HAMLE vs BRO+SAHI+REQUIEM

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Meto.

Yasaklı
Enes hocanın script nedir nasıl kullanılır dersini kaçırmışsın sanırım bak klan arkadaşları hep yüksek puan almış. Bi şikayet edelim bakalım sıradan kullandığınız scripti yakayabilecek mi oyun yönetimi.

Durduk yere gaza getirttin finisher knightı yarın geçeyim de gör... Açık ofis sadece şirket. Biri 5 dk boyunca mouse a tıklayınca dikkat çekiyor yoksa neler yapılır da

1711630341004.png

Meto.

Yasaklı
Niyazinin yanında oynamak zor. Gerçi bugün yine çok atmadı galiba yağma fena bişi almadım ama gün geliyor 2-3 kille günü kapatıyoruz..

GGC.CrawL i bu adam sana yayın acıp @tugeto ile birlikte sana scrip dersi verdi mi vermedimi ?
Hadi adamsan bu soruya cevap ver :)

Bizim klanımızdada herkkkeesi şikayet edebilrisiniz, açıkcası birileri ceza alırsa memnun bile olurum. Hergün bağırıyorum anırmadığım kaldı, scripte hileye suna buna gerek yok, ekip oyununa güvenin diye, hala ban yiyen olursa köy kasmıs olur bize.

Ha eğer hiçbişi kullanmıyorda bu seviyelere gelmişssek, sırf şu yazındna dolayı diyorum adam filan değilsin.
İki yüzlüsün, benim demem önemli değil, kendinizi biliyorsunuz ya, hah işte o yüzden içim rahat.

Bana soruyolar ya enes niye bu kadar rahatsın neye güveniyorsun, şimdilerde bunu anırıyorum, adamların içi kof, biz ne kadar kötü olursak olalım diyorum :)
Çıkar göster sen abdulhamidi savundun.

Ben de deniyorum şimdi bugün fazla bir işim yok en fazla bi siesta yaparım. Normal bir insan gün içinde kaç köye gidebilir merak ettim.
Bak güzel kardeşim seni anlayabiliyorum rakip olarak bişeyler söyleme gereksinimi hissediyorsun burdaki kimseyi tanımadan etmeden ithamlarda bulunuyorsun yok script yok bilmem ne kullanan vardır yoktur ama ortada şöyle bi gerçek var hamle klanlarının yarısına yakınında senin puanın kadar hafif var bu oyun beygirlerle oynanıyor malesef 1800 hafifle 2 kere dönsem 3600 ediyo ki sen düşün 24 saatte kaç kere dönülür o yüzden iftira atmaktan ziyade oyunu öğrenmeye çalış saygılar sevgiler :)

ReBeLs37

Mızrakçı
42 sayfa olmuş daha ne bi operasyon en köy alınıp verilmiş. Yazdıkça yazıyorsunuz anlamadım bu kadar konuşulacak tartışılacak ne var? Cevap vermeye devam etsem bi 42 sayfa daha operasyonsuz savaş raporsuz geçecek biliyorum.
op olsa konusacak adam kalmaz burda bosver:D

Sanchex

Kılıç Ustası
Bak güzel kardeşim seni anlayabiliyorum rakip olarak bişeyler söyleme gereksinimi hissediyorsun burdaki kimseyi tanımadan etmeden ithamlarda bulunuyorsun yok script yok bilmem ne kullanan vardır yoktur ama ortada şöyle bi gerçek var hamle klanlarının yarısına yakınında senin puanın kadar hafif var bu oyun beygirlerle oynanıyor malesef 1800 hafifle 2 kere dönsem 3600 ediyo ki sen düşün 24 saatte kaç kere dönülür o yüzden iftira atmaktan ziyade oyunu öğrenmeye çalış saygılar sevgiler :)
Prestijin içindeyken klan ortasındaki köyleri 40 saatten misletip düşmana peşkeş çektin diye dedikodular var. Yada 40 saatten oynayarak da vermiş olabilirsin. Hangisi yaşandı bilemiyoruz diyolar. :D

Durum
Konu yanıtlara kapalı.