Harita ve İstatistik

osiris

Milis
Olum ne düşmanlıgı ? Ben kötünün iyisi olan alarmci reisler için kalabalik olmayan free bi dünya allah hayirli mübarek etsin dedim. Şahin abimize gına geldi heralde sürekli sessizask tarafindan tokat yemek. Reis de haklı şimdi.
Düzey düşük biraz sende. Neye cevap vermişsin , bunun için ben ne yazmışım değerlendirip cevap vericek kapasiten var zannetmiştim ama yanılmışım..

Deleted User - 5547793

Ziyaretçi
Sonunda sessizask'ın kazandığı bir oyundur dediğin selim kardeşinin w56da göz yaşlarını da peçete ile sildin mi ? Hadi abicim başka kapıya. O konu w56da kapandı. Eğer ki kendileri tekrar açmak isterlerse ileride gireceğimiz dünyaya girerler tekrar açarlar. O zamana kadar gidin başka kapıda ağlayın.

Dünya belirleyin de girelim hadi. Sizin geleceğiniz yok biz gelelim bari :)

edizzy

Yasaklı
sakin ol şampiyon : ))

bu haritaları 2 haftada bir güncellersek calipso nun yaptığı şekilde gif çıkarabiliriz gibi geliyor. güzel oluyordu o şekil haritalar

Slovene

Emekli Görevli
Arkadaşlar konuşmamızı, sohbetimizi, tartışmamızı sevgi ve saygı içerisinde yapmak her iki taraf içinde güzel olur. Lütfen bir konuyu tartışırken saygıyı elden bırakmayalım, saygı her şeyden önce gelir

Deleted User - 5547793

Ziyaretçi
Soa mı kurucaksınız :) Gel sana bir şans vereyim. Klasikte yapalım bu işi 15v15 ? Şimdi normal dünyada oynarsak zaten sonuç belli. Ağlayacağın pre muhabbetini ortadan kaldıralım diye klasik dedim.

Sen istediğin dünyayı söyle, ailecek kontrollerinizi yaptırın sağlık sorunu çıkmasın 3 kişi hesaba bakmanıza rağmen sonra işin çıkıyor :)

moruk ze

Kılıç Ustası
Sen istediğin dünyayı söyle, ailecek kontrollerinizi yaptırın sağlık sorunu çıkmasın 3 kişi hesaba bakmanıza rağmen sonra işin çıkıyor :)

Emirhan biz 50de yenildik siz 56da dayak yediniz.Bırak operasyon falan yapmaya çalışmayı , 2000 köyünüzün 1750si savunma 250 köyünüzde de baltanın yanında ağır vardı.Hani o kadar çaresizdiniz ki klanda ki oyuncuları dinç tutmaya , pasife düşmemelerini veya sıkılmamalarını sağlamaya çalışmak sizinle savaşmaktan daha zordu.
Birde demişsin ya sağlık problemleriniz olmasın diye , biz zaten yenileceğimiz belli olan savaşta gerçek ve makul bir sebepten Şahin abinin devam edemeyeceği için hep birlikte bıraktık.Siz ne yaptınız Emirhan?56da BELKİ elimizden sizi sadece nop’un savunmaları yada bizi saldırmaları kurtarabileceği için aylarca savunma yaparak onları beklediniz.Sonra savunmaların gelmeyeceğini anlayınca kaçıp gittiniz o nasıl olacak :D

Rakro.31

Okçu
Emirhan biz 50de yenildik siz 56da dayak yediniz.Bırak operasyon falan yapmaya çalışmayı , 2000 köyünüzün 1750si savunma 250 köyünüzde de baltanın yanında ağır vardı.

Şu kısım bana bir klanı hatırlatıyor ama hangi klandı şuan çıkaramıyorum, hatırlayınca söyleyeceğim :D

moruk ze

Kılıç Ustası
Şu kısım bana bir klanı hatırlatıyor ama hangi klandı şuan çıkaramıyorum, hatırlayınca söyleyeceğim :D

Biz size karşı hiç bir zaman savunmaya geçmedik , her zaman operasyonlarımızı da yaptık operasyonlarınızı da savunduk.Oyun ne gerektiriyorsa onu yaptık.Son hamlenize kadar da bu her zaman böyle devam ediyordu , daha aylarca da devam ederdi.Allah aşkına kafanda birşeyler yaşıyorsun gerçekmiş gibi forumda da bunu yansıtmaya çalışıyorsun.Evet biz mağlup siz galip geldiniz ki 56yı kapattınız tebrik ederiz.Fakat her şekilde cevap vermememize rağmen forumda inatla saçma sapan başlıklarda sende dahil adımız geçiriliyor.Farkındayız bizi yenebilmiş olmak sizi çok gururlandırıyor ama üstünden 9 dünya geçmiş hala aynı konuları tartışmak saçma geliyor :)

Rakro.31

Okçu
Biz size karşı hiç bir zaman savunmaya geçmedik , her zaman operasyonlarımızı da yaptık operasyonlarınızı da savunduk.Oyun ne gerektiriyorsa onu yaptık.Son hamlenize kadar da bu her zaman böyle devam ediyordu , daha aylarca da devam ederdi.Allah aşkına kafanda birşeyler yaşıyorsun gerçekmiş gibi forumda da bunu yansıtmaya çalışıyorsun.Evet biz mağlup siz galip geldiniz ki 56yı kapattınız tebrik ederiz.Fakat her şekilde cevap vermememize rağmen forumda inatla saçma sapan başlıklarda sende dahil adımız geçiriliyor.Farkındayız bizi yenebilmiş olmak sizi çok gururlandırıyor ama üstünden 9 dünya geçmiş hala aynı konuları tartışmak saçma geliyor :)

Sizi yenmek değil sizi ağlatmak bizi gururlandırıyor :)

moruk ze

Kılıç Ustası
Sizi yenmek değil sizi ağlatmak bizi gururlandırıyor :)

Geç o işleri Necati senin bizim adımızı ağzından düşürememiş olmanın sebebi 56da bize diş geçiremeden flexble hamlesiyle kazanmış olmanız , bu içinde her daim ukte olarak kalabilir :) Çünkü o hamle olmasaydı (ki o şansı biz size verdik hata kesinlikle bizde) bırak 56nın kapanmasını görmeni çocuklarımız bile o dünyanın kapanışını göremezdi.
Dipnot:Utanmadan birde o hesapla 65e girip Alarm oyuncularına mesaj atmayın bari :)

Rakro.31

Okçu
Geç o işleri Necati senin bizim adımızı ağzından düşürememiş olmanın sebebi 56da bize diş geçiremeden flexble hamlesiyle kazanmış olmanız , bu içinde her daim ukte olarak kalabilir :) Çünkü o hamle olmasaydı (ki o şansı biz size verdik hata kesinlikle bizde) bırak 56nın kapanmasını görmeni çocuklarımız bile o dünyanın kapanışını göremezdi.
Dipnot:Utanmadan birde o hesapla 65e girip Alarm oyuncularına mesaj atmayın bari :)

Sizin çocuklarınız kesin görmezdi de sizin kapama ihtimaliniz yoktu bizimkiler görürdü muhtemelen :)

Bide ben size laf atmadım ki sen üstüne alındın seninde dediğin gibi 9 dünya geçti 3 de klasik 12 w eder bunların yarısında biz oynadık hepsinide kazandık yani belki de başka bir klandı aklıma gelmedi ismi gelince söyleyecektim zaten hemen atlıyorsun ben ben diye :)

moruk ze

Kılıç Ustası
Sizin çocuklarınız kesin görmezdi de sizin kapama ihtimaliniz yoktu bizimkiler görürdü muhtemelen :)

Bide ben size laf atmadım ki sen üstüne alındın seninde dediğin gibi 9 dünya geçti 3 de klasik 12 w eder bunların yarısında biz oynadık hepsinide kazandık yani belki de başka bir klandı aklıma gelmedi ismi gelince söyleyecektim zaten hemen atlıyorsun ben ben diye :)

Necati , insanlar karşılarındaki kişileri de mutlaka kendi gibi görürlermiş fakat bu forumda bulunan (sadece kendi ekibimden bahsetmiyorum genel herkesi katıyorum) kişilerin çoğu belkide hepsi senden daha zeki :) Lütfen kelime oyunu yapmaya çalışma daha fazla.Birde 56da şöyle oldu böyle oldu yalanlarını kendi ekibine anlat forumda anlat da doğrularını anlatmaya çalışmakla uğraştırma bizi de markalaşmış olman devam etsin :)