Harita ve İstatistik

**Lebron

Yasaklı
Tam alarmcı reislere göre bir dünya.Alarm seven @sessizask yok,çekler yok,dostumuz diyip inceden kuyularını kazmaya çalışacakları nop yok, 30-50k arası pre ile barbar toplayıp,3-5 multi ile de kendilerini savunup ''-Ulan ne oyuncuyum beee'' diyecekleri bi dünya.

Allah hayırlı mübaret etsin reisler.

**Lebron

Yasaklı
Ben laf atmam kardeşim direkt soverim.Reisler için güzel bi dünya dedim sadece kalabalikta pek yapamiyolar

Rhombeus

Baltacı
Tam alarmcı reislere göre bir dünya.Alarm seven @sessizask yok,çekler yok,dostumuz diyip inceden kuyularını kazmaya çalışacakları nop yok, 30-50k arası pre ile barbar toplayıp,3-5 multi ile de kendilerini savunup ''-Ulan ne oyuncuyum beee'' diyecekleri bi dünya.

bazen yol yaptı diyen dayılarla aynı zekaya sahip olduğunuzu düşünüyorum burayla alarm ne alaka şimdi

KerBeRos..

Acemi

Neden alarm düşmanlığı mantıklı bir açıklama var mı?

pNc*

Casus

Dostum bak klanımızın adı ne yazıyor. Kapak klanında oynuyoruz bu dünya kapak oyuncusuyuz başka bir dünyada alarm kurulunca gelin laf söyleyin ancak yaptığınız saygısızlık savaşmak isteyen buyursun gelsin geldi de yok mu dedik. Biz her zaman savaşan bir klanız bizi herkese çiçek dağıtan klanlar ile karıştırma kesimlerimiz belli puanımız belli köyümüz belli suyu bulandırma.

**Lebron

Yasaklı
Olum ben alarm a düşman degilim. Sadece kötünün iyisi olan klaniniz veya oyunculariniz için dunya hayirli mübarek olsun dedim. Bak işte burası kalabalık bi dünya da değil takılın işte

**Lebron

Yasaklı
Neden alarm düşmanlığı mantıklı bir açıklama var mı?
62 de hesabinın bani acildiktan sonra 2.255 olan köy puanini 2-3 saat içerisinde 6k yapıp sonradan köyü kaybedip "-Biz zaten pre kasıp sancaga yardım için geldik" diyen bi klan kuruculari olduğu icin. Al sana mantıklı aciklama

pNc*

Casus
Olum ben alarm a düşman degilim. Sadece kötünün iyisi olan klaniniz veya oyunculariniz için dunya hayirli mübarek olsun dedim. Bak işte burası kalabalık bi dünya da değil takılın işte
Kalabalık bir dünya olmamasının sebebi sizin 172727 tane klan ile birleşip dünyaya girmeyip bir de üstüne bu kadar kalabalıkken yetmezmiş gibi başka klanlara pre teklif edip truva çıkartıp ya da hesap sildirmek dışında yaptığınız bir şey var mı? Bak senin laf ettiğin bir klan var biz hanginize laf edelim?

KerBeRos..

Acemi
62 de hesabinın bani acildiktan sonra 2.255 olan köy puanini 2-3 saat içerisinde 6k yapıp sonradan köyü kaybedip "-Biz zaten pre kasıp sancaga yardım için geldik" diyen bi klan kuruculari olduğu icin. Al sana mantıklı aciklama

Sancak ekibine yardıma gittik şimdi de kapak ekibine yardım ediyoruz. Biz yardıma gittiğimiz insanlara mahcup olmamak için elimizden gelen herşeyi yaparız. Tabi sizin böyle birşeyi kavrayabileceğinizi sanmıyorum. Sanırım baya korkmuşsunuz ki hangi puanda ceza yediğimi ve kaç saatte kaç puan arttığıma kadar takip edebilmişsiniz. Gururum okşandı :) Korkmayın bu kadar :)

Artı olarak köyü salana kadar kimse alamadı. Hayal görmeyin ve element uydurmayın.