HAMLE - BRO

MXVII

Mızrakçı
Eski futbol videoları izlersin, Pele brezilyalı çiftçileri tokatlaya tokatlaya gol kralı olmuş. Aynı konu şahi için de geçerli sanırım. W3 de düz insanları yenerek world kapatmışlar muhtemelen sonrasında da 1 parça bile üstüne koyamamışlar. Şahi'ye güvenmek hayal kırıklığı olacak onlar için. Bu arada sözlerinin eri değiller diye değil, kötü oldukları için...

Hacı diğer worldlerde nasıl bir kapışma yaptınız bilmiyorum. Ancak w3de SAHİ ile savaş kazanmak çok kolaydı. Kusura bakma ama w3 SAHI de Üzeyir abi (GAZİ)vardı, hakkını yedirmem simdi.
kavgalı olabilirsiniz, birbirinize sataşabilirsiniz ancak ben orada tek yanlış davranış görmedim.
Vurulacak denildi vuruldu. Müttefik oluncak denildi olundu. Kimse satışa gelmedi o world. Her zaman özlemle andığım worldlerden birisidir.
SAMYELİK92

MXVII

Mızrakçı
22.00 a kadar 30 köy alırız diyordum bu saat olmuş 30 köy almışız ,
karşımızda bot olsaydı bu kadar köy vermezdi diye de düşünmeden edemiyor
tekrar dan klan arkadaşlarımı kutluyorum
Tehlikeli cümle 1 haftaya kadar yeriz bunları olacaktı,
Pardon siz masa değilsiniz unutmuşum dediğinizi yapıyorsunuz:)
Bro klani siyah sınırındaki misyonerlerini kaydırması gerekir diye düşünüyorum.
Hani kaşınmıştık biz oraya daha girmedim o sataşma olursa diye bekletiyorum.
Sizin etrafınızı dostum dostum diye de sarmadık.
Neyse efendi olacağım. Ama bir yanlış görünce dayanamıyorum, nevrim dönüyor işte.

caphook

Acemi
Tehlikeli cümle 1 haftaya kadar yeriz bunları olacaktı,
Pardon siz masa değilsiniz unutmuşum dediğinizi yapıyorsunuz:)
Bro klani siyah sınırındaki misyonerlerini kaydırması gerekir diye düşünüyorum.
Hani kaşınmıştık biz oraya daha girmedim o sataşma olursa diye bekletiyorum.
Sizin etrafınızı dostum dostum diye de sarmadık.
Neyse efendi olacağım. Ama bir yanlış görünce dayanamıyorum, nevrim dönüyor işte.
Hocam senin hesaba ne oldu anlatsana?

MXVII

Mızrakçı
Hocam senin hesaba ne oldu anlatsana?
Nolsun benim hesap 10 manco ile masa klani akademilerini düşürdü düşürmeye devam edecek.
Senin hesap nasıl anlatsana.
Multilerden yağma geliyor mu hala, zamanında yagmalamıştık ama azalmıştır biraz da olsa.

meto..

Mızrakçı
Bro klanlarında çok kıymetli arkadaşlar var. O yüzden çok konuşasım gelmiyor kişisel ama bazı şeyler uyumsuzdu. O kaliteli adamlarla aynı sayfada olmaması gereken isimler vardı hala var. İnş o kaliteli insanları kurtaracağız.
Açıkcası ne zamandır saldırı ordusu basan yağmada çok yukarılarda olan dolayısıyla çok daha hızlı gelişen bir ekip vardı. İlk opda bu olması normal. Şimdi sınavımız köyleri tutmakta. Sınırda basılan mislerle pazartesiye kadar bu kaos sürer gibi duruyor.
Emek veren dostların eline sağlık. Rakibi de tebrik ederim.

T A N K hesabı konusunda da bu worlde girme sebeplerimizden biriydi. Enes de sağolsun unutamayacağı bir metraj film çekti Halim'e de vurdurdu o adamı. En yüklü o adama gidildi. Göstere göstere gittik göstere göstere aldık dönüyoruz.
Öyle bırakan adamların köyünü alıp laf sokmalı köy adı koyarsan, sana böyle film çekerler "yoğunluktan yeğenime vermiştim hesabı ben yoktum" dersin.

Ps : Halim ve Volkan Konak'a dikkat edin.

Stratejist-

Hafif Atlı
Emek veren rakip klan ve tüm hamle oyuncularına teşekkür ederim. Herkesin eline sağlık.
Bu opa 200 e yakın oyuncumuzu dahil edemedik. Bu oyuncularda şahi tarafına yönelecek. Bugun şahi tarafından da 4-5 köy alındı. Herkesi tekrardan tebrik ediyorum.

harita yerleşimi, op yapmamak, klan içi def basanları toplamak, tek adam zihniyeti vs vs bu yorumlarıda okudum. Fikirlerini paylaşan bu arkadaşlara da teşekkür ederim.

Biz işimize bakmaya devam edeceğiz.

Herkese iyi oyunlar.