HAMLE vs BRO+SAHI+REQUIEM

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Sanchex

Kılıç Ustası
He birde buna buraya attınız agöre oyun bilginiz yok sanrım.
Size şöyle anlatim bu oyuncunun askerin az görünme sebeblerinden birisin hafiflerin dışarıda yani yağmada olmasını düşünememişsiniz.Hemen laf atım die atmışsınız.

Casus seviyesini arttıktan sonra dışardaki birlikleride görebilirisiniz.

Öyle hemen iyamlarda bulnmayınız biraz düşünelim lütfen

Sonra saurondaki gibi salrıyoruz adamı hemen klandan atıyorsunuz dersiniz.

Sonra sonra bir bakmışsınız kami mis giren ken süprizlerle karşılaşırsınız.

3 4 kaminiz kesilir misiniz kesilir

İyi oyunlar canım<3
Klandan atıyosunuz ama napalım atmadınız mı diyelim. Bu oyuncuyu neden attınız mesela?

Sanchex

Kılıç Ustası
Kural neydi ki etrafında 38 tane düşman oyuncu olan köyün içinde destek olmaması da kurallardan mıydı?

ZeRo54

Yasaklı
Kural neydi ki etrafında 38 tane düşman oyuncu olan köyün içinde destek olmaması da kurallardan mıydı?
Dünya başı atılan ışınlanmalar var ve kurural bir strateji buna uygun ışanlanma atmayıp hedef bölgenin dışında olup aktiflikte saglamadıysa atılır. Siz bizim klan kutallarımızı iyi bilirsiniz.Mağlum multileriniz var içimizde.

ZeRo54

Yasaklı
IMG_4265.jpeg
IMG_4264.jpeg
Buralarda gezip yazıcana birszcık gidip yağma at pasif die toplamasınlar seni bu gidişle 2 aya köyünü bizim için anca büyütürsün.seni degil kendimizi düşündümden söylüyorum biraz yağma at canım parmaklatın orda çalışsın
;)

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

ZeRo54

Yasaklı
Deme. Öyle şeyler kırılıyorum

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

ShexWear**

Mızrakçı
Sen bizim klanda olsaydın büyük ihtimal sende atılmıştın şimdiye kadar o yüzden çok düşünme böyle şeyleri oyununu oyna dicem de onu da beceremiyosun :D takıl kafana göre sen

Sanchex

Kılıç Ustası
Hamle forum operasyonuna hoşgeldiniz arkadaşlar. Oyunu bilmeyenler yukarıdaki isimlerden istediğini seçip oyunu öğrenebilir. Komiksiniz ya 40 sayfa yazı var şurda hala tek konuşabildiğiniz benim asker sayım yaptığım yağma. Napalım kardeşim @Stratejist- enes gibi bir kankamız yok ki yanımıza güzel kelepir multi atsın. Biz de bu kadar yağma yapabiliyoruz. :D

Sanchex

Kılıç Ustası
Adamlar yağma botu kullanmıyorum diye bana kızıyo deliricem. Nasıl bir teşkilatsınız siz ya fjhsdjgfks

Meto.

Yasaklı
600 yağma üstüne bot diyorlar nasıl bir savaşa soktun bizi enes kosova...
@Sanchex bu arada müdür işin şakası tabi canın sağolsun istersen 10 baltan 1 eşşeğin olsun köyde sıkıntı yok zaten w81 forumunda demiştin sanırım yeni başladım diye. Baltanın getirisi yok hocam onu bir sonraki worldlerde basma bu aşamada. Bas ama abartma daha doğrusu hafif daha kıymetli.
Adamın klanından bir kişi de aga şöyle yap dememiş tabi. Bizim forumda mouse nasıl kullanılır ile başlıyor başlıklar...

Sanchex

Kılıç Ustası
Oyunu tek başınıza oynamaya alıştığınızdan böyle düşünüyosunuz. Benim yapmadığım yağmayı etrafımdaki 10 oyuncu topluyo zaten illa tüm hamları ben alayım diye bi kafa yok. Neyse kime anlatıyorum banane nasıl oynarsanız oynayın sanki ben hamledeyim. Herkese iyi akşamlar.

Stratejist-

Hafif Atlı
Oyunu tek başınıza oynamaya alıştığınızdan böyle düşünüyosunuz. Benim yapmadığım yağmayı etrafımdaki 10 oyuncu topluyo zaten illa tüm hamları ben alayım diye bi kafa yok. Neyse kime anlatıyorum banane nasıl oynarsanız oynayın sanki ben hamledeyim. Herkese iyi akşamlar.

aynen kardeşim.

Bizim yağmacılar gelsin buraya ne söylediğimi yazsınlar da bu adam klan görsün .d

LaFleur01-

Baltacı
Tarihteki önemli itiraflar

Galatasarayın şike yapmadığına kefil olmam.
- Adnan Polat - 2013

Şike yaptıysam Fenerbahçe için yaptım.
- Aziz Yıldırım - 2013

700 tane multi açıp yağmalattıysam klanım Hamle için yaptım.
- Enes Kosova - 2024

Durum
Konu yanıtlara kapalı.