Hesap el değiştirmiştir. Yusuf sağlık sorunları nedeni ile oyunu bırakmıştır.

• Konuyu başlatan DeletedUser45953
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser69553

Ziyaretçi
Kediler Türkçe konuşmayı da öğrenmiş bizim Erhan hala öğrenemedi ah erhan ah kediler bile eğitiliyor sen eğiltilmedin hala klanlar oynucana aç kitap oku

DeletedUser69553

Ziyaretçi
Yazdığın cümlelerin anlam bütünlüğü yok sen ne diyosun bari mantıklı bişiler söylede gülelim.

Anlayamıyorsun dedim ya kedilere konuşmayı öğretmişler anlamayı öğretmemişler insanlar ile hayvanlar arasındaki fark aç oku internetten bir kediye ders veremicem kusura bakma çok ders vermek isterdim ama anlamıyorsun zaten :(

DeletedUser66170

Ziyaretçi
Olum automatic nick'i nerden geldi aklına ? Tam otomatik çamaşır makinesinin dönen tamburundan mı feyz aldın yoksa ?

DeletedUser66170

Ziyaretçi
:D:D Olum sen ne ara düşünmeye başladın da vazgeçmeyi felan öğrendin.Şaşırtma bizi :Dasodjspaıhfaioufıha

DeletedUser68301

Ziyaretçi
Lan semih'e burnunu kırarım dedikten sonra bende film koptu ya.Hayır sürekli gözümün önünde yaşanıyo o an.:D:D kınasoıidhb aosudasd:as:d:as: dçaismgğoagjnaga D:a.
Ben o mesaja korkumdan cevap bile veremedim çaktırma fmspsmspsl Bulup döver şimdi burnumu kırdırmayayım bedavadan dnslsmslsl

DeletedUser69553

Ziyaretçi
Bana ağa babanızı getirin erhan mı gökhan mı kimse o gelsin bebeleri salmasın

DeletedUser66170

Ziyaretçi
Ben artık muhabbete dahil olmayacam yeter olum 1 saatdir gülüyoz başımıza bişeyler gelecek.Yabaydiciğim 56'da başarılar dilerim

DeletedUser67142

Ziyaretçi
Kamu Spotu

ERwFMQ.png

JrFly

Dük
crom facebook grubunun açıldığı ilk günden beri varım eskiye doğru baktım acaba crom bir dünyaya katıldı da ben mi es geçtim diye sonra olayın ciddi olmadığının farkına vardım :))))

DeletedUser51635

Ziyaretçi
la olum hakkınla dünyaya devam eden 1 kişi yazmadı gündüzden beri ne kafa ağrıttın sal şu forumu artık yürü git nette mi oynuyorsun nerde oynuyorsun oyna

gelip tebrik eden olmadı ben edeyim tebrikler aferin size oyun hayatınızda ilk defa bir savaş kazanmışsınız başarılarınızın devamını dilerim

Hasan savaşı yusuf kazanmadı kanka ben kazandım onun atını bı cızeyım .)