Hoops vs Av

Lord ultimate

Kılıç Ustası
Hahah sen gerçekten komik bir arkadaşsın. Sen oyun başında neden klan kurdun ki? Madem ÇATPAT kazansın diye uğraşacaktın neden 15 tane hoops klanı kuruldu bu worldde? Sen mi sağlam diplomasi yapıyorsun? Benimle müttefik iken sana raporları çıkıp bak içerde askerleri yok dediğimizde ne yaptın mesela? SA ve MÜT farklı şeyler biliyorsun değil mi bunu? Sen de oyunu bildiğini düşünüp insanları suçluyorsun ya gerçekten çok komik bi arkadaşssın :):)
yav zaten plani rbw argo vurup arka tarafi rahatlatip.

hoplit rbw hops uclusu cat pata vuracaz diyerek inanlari kendine cekip pakt yapildi.

cat pat hizli davarinip alani alinca rbw 2ngunde silerim dedi hopsa ve hoplite guvenerek

ama olmadi iste.

simdide yapamadigi seyi r yapip cata pat sirinlik yapma derdin de ben boylelerine zavali diyo.

leblebi

Yasaklı
yav zaten plani rbw argo vurup arka tarafi rahatlatip.

hoplit rbw hops uclusu cat pata vuracaz diyerek inanlari kendine cekip pakt yapildi.

cat pat hizli davarinip alani alinca rbw 2ngunde silerim dedi hopsa ve hoplite guvenerek

ama olmadi iste.

simdide yapamadigi seyi r yapip cata pat sirinlik yapma derdin de ben boylelerine zavali diyo.
Bıraksın bu ayakları bak ÇATPAT savaşıp kaybeden biri olarak söylüyorum bunları daha önce zaten konuştuk. Saydığın klanlar korkudan çatpata fake bile atamazlar. Yok diplomasia yok şu yok bu geçsin abi herkes bunu. Açık açık bangır bangır söyledik, içerde savunmaları kalmadı tüm savunmalarını bizim içimize alıp 3 saatte 4k puan yaptıkları barbarlara yıkıyorlar şimdi vurdunuz vurdunuz yoksa 1 hafta sonra siz de patlarsınız diye. Üstelik bunu söylediğim adam benim müttefiğimdi. Sen mi karar vereceksin terbiyesiz diyip engellemişti beni. Gerçekten insanlar kendilerini neden bu kadar yukarda görüyor asla anlamıyorum ya

Hahah sen gerçekten komik bir arkadaşsın. Sen oyun başında neden klan kurdun ki? Madem ÇATPAT kazansın diye uğraşacaktın neden 15 tane hoops klanı kuruldu bu worldde? Sen mi sağlam diplomasi yapıyorsun? Benimle müttefik iken sana raporları çıkıp bak içerde askerleri yok dediğimizde ne yaptın mesela? SA ve MÜT farklı şeyler biliyorsun değil mi bunu? Sen de oyunu bildiğini düşünüp insanları suçluyorsun ya gerçekten çok komik bi arkadaşssın :):)
kanka ne anlatıyon allah aşkına sen askerleri bitti dediğinde benim hesapta 10 kami vardı senin 6-7 köyün vardı yapma :D
yani sınırdan 30-40 birimden casus raporu alıp asker görmeyince askerleri bitti havasına girmen muhteşem :D

akifS*

Hafif Atlı
kanka ne anlatıyon allah aşkına sen askerleri bitti dediğinde benim hesapta 10 kami vardı senin 6-7 köyün vardı yapma :D
yani sınırdan 30-40 birimden casus raporu alıp asker görmeyince askerleri bitti havasına girmen muhteşem :D
Onu demiyor. Çağan abi sadece kendi savunmalarıyla kesti ya hepsini, ondan bahsediyor. Tüm klan sav attığımızı düşünmüşler ama klandan toplasan 5-5 sav gitmedi oraya. Savların neredeyse tamamı Valar Morghulis hesabına aitti furkancığım. Yani sandığın gibi köyler boş, vurun leblebi gibi toplayın ÇATPAT’ı gibi bir durum yoktu.

leblebi

Yasaklı

Canımın içi benim hesabım yasaklanana kadar benden 1 köy bile alamadınız ne anlatıyorsun sen ya :D Yalan yuva yapmış ağzınıza yemin ediyorum allahtan twstats var :D

akifS*

Hafif Atlı
Canımın içi benim hesabım yasaklanana kadar benden 1 köy bile alamadınız ne anlatıyorsun sen ya :D Yalan yuva yapmış ağzınıza yemin ediyorum allahtan twstats var :D
Konunun senin hesabın yasaklanmasıyla, senden köy almamızla ne alakası var? Ne tartışıyoruz şu an farkında mısın? Adamın yazdığı mesajda bir tane yanlış yok. O kadar içerlemişsin ki ban yiyip bir işe yaramamaya, sürekli ısıtıp ısıtıp konuyu oraya getiriyorsun kardo :D

Musluk*

Yasaklı
diplomasi süreci yönettiğime inanıyorum üyelirim toyluk yapıp bu işlerin bu noktaya gelmesine vesile olmasalardı w'nin kaderi çok farklı noktalara gidebilirdi. Benim en büyük hatam diplomatik değil çömezlere güvenmek oldu ister kabullenin ister kabullenmeyin :)
Yürüttüğün diplomasi süreci, başarılı olup olmaması inan hiç umrumda değil. Sadece güzel bir diyalog kurmuşken bu şekilde burada çatpat hariç her klana karaktersiz demene anlam veremedim. Müttefik klanım tabiki benimle savaşa girecek bunda da abes bir durum yok seni bir an da vurmadı vursa haklısın ama o da tarih verdi. Bu konular hakkında haksız olduğunu düşünüyorum. Konuşmalarda yansıttığın karakterle buradaki arasında çok büyük fark var.

Alamadınız değil almadık. Sana operasyon yapmadıysak klanın 40 tane köy kaybederken sen ne işe yaradın diye bi sorarlar adama. Bana bu şekilde cahil cesaretiyle cevap vermen hiç şaşırtmadı nefesimi hiç tüketmiyim bu tarz işlerle forum savaşçısı @Valar Dohaeris ilgileniyor.

leblebi

Yasaklı
Alamadınız değil almadık. Sana operasyon yapmadıysak klanın 40 tane köy kaybederken sen ne işe yaradın diye bi sorarlar adama. Bana bu şekilde cahil cesaretiyle cevap vermen hiç şaşırtmadı nefesimi hiç tüketmiyim bu tarz işlerle forum savaşçısı @Valar Dohaeris ilgileniyor.
Hahah emin misin? :D Ben kimin 8 tane misini kestim o zaman yahu avdan mı atmışlardı bana :D boş charsınız kanka :D

leblebi

Yasaklı
halbuki yukarda da benim elimde 10 kami varken senin 6-7 köyün kalmıştı demişsin. Valla bomboş çarsın kanka :D

kriegeerr

Yasaklı
Tabiki de bizim için sorun yok. Köy senin asker senin büzzük senin biz ne karışırız. Hakkında hayırlısı olsun.

leblebi

Yasaklı
peki yavrum ne diyim şimdi sana laf anlatsam ayrı dert anlatmasam ayrı dert :D sen iyisin ceza almasan sanki savaş daha farklı sonuçlanırdı :p
Yoo sonuçlanmazdı yine kaybederdim benim öyle bi iddiam yok ki :D Sen sadece boş çarsın onu belirtmek istedim 2-3 defa da tebrik etmişimdir iyi kazandınız diye

akifS*

Hafif Atlı
Yoo sonuçlanmazdı yine kaybederdim benim öyle bi iddiam yok ki :D Sen sadece boş çarsın onu belirtmek istedim 2-3 defa da tebrik etmişimdir iyi kazandınız diye
Kardo her mesajında o kadar kalitesiz bir insana dönüşüyorsun ki hayret ediyorum. Sen bize forumdan sallarken kimsin onu bile bilmiyorduk. Savaş başlar başlamaz ithamlara başladın. Hala tebrik ettim diyorsun ama laf çarpmaya çalışıyorsun. Olmuyor be kardo, başaramıyorsun… Ne savaşmayı ne de ağzını tutmayı. O kestiğin sekiz mis de başımızın gözümüzün sadakası olsun. Sana yıllar boyu anlatacak bir başarı öyküsü oldu ‘EXIT BANA SALDIRDI SEKİZ MİSLERİNİ KESTİM’ başlığıyla :D

kriegeerr

Yasaklı
Savaşlar bitmedi istatistikleri paylaşın delikanlı gibi sonra da deyin ki biz bu savaşı kazandık :) Tüm foruma kazandığın önde olduğun savaşın istatistiğini at bekliyoruz :)

Ya biraderim bişey dicem. Ne güzel dc ye geldin güzel güzel konuştun kendini ifade ettin gidecek haritam yok arkamdaki tehlike gelmeden kendime harita açmam lazım lütfen bu durumu kişisel algılamayın savaşmak zorundayız ister siz ister biz bi tarih verelim savaşalım dedin. Bizde sana dönecez dedikten sonra ayın 1i savaş tarihi olarak verdik. Yaklaşık 4/5 gün sonrası idi yanlış hatırlamıyorsam. Hatta konuşurken demiştik ki adam ne güzel yazdı kendini ifade etti üslubu da çok düzgün dedik.
Şimdi bakıyorum da savaşmadan yendinizler havada uçuşuyor, istatistiklere bak deniliyor.
Sorun şurada sen maç sırasında soyunma odasına gittin, ondan önce kimin baskılı oynadığı önemli değil. Sen artık o maçta değilsin. Belki başka takımla yada başka dünya da rövanşı alırsın belki aynı takımda olursun önemli değil. Aramızda olan savaşı kaybettin önemli olan bu. Savaşımız da burada bitti ve bu taraf kazandı. Bi tek argoya savaş açtım ben başkaları girmeseydi şöyle olurdu demende ilginç, Klnlar dünyası böyle. Hiç bir zaman tek diplomasiye kalmıyorsun w de son ikiye kalmadıysan.

Çatpatı dünyanın hakedeni olarak görmene bi lafımız yok bu senin düşüncen ama birini yererken diğer klanları gömmene gerek yok. Biz sana savaşmadın yada bizi yenemezsiniz de demiyoruz ki. Maçımız bitti seninle, artık üstündeki yelekler farklı renk diyoruz bu kadar.

Murtii

Mızrakçı
Ya biraderim bişey dicem. Ne güzel dc ye geldin güzel güzel konuştun kendini ifade ettin gidecek haritam yok arkamdaki tehlike gelmeden kendime harita açmam lazım lütfen bu durumu kişisel algılamayın savaşmak zorundayız ister siz ister biz bi tarih verelim savaşalım dedin. Bizde sana dönecez dedikten sonra ayın 1i savaş tarihi olarak verdik. Yaklaşık 4/5 gün sonrası idi yanlış hatırlamıyorsam. Hatta konuşurken demiştik ki adam ne güzel yazdı kendini ifade etti üslubu da çok düzgün dedik.
Şimdi bakıyorum da savaşmadan yendinizler havada uçuşuyor, istatistiklere bak deniliyor.
Sorun şurada sen maç sırasında soyunma odasına gittin, ondan önce kimin baskılı oynadığı önemli değil. Sen artık o maçta değilsin. Belki başka takımla yada başka dünya da rövanşı alırsın belki aynı takımda olursun önemli değil. Aramızda olan savaşı kaybettin önemli olan bu. Savaşımız da burada bitti ve bu taraf kazandı. Bi tek argoya savaş açtım ben başkaları girmeseydi şöyle olurdu demende ilginç, Klnlar dünyası böyle. Hiç bir zaman tek diplomasiye kalmıyorsun w de son ikiye kalmadıysan.

Çatpatı dünyanın hakedeni olarak görmene bi lafımız yok bu senin düşüncen ama birini yererken diğer klanları gömmene gerek yok. Biz sana savaşmadın yada bizi yenemezsiniz de demiyoruz ki. Maçımız bitti seninle, artık üstündeki yelekler farklı renk diyoruz bu kadar.
Kanka kime ne anlatıyosun gözünü seveyim? 1 Eylül savaş diyip, 31 Ağustos gece bonusundan önce saldırı çıktılar karakter belli zaten muhattap olmaya bile gerek yok :)