Hesap el değiştirmiştir. Yusuf sağlık sorunları nedeni ile oyunu bırakmıştır.

• Konuyu başlatan DeletedUser45953
  • Başlangıç tarihi

DiOny SoS

Hafif Atlı
Aslında sen farklısın biraz farklısın demişken yanlış anlama kafan basıyor gibi biraz ama tam basmıyor. Ben oyuna w4 te sis ile başladım başladığım ilk dünyayı da kapattım. Çok yardımcı oldu büyük abilerim vs. Ama sen beni 51 den yada 47. Dünyalardan biliyorsun. galiba tek

Diyeceğim o ki uzatmayım 3-5-10 dünyalık oyuncu değilim bak sen beni tanımıyorsun ama ben seni tanıyorum mesela :) o yüzden sen sen ol her yazdığıma atlama.

yavru ceylanım kuru sıkı sıkma. en son by korsan diye oyuna giriş yaptığın enver abi mesela saygı değer bir abimiz. Bırak seni tanımayı yanlışlıkla mesajlaşmışlığı yok.
cromda oynamış bir üyeyi alıp crom ismini sahiplendiniz mesela,
şuanda klanlar dünyasında oynamayan nicklere bürünerek tw'sinden baktığın oyunculara ya şurda görmüştüm bir dahaki dünyaya klan kurcam gel oynayalım vs muhabbetleri
yetmezmiş gibi dünyaya girip başarı ödüllerinden oyuncu bakıp mesaj atmalar vs.

bırak çakma hesaplarla giriş yapmayı, orayı kapattım burayı kapattım seni şurdan tanıyorum gibi palavra sıkmayı bu saçmalıklara harcadığın emeği normal bir oyuncu şeklinde edebinle yapsan şuanki toplama klandan çok daha güzel bir klana sahiptin :) buda küpe olsun hadi bakiim

yavru ceylanım kuru sıkı sıkma. en son by korsan diye oyuna giriş yaptığın enver abi mesela saygı değer bir abimiz. Bırak seni tanımayı yanlışlıkla mesajlaşmışlığı yok.
şuanda klanlar dünyasında oynamayan nicklere bürünerek tw'sinden baktığın oyunculara ya şurda görmüştüm bir dahaki dünyaya klan kurcam gel oynayalım vs muhabbetleri

bırak çakma hesaplarla giriş yapmayı, orayı kapattım burayı kapattım seni şurdan tanıyorum gibi palavra sıkmayı bu saçmalıklara harcadığın emeği normal bir oyuncu şeklinde edebinle yapsan şuanki toplama klandan çok daha güzel bir klana sahiptin :) buda küpe olsun hadi bakiim
Bırak hasan, bu laftan anlamaz...

DeletedUser69553

Ziyaretçi

Toplama klan toplama olmayan klanları sözde büyük klanları kardeş yaptı ama ? Nasıl olacak bu iş hangimiz toplama pardon?

W51 de siz 30 kişilik w ye 15 er kapama sözü ile girmediniz mi müttefik? Madem erkeksin girseydin müttefiksiz hatta yetmedi o müttefik olduğun eleman alt sınırına erhan ve mutlerini yerleştirmedi mi ?
Hahhhh Enver abi diyor kxkdkdkdkd sen harbi katıksız bebesin .s 3-5 günlük oyuncu sende gir olur mu 56 ya :D çağırmışlardır kesin gel gel herkese böyle diyorum saçma gözükebilir ama :D banada saçma geldi biraz da ne yazık ki gerçek çünkü :) Neyse süprizi bozmayalım..

SOn olarak da sahte dediğin CROM kadar olamadınız ayrıca sahte falan değil :) yine sallıyorsun sahte bile olsa ismini yazarken büyük yaz çünkü senin büyüklerin oynardı zamanında .

DeletedUser66170

Ziyaretçi
Yabaydi hangi klanla girecen 56 ya lan de hele.Olum belki birlikte oynayacaz ?

DeletedUser69553

Ziyaretçi
Çok sıkıcısınız artıkk ne yazık ki zevk alamıyoruz yensek de tokatlasak da :D hatta sözde yenildim o zaman bile zevk alamadım çünkü çok basit olacağını biliyordum :(

Merak ettiğim şey de şu iyiken 10-15 kişi yazar yeniliyorlar hiç biri ortada yok :( At kafası mesela kayılar mesela yakupkarasu mesela mesela say say bitmez ama kimseler yok

DeletedUser69553

Ziyaretçi
Yabaydi hangi klanla girecen 56 ya lan de hele.Olum belki birlikte oynayacaz ?

Benim olduğum yerde seni barındırırmıyım sence ben :)) hangi klanlla gireceksen sor ben yoksam gel boşuna heveslenme ama her yerdeyim ayıksss

DeletedUser53521

Ziyaretçi
bu nekadar gereksiz ve sonuçsuz bir tartışma. lise çağına geri dönerek telefon ve adres talep ediliyor.unuttuğunuz bir şey var lisede bir darp raporuna 6 ay yatmıyordunuz :) kendinizi bu sanallığa fazla kaptırmayın arkadaşlar.

sevgiler..

DeletedUser69553

Ziyaretçi
bu nekadar gereksiz ve sonuçsuz bir tartışma. lise çağına geri dönerek telefon ve adres talep ediliyor.unuttuğunuz bir şey var lisede bir darp raporuna 6 ay yatmıyordunuz :) kendinizi bu sanallığa fazla kaptırmayın arkadaşlar.

sevgiler..

Sen Adanaya gelemezsin hm ok adanaya gelsene bak bakıyom gelebiliyon mu mxmdmdmdmsmdmdmdmdm

DiOny SoS

Hafif Atlı
bak böyle hebele hübele edersin işte tak başka mevzuya atlayıverirsin :)

eğer ben 3-5 günlük oyuncuysam 50 de klanını tek başına 3-5 günlük bir oyuncuya toplattın
bizim dostlarımızda senin gibi hayali değil. 51 den önceki dünyalarda narcos kurucusuda galaxy de oynadı. Galaxy kurucusuda narcosda oynadı tek başıma topladığım bir klan için kimseyle ittifak yapma gereği hissetmem merak etme bizde oyun 2.ci planda dostluk baki kalır sanada tavsiye ederim

DeletedUser69553

Ziyaretçi
bak böyle hebele hübele edersin işte tak başka mevzuya atlayıverirsin :)

eğer ben 3-5 günlük oyuncuysam 50 de klanını tek başına 3-5 günlük bir oyuncuya toplattın
bizim dostlarımızda senin gibi hayali değil. 51 den önceki dünyalarda narcos kurucusuda galaxy de oynadı. Galaxy kurucusuda narcosda oynadı tek başıma topladığım bir klan için kimseyle ittifak yapma gereği hissetmem merak etme bizde oyun 2.ci planda dostluk baki kalır sanada tavsiye ederim

Hahahha 51 e ısınmak için girmiştik 50 ye toplamış mış :D övündüğü şey basit oyuncusun hani şu kilit atıp forumda paylaşanlar var ya genel forumda aynı onlar gibisin :D 51 e girdik 300 kişi 50 de vardık 10 kişi ana senin anlayabilmen için beyin lazım oda sende yok anlaşılan

DeletedUser66170

Ziyaretçi
Yabaydi kardeşimizin herhangi bi sağlık sorunu kalmadığı içi başlık kapatılabilir mi @Strafe

DeletedUser69553

Ziyaretçi
Sen özel olarak mı böyle gerizekalı yetiştirildin yoksa kendi çabanla mı bu hale geldin çok merak ediyorum.

:D geldi meyve hart hart ham ooo myw ye göre klanlar tarihinin en iyi narcos ekibi ve lust ekibinin kurucuları gelmiş 56 ya özellikle seni bekliyorum eşkiya ile :D umarım gelirsin canımm konuşma boşa bekliyorum erkeksen

DeletedUser69553

Ziyaretçi
Demiştim oyun başında arkanda meyve abin narcos abin galaxy abin yok boşuna oynuyorsun dinlemedi sakat galiba gluk gluk demişti

DeletedUser69553

Ziyaretçi
Özürlüsün diye yazdılarına gülüp geçiyorum ama her dediğim aklına gelicekse başka şeylerde diyeyim onlarda aklına gelsin :)

Sendede beyin yok myw :D Murat abiler Mertcanlar Mustafa demiştiler beyinsiz bu myw diye ben yinede zorlayım dedim anlamanı bekledim ama anlamadın sen olayı telefonu yada pc ne akıllı birine versene sana zahmet onla konuşayım