Harita ve İstatistik

**Lebron

Yasaklı
yabancı ülkelerde klanlar.org şöyle taniniyor;
"-Klanlar alarm'ın iyi gittiği ama netice de sessizask'ın kazandığı bi oyundur"
Aglamak serbest kardeşim agla. 50 de siz agliyordunuz savunma diye,56 da truva atti diyenlerden çok çok ondeydiniz oyuncularinizi organize edemeyip o truva durumuna düştüyseniz kendi ayıbınız. 62 de zaten rakip bile olamadiniz

pNc*

Casus
Aglamak serbest kardeşim agla. 50 de siz agliyordunuz savunma diye,56 da truva atti diyenlerden çok çok ondeydiniz oyuncularinizi organize edemeyip o truva durumuna düştüyseniz kendi ayıbınız. 62 de zaten rakip bile olamadiniz
Sadece harita attığım bir forumda bu kadar laf attığına göre acın büyük hadi koş sahibine tasmanı gevşetmiş

**Lebron

Yasaklı
Sancak ekibine yardıma gittik şimdi de kapak ekibine yardım ediyoruz. Biz yardıma gittiğimiz insanlara mahcup olmamak için elimizden gelen herşeyi yaparız. Tabi sizin böyle birşeyi kavrayabileceğinizi sanmıyorum. Sanırım baya korkmuşsunuz ki hangi puanda ceza yediğimi ve kaç saatte kaç puan arttığıma kadar takip edebilmişsiniz. Gururum okşandı :) Korkmayın bu kadar :)

Artı olarak köyü salana kadar kimse alamadı. Hayal görmeyin ve element uydurmayın.

jfkskdkkakajfkakdkdkks senden mi korkacaz cnkamxnakkskdkdkakxnxmsmkzk ? Faruk2829'a bize saldırma galaxy savaşini biz kazanırsak eger klana gelir bizle devam edersin tarzinda anlaşma yapmiş insanlariniz olum siz

Zamcık

Milis

Sonunda sessizask'ın kazandığı bir oyundur dediğin selim kardeşinin w56da göz yaşlarını da peçete ile sildin mi ? Hadi abicim başka kapıya. O konu w56da kapandı. Eğer ki kendileri tekrar açmak isterlerse ileride gireceğimiz dünyaya girerler tekrar açarlar. O zamana kadar gidin başka kapıda ağlayın.

osiris

Milis
62 de hesabinın bani acildiktan sonra 2.255 olan köy puanini 2-3 saat içerisinde 6k yapıp sonradan köyü kaybedip "-Biz zaten pre kasıp sancaga yardım için geldik" diyen bi klan kuruculari olduğu icin. Al sana mantıklı aciklama

bu dediğin şeylerden düşmanlığa yol açacak tek şey senin parasız olup bunu yedirememen sanırım. diğer dediklerin düşmanlığa yol açacak bişey değil :)

**Lebron

Yasaklı
bu dediğin şeylerden düşmanlığa yol açacak tek şey senin parasız olup bunu yedirememen sanırım. diğer dediklerin düşmanlığa yol açacak bişey değil :)

Olum ne düşmanlıgı ? Ben kötünün iyisi olan alarmci reisler için kalabalik olmayan free bi dünya allah hayirli mübarek etsin dedim. Şahin abimize gına geldi heralde sürekli sessizask tarafindan tokat yemek. Reis de haklı şimdi.