Hesap el değiştirmiştir. Yusuf sağlık sorunları nedeni ile oyunu bırakmıştır.

• Konuyu başlatan DeletedUser45953
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser45953

Ziyaretçi
clow. nerdesin gülüm...

arkadaş gecmiş olsun diyecektim de.. .bu adam gene iyileşir .. w55 başına musallat olur ..

simdiden 55 oyuncularına allah sabır versin..

BEN SÖZÜMÜ tutarım ..REq savaşımı benim icin bugun bitmiştir...
banlar hakkında söylenecek bir şey söylim dünyada klanların yüzde 90 tanıdık ve tamamen samimiyet kurdugum insanlar ..bugun itibaren tüm yetkimi klan bırakıyorum .normal standart bir oyuncu olarak oyunama devam edecem .normalde köylerimi klan veriyorum ..düşman alıp kendi oyuncularıma veriyordum..ama bu req lideri kurucusu yaptıgı hareket ve alaycı laflar dolayı oyunu yönetimi herşeyi ben devir aldım .Sonuc bye bye ysfck..

nasıl bitti neden bitti bunlar tartışma girmeyecegim ..Ama bir yerde kaos varsa sebepi her zaman ben oldum ..adım khaos..

ama vurarak oynuyorduk bu konuda inanın en ufak bir hamle yapmadım .. raporlar burda..daha cok var ama vaktim yok .demek isteidim sınıra bizzat vura vura geliyorduk...zaten req bitecekti .icerde bir sürü adamım var ..savunma bile atmıyordu ...

DeletedUser47725

Ziyaretçi
Harbi Erhan Kor oldum k asdf :D Elimize Emegimize Saglik diyelim...

**crixus**

Casus
Ybaybi özet

Yapılacaklar;

w55e girmeden, girişi açık olan sunucularda başlayıp ilk50 de bulunan oyunculara "sa 55'e efsane ekip kuruyorum seninde gelmeni isterim :)" .
Profile çukur sözleri .
Foruma 10 tane multi açıp kendi arkadaşım olarak gösterilecek .
Çakma bir klan ismi bulunacak ve dünyaya giriş yapılıp 1 ay içinde dağılıp w56..ordan w57.. vs. bu şekilde gidiyor.

DeletedUser63773

Ziyaretçi
yusuf ıcın bır daha word acmama kararı alırlarsa sasırmayın :)