HAMLE vs BRO+SAHI+REQUIEM

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

levia

Mızrakçı
sanchex654 ve kankası lafleur276 rekor yağmalarınızın toplamı hafif sayımın yarısı etmiyor SDŞKLJLFŞİGNK

ZeRo54

Yasaklı
Oyunu tek başınıza oynamaya alıştığınızdan böyle düşünüyosunuz. Benim yapmadığım yağmayı etrafımdaki 10 oyuncu topluyo zaten illa tüm hamları ben alayım diye bi kafa yok. Neyse kime anlatıyorum banane nasıl oynarsanız oynayın sanki ben hamledeyim. Herkese iyi akşamlar.
İzde bir köy gördüler i ilini kurutuyor herkem yam yam

Sanchex

Kılıç Ustası
yağmacıların kralı sanchex654 hemen yakalamış bundan sonra kimse günde 654ten fazla yağma yapmasın beyler çok göze batıyoruz
Tekniğin iyi ama biraz daha geliştirmen lazım biraz finisher knightla istişare et istersen. Neyi senden farklı yapıyormuş öğrenirsin.

levia

Mızrakçı
sen öğret reis finisher knightla biz öğrenelim nasıl yaptın 654 yağmayı mızrakları tek tek mi yolladın

Gözlüklü Cani

Kılıç Ustası
Enes hocanın script nedir nasıl kullanılır dersini kaçırmışsın sanırım bak klan arkadaşları hep yüksek puan almış. Bi şikayet edelim bakalım sıradan kullandığınız scripti yakayabilecek mi oyun yönetimi.

Lütfen edin. Var ise listede ceza alsın. Kendi adıma konuşmam gerekirse benim alnım ak. Daha önce de denediniz beni şikayet etmeyi zaten bir yere varmadı. Şimdi de deneyiniz. Beni şikayet edin diye ek olarak belirtmeme gerek yok sanırım. Sirkü çekip adımı vermeniz ya da whatsapp grubundan hakkımda nefret söylemlerinde bulunmanızdan zaten tahmin edilebilir bir durum. Whatsapp grubundan bana yüzsüz diyene kadar GGC.CrawL isimli oyuncunuzun size neler öğrettiğini, gösterdiğini bir açıklayın böyle şeyler yazmadan önce. Ondan sonra gelip istediğinize yüzsüz diyebilirsiniz. Fakat şu noktada yüzsüz arıyorsanız aynaya bakmanız kafidir Mehmet bey.

1711590646685.png

Bu görseli de buraya bırakayım. Herhangi bir illegal yöntem olmadan bunu yapabildiğiniz noktada siz de kaminizi setli köylere atıp telef etmek yerine yağma almayı öğrenirsiniz. İyi akşamlar dilerim.

Sanchex

Kılıç Ustası
650 köy gitmişim işte gayet normal bir şey. Kendi klan arkadaşlarımı peşlemeyeceksem bu kadar yağma kasmama gerek yok.

Sanchex

Kılıç Ustası
Sizin planlar bunun üzerineydi di mi? İçerden bilgi mi sızdırdım acaba özür dilerim bunun için.

levia

Mızrakçı
kanka onu forum görevlisi atadılar ya tam görev adamı terketmiyor cepheyi bi de yağma yapsa tam oyuncu da neyse

Durum
Konu yanıtlara kapalı.