Hoops vs Av

Sakaryale54*

Ağır Atlı
sordugum 10 kişiden 9u shelbiy hakkında söyledigini duysan bidaha o klanı kurmazsın da neyse sende duysan bile anlamadıgından yüzsüz yüzsüz devam edersin gene oynamana o kadar erkeklik yarıştırıp beni bi w ye davet ediyorsun ya cok güveniyorsan gel clasic dünyada oynayalım ben yavas dünyalarda para babalarıyla uğraşamam oyunculugunu görim clasiclerde .d
Sorduğun 10 kişiden 9unun kim olduğunu ve ne söylediğini ben duymak isterim. Nicklerle beraber yorumlarını paylaşırsan sevinirim

Sakaryale54*

Ağır Atlı
Ya semük abim sende ciddiye alıp yorum mu bekledin bu Serdallll'dan :)
Tabiki ciddiye alacağım, kendisi daha önce benim kurduğum klanda oynamış bize faydası dokunmuş birisi. Bakalım neler değişmiş görelim :) Sorduğu 10 kişiden 9unu bilseydik iyi olurdu bakardık bi utanıp klan kurmayacak mıyız yoksa biz de onlar için mi 2 kelime edeceğiz ama söylemek istemezse zorlayacak hâlimiz yok hayırlısı olsun

T0qi

Baltacı
Tabiki ciddiye alacağım, kendisi daha önce benim kurduğum klanda oynamış bize faydası dokunmuş birisi. Bakalım neler değişmiş görelim :) Sorduğu 10 kişiden 9unu bilseydik iyi olurdu bakardık bi utanıp klan kurmayacak mıyız yoksa biz de onlar için mi 2 kelime edeceğiz ama söylemek istemezse zorlayacak hâlimiz yok hayırlısı olsun

beni tanırken insanları reklam yapıcak bir karektere sahip oldugumu düşündün anlamadım ben oyuna oyun gözüyle bakarım shelbyleri 1 kere görmdim görsem az cok kendi yorumlarımı yapar tahmin ederim benim yapıcagım yorum duyduklarımdan olur tanımadıgım etmedigim bir klanın yöneticileri benle oynamışta olsa bu isim altında girdiklerinde yaptıklarını bilemem insanlar konuşur bak susturamıyorsun toplasan 10 dk dcde konuştuk 2 mesaj attık beni tanımadan benim hakkımda yorum yapıyor milletin agzı torba degil sıka sıka kapatasın agzı olan eline klavyeyi alıp erkeklik taslıyor

madem o kadar iyi bir ekip kurucagını düşünüyor 1 e 1 atıcakmış gelsin clasic beklerim :D

Amir Toça

Kılıç Ustası
iki tarafın da eğleneceği, kalplerin kırılmayacağı ve hak edenin kazanacağı bir savaş olur umarım. ben gölgeyi turuyorum.

Sakaryale54*

Ağır Atlı
beni tanırken insanları reklam yapıcak bir karektere sahip oldugumu düşündün anlamadım ben oyuna oyun gözüyle bakarım shelbyleri 1 kere görmdim görsem az cok kendi yorumlarımı yapar tahmin ederim benim yapıcagım yorum duyduklarımdan olur tanımadıgım etmedigim bir klanın yöneticileri benle oynamışta olsa bu isim altında girdiklerinde yaptıklarını bilemem insanlar konuşur bak susturamıyorsun toplasan 10 dk dcde konuştuk 2 mesaj attık beni tanımadan benim hakkımda yorum yapıyor milletin agzı torba degil sıka sıka kapatasın agzı olan eline klavyeyi alıp erkeklik taslıyor

madem o kadar iyi bir ekip kurucagını düşünüyor 1 e 1 atıcakmış gelsin clasic beklerim :D
Yazdıklarından "hiçbir şey " desem yalan olacak ama "pek" bir şey anlamadım. En iyi bildiğim diller 1e 1 tarzı meydan okumalar olduğu için sadece onu çok iyi anladım. İstediğiniz yerde 1e 1 atabilirsiniz o beni alâkadar etmiyor :D Israrcı olmayı sevmesem de söylediklerini duyduğumda utanacağım 9 kişiyi hâlâ merak ediyorum Serdal söylemek istediğin zaman buradan özel mesaj olarak yazabilirsin kolay gelsin

Pressman*

Baltacı
Yazdıklarından "hiçbir şey " desem yalan olacak ama "pek" bir şey anlamadım. En iyi bildiğim diller 1e 1 tarzı meydan okumalar olduğu için sadece onu çok iyi anladım. İstediğiniz yerde 1e 1 atabilirsiniz o beni alâkadar etmiyor :D Israrcı olmayı sevmesem de söylediklerini duyduğumda utanacağım 9 kişiyi hâlâ merak ediyorum Serdal söylemek istediğin zaman buradan özel mesaj olarak yazabilirsin kolay gelsin

1'i benim, sen diğer 8'i ara :D

CokSevdimAbi

Yasaklı
kendi kendine gelin güvey oluyor dedikleri kelimeyi av klanı için üretmişler resmen hayal dünyanız güzelmiş

Lord ultimate

Kılıç Ustası
Hops klani dun aksam ile bu sabah bize yaptigi op sonucu net kac koye geldiklerini bakamadim. Ama op yememize ragmen bolgedeki 4 5 arkadasla 5 6 klanin 3 gundur hazirlik yapip geldigi op cok köy verdik.Ama bizim acimizdan basarili bir op gecti..

herkezin eline saglik iyi kesimler oldu cok fazla rapor var onlari atmak zulum olacakti bende direk istatistik atim.

Screenshot_20220901-065926_Chrome.jpg