattınız bende bu istatistiği istedim kimin op yaptığı kimin ne durumda olduğunu değil eze eze yeniyoruz öyle ya da böyle fark etmiyor diyen sizsiniz. Ben sizde bizde varlık gösteremedik dedim :)

MİTRALYÖZZ

Kılıç Ustası
iste senin gibi kurnazlar ancak kurnazlik yapar.
ancak köy satarsin ama farketmez kime satarsan sat kime veriyorsan ver.

sen kaybedip gitikten sonra ne oldugu ne olacagi dunyada klanalanlarin isidir.

burda senin kurnazligin sokmez kendi yapamadigini baska insanlara bizi takistirip sozde kendine pay cikaracan he.

sen soyle oteye cekilde aslanlar sahnede rahat etsin elbet bu dunya birileri kazanacak kim kazanacaksada haki ile kazansin.

savasta biz truva tmisiz ne biliyim sanki s.a bozup arkadan vurmjsuz s.a varken arkadan vuran koy alanda sensin.

s.a varken 100 birimden gelip yanima koy alip ben argo vurcam diyen sensin.

yillarca cromda oynadim abilerim emekli oldu hep onlardan ogrendiklerimle burdayim ve temiz oynadim.
Abilerin doğru biliyor sen de doğruyu öğrendin yani :) anca boş laf yapıyorsunuz bak saldırmıyorum düzgün konuşuyorum hâla saldırarak cevap vermek derdindesiniz sakin :)

Lord ultimate

Kılıç Ustası
haha istatistikler paylastim sen bu oynu hic oynadigina emin misin. sanirip farm yapmaktan iatatistiklerin ne anlama geldigini bilmiyorsun.
savastigin ekib kesimde en uat airalara gelmis hala bana kalkip diyorsun su bu.

tebrik edip kenara cekil hadi bakalim

alin sunu surdan.

Lord ultimate

Kılıç Ustası
he istedigini soyle ama bolgede savasan adamlarini hakini verecen oyle boş laf cambazligi ile kimse laf soyleme hakina sahip degilsin.

ben hakaniyetli bir insanim hak neyse odur.

birtane insan oglu gelsin hakimda 1 kotu sey söylesin.

ESKIYA ekibinde uzun yilar oynadim taniyanlar bilir .
ama oyunda klaninda savas varken bu kurnazla oynanamaz diye mesaj atanlar vardi klana gel desem gelecek adamlar ama savas varken adam cekti demesinler diye cevap bile vermedim.

Musluk*

Yasaklı
Ulan ne dert etmişssiniz hepiniz bizim ne yapacağımızı av yazmış öndeyiz, leblebi yazmış köy derdi öteki yazmış mitralyözümü atmışlar :) bu kadar dert etmeyin hiç bir şey yapamasam tüm köyleri halka arz eder w yi karakteri onuru olan tek klan olan çatpata bırakır sizi yine güldürmem :) ağlamaya devam edin buradayız hâla :)
Sen geldin discordumuza güzel güzel konuştun biz de açık sözlülüğün, nezaketli davranışın için teşekkür ettik. Ertesi gün seni aradım tarihi söyledim anlaştık. Sonra beni aradın pek müsait değildim Av bana savaş açıyor dedin. Ben de sana dedim ki su an müsait değilim akşam arayayım seni dc yapalım iyi bir insansın, mizacın düzgün konunun üstüne konuşalım dedim. Aradım açmadın. Şimdi burada gelmiş çatpat hariç klanlara karaktersiz diyorsun ne oldu ne değişti de biz karaktersiz olduk merak ediyorum. Açıklarsan sevinirim.

MİTRALYÖZZ

Kılıç Ustası
Sen geldin discordumuza güzel güzel konuştun biz de açık sözlülüğün, nezaketli davranışın için teşekkür ettik. Ertesi gün seni aradım tarihi söyledim anlaştık. Sonra beni aradın pek müsait değildim Av bana savaş açıyor dedin. Ben de sana dedim ki su an müsait değilim akşam arayayım seni dc yapalım iyi bir insansın, mizacın düzgün konunun üstüne konuşalım dedim. Aradım açmadın. Şimdi burada gelmiş çatpat hariç klanlara karaktersiz diyorsun ne oldu ne değişti de biz karaktersiz olduk merak ediyorum. Açıklarsan sevinirim.
Hiç bir klan kalkıpta benim yaptığım karaktersizliktir biz aşağılık insanlarız diye kabullenmez her klan kendince bir diplomasi yapar ya doğru ya yanlış. Bölgeye sizinle savaşmaya geldik o ana kadar bunu bilip asla aksine hareket etmeyen t0qi karaktersizi gibi :) neyse savaş ilanının verildiği gün aradan 5 saat geçmeden müttefik klanından gelen savaş ilanı o mertliğe karşı bir hareketti. Siz kısmına gelince sizinle alakalı olan yanlış sizinle yapılan görüşmeden 1 saat geçip savaşa müttefik eklemenizdi ki bunu en azından görüşmemiş sırasında belirtebilirdiniz. (ki bunu yapmak kadar daha doğal bir hakkınız yok hiç bir zaman argo klanı hakkında kötü yorum yapmadım) ben burada neye kızıyorum onu anlamanızı yalvararak rica ediyorum artık. w'nin başından beri önce soj sonra yasal sonra ballas klanları diplomasi için geldi bende o sırada diplomasi yapmak istemedim ki bu da benim hakkım sürekli önlerine kemik atıyormuşum gibi gelip burada havlıyorlar yok seni klana almadılar mı sana şöyle olmadımı vs diye. Ben düne kadar çok başarılır bir diplo

MİTRALYÖZZ

Kılıç Ustası
Seni klana almıyorlar mı kanka neden yalanıyorsun?
Ayrıca sen o kadar boş bir insansın ki var ya. Seninle yol yürümeyen çıkarını gütmeyen her insana hakaret ediyor bilmiş bilmiş konuşuyorsun anca. Seninle anlaşmak zorunda mıyım? hayır. İstediğim klanla istediğim anlaşmayı yapmak zorunda mıyım? evet. EE sanane kral o zaman başaramayıp kaybettin mi evet e çık git işte sanane gerisindeki klanların ne yaptığından :) bak ben az önce de söyledim mesela benim diplomasim kaybetmedi benim oyuncularımın toyluğu ve acemilikleri kaybetti arada büyük fark var o yüzden bir daha insanların diplomasisine burnunu sokma haddin değil çünkü :)

MİTRALYÖZZ

Kılıç Ustası
Hiç bir klan kalkıpta benim yaptığım karaktersizliktir biz aşağılık insanlarız diye kabullenmez her klan kendince bir diplomasi yapar ya doğru ya yanlış. Bölgeye sizinle savaşmaya geldik o ana kadar bunu bilip asla aksine hareket etmeyen t0qi karaktersizi gibi :) neyse savaş ilanının verildiği gün aradan 5 saat geçmeden müttefik klanından gelen savaş ilanı o mertliğe karşı bir hareketti. Siz kısmına gelince sizinle alakalı olan yanlış sizinle yapılan görüşmeden 1 saat geçip savaşa müttefik eklemenizdi ki bunu en azından görüşmemiş sırasında belirtebilirdiniz. (ki bunu yapmak kadar daha doğal bir hakkınız yok hiç bir zaman argo klanı hakkında kötü yorum yapmadım) ben burada neye kızıyorum onu anlamanızı yalvararak rica ediyorum artık. w'nin başından beri önce soj sonra yasal sonra ballas klanları diplomasi için geldi bende o sırada diplomasi yapmak istemedim ki bu da benim hakkım sürekli önlerine kemik atıyormuşum gibi gelip burada havlıyorlar yok seni klana almadılar mı sana şöyle olmadımı vs diye. Ben düne kadar çok başarılır bir diplo
diplomasi süreci yönettiğime inanıyorum üyelirim toyluk yapıp bu işlerin bu noktaya gelmesine vesile olmasalardı w'nin kaderi çok farklı noktalara gidebilirdi. Benim en büyük hatam diplomatik değil çömezlere güvenmek oldu ister kabullenin ister kabullenmeyin :)

leblebi

Yasaklı
Ayrıca sen o kadar boş bir insansın ki var ya. Seninle yol yürümeyen çıkarını gütmeyen her insana hakaret ediyor bilmiş bilmiş konuşuyorsun anca. Seninle anlaşmak zorunda mıyım? hayır. İstediğim klanla istediğim anlaşmayı yapmak zorunda mıyım? evet. EE sanane kral o zaman başaramayıp kaybettin mi evet e çık git işte sanane gerisindeki klanların ne yaptığından :) bak ben az önce de söyledim mesela benim diplomasim kaybetmedi benim oyuncularımın toyluğu ve acemilikleri kaybetti arada büyük fark var o yüzden bir daha insanların diplomasisine burnunu sokma haddin değil çünkü :)
Hahah sen gerçekten komik bir arkadaşsın. Sen oyun başında neden klan kurdun ki? Madem ÇATPAT kazansın diye uğraşacaktın neden 15 tane hoops klanı kuruldu bu worldde? Sen mi sağlam diplomasi yapıyorsun? Benimle müttefik iken sana raporları çıkıp bak içerde askerleri yok dediğimizde ne yaptın mesela? SA ve MÜT farklı şeyler biliyorsun değil mi bunu? Sen de oyunu bildiğini düşünüp insanları suçluyorsun ya gerçekten çok komik bi arkadaşssın :):)