HAMLE vs BRO+SAHI+REQUIEM

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

levia

Mızrakçı
şöyle knk bakarım yağma listesine rekor yağması 655ten azsa bi de üstüne yağma yapıp asker basacağına laf yetiştiriyosa forumda millete çıkarım direkt misleri oynamaya gelmemiş zaten adam belli diye

levia

Mızrakçı
Ben daha çok sizin kendi klan oyuncularınızı operasyonda nasıl peşleyeceğiniz konusuna odaklanıyorum. Anlatsana nasıl oluyo bu olay?
valla bizim klanda sizin klandakiler kadar boş köy yok sizinkileri toplamak daha kolay zaten yanımdaki yağmaladığım köylerin çiftlikler daha yüksek ben bu dünyada ne barbar alırım ne başka bi şey mis gibi bro köyleri var binaları basılmıs bekliyolar

Sanchex

Kılıç Ustası
valla bizim klanda sizin klandakiler kadar boş köy yok sizinkileri toplamak daha kolay zaten yanımdaki yağmaladığım köylerin çiftlikler daha yüksek ben bu dünyada ne barbar alırım ne başka bi şey mis gibi bro köyleri var binaları basılmıs bekliyolar
Dedi en güvenli yere ışınlanma atan kişi...

Sanchex

Kılıç Ustası
Ne dediler peki kendi adamlarımızı daha kolay toplarız ortada güvenli olalım mı dediler.

Sanchex

Kılıç Ustası
Yap yap yağmanı bol bol misyoner lazım olacak gibi duruyor. Nerden baksan multileri saymasak 500 oyuncu falan var. Bakalım kaç oyuncunuzu toplıcaksınız merak ediyorum. Zaman gösterecek bunları.

Sanchex

Kılıç Ustası
Biriktir de nasıl köy alıcaksın anlamadım meze yaparlar senin misyonerleri demedi deme. Zaten kaçmışsın en ortaya düşmanın da sana gelemez. En az 6 ay kebap senin işin.

levia

Mızrakçı
valla sen anlamamaya devam et knkm köyü aldığımda uygulamalı anlatırım tekrar. iyi geceler şimdilik sen de bu kadar kasma yağma yapcam diye uykusuz kalma 654 çok bile yeter sana iki hafta

Anarşist*

Yasaklı
Konum ve dünya hızı nedeniyle bu kadar öngörülü olmakta ayrı bı profesyonellik gerektiriyor levia tebrik ederim seni :) ;)

Stratejist-

Hafif Atlı
Enes hocanın script nedir nasıl kullanılır dersini kaçırmışsın sanırım bak klan arkadaşları hep yüksek puan almış. Bi şikayet edelim bakalım sıradan kullandığınız scripti yakayabilecek mi oyun yönetimi.

GGC.CrawL i bu adam sana yayın acıp @tugeto ile birlikte sana scrip dersi verdi mi vermedimi ?
Hadi adamsan bu soruya cevap ver :)

Bizim klanımızdada herkkkeesi şikayet edebilrisiniz, açıkcası birileri ceza alırsa memnun bile olurum. Hergün bağırıyorum anırmadığım kaldı, scripte hileye suna buna gerek yok, ekip oyununa güvenin diye, hala ban yiyen olursa köy kasmıs olur bize.

Ha eğer hiçbişi kullanmıyorda bu seviyelere gelmişssek, sırf şu yazındna dolayı diyorum adam filan değilsin.
İki yüzlüsün, benim demem önemli değil, kendinizi biliyorsunuz ya, hah işte o yüzden içim rahat.

Bana soruyolar ya enes niye bu kadar rahatsın neye güveniyorsun, şimdilerde bunu anırıyorum, adamların içi kof, biz ne kadar kötü olursak olalım diyorum :)

Sanchex

Kılıç Ustası
42 sayfa olmuş daha ne bi operasyon en köy alınıp verilmiş. Yazdıkça yazıyorsunuz anlamadım bu kadar konuşulacak tartışılacak ne var? Cevap vermeye devam etsem bi 42 sayfa daha operasyonsuz savaş raporsuz geçecek biliyorum.

Sanchex

Kılıç Ustası
Hala yazılıp çiziliyor. Özür dilerim sizinle laf dalaşında kaybettiğim için :(

Durum
Konu yanıtlara kapalı.