Hız Turları Hakkındaki Görüşleriniz.

TaPeTaS

Casus

#9046 Bash Round​

Zaten yıkım rauntu ordu kesme rauntu burada klanlı olması saçma değil mi 3 kişilik klan yapmışsınız klansız oynayanları 3 kişi darlayarak direk kazanıyor bence böyle rauntlar tek kişi oynaması daha doğru

TaPeTaS

Casus
Yarına speed raunt gözükmüyor bir yanlışlık mı var yoksa günlük mü yüklüyorsunuz programları

bmw.aşk

Acemi
Başlangıç:Oca 26, 21:30
Son:Oca 27, 00:30
Tarif:Bu roundda bazı hız dünyası özellikleri test edilecektir.
Oyuncu sınırı:50
Zafer şartları:Bu roundda bazı hız dünyası özellikleri test edilecektir.
tes roundlarızı pazartesi günü speed olmadığı güne ayarlamak çok zor olamaz bügün hafta sonu saçmalık

Strafe

bmw.aşk

Acemi
Başlangıç:Oca 27, 01:00
Son:Oca 27, 01:53
Tarif:
50PP.png
  • Köy Fethi Mümkün değil.
  • Barbar Köyü Fethi Mümkün değil.
  • Bina Başlangıç Seviyesi: HRB0
Bu kadar da olmaz saatlerce bekle açtıkları round yanlış.birden round kapatıyorlar

Mr.Storm
strafe

levia

Mızrakçı
Bir sorun olduğunu ifade ediyorsunuz ve sorunun çözümlenebilmesi için izlemeniz gereken yolu söylüyoruz. Amacınız sorunun çözümü değilse konuyu kullanmanıza gerek yoktur. Çözülmesine yardımcı olmayacağınız ve yönergeleri izlemediğiniz bir sorun gelecekte tekrar yaşandığında da lütfen buraya yazmayınız. Bu fikrinize göre ona da gerek olmamalıdır.
yaşadığımız sorunun geyiğini topluluk forumunda yapmaktan daha doğal bir şey yok bence modum size hakaret iceren ya da zorunuza gidecek bir sey de söylendiğini sanmıyorum buna rağmen yanlış anlamadıysam postlarım kaldırılmış. her destek sisteminde ya da her oyunda olabilir kimi eksiklikler. bunlardan dolayı size zaten destek sistemi aracılığıyla ulaşıyoruz. bunun geyiğini de burada yapıyoruz. postları kaldırmak yerine siz de bu geyiğe dahil olabilirsiniz dilerseniz cünkü siz de bu topluluğun bir parcasısınız biz de. oyuncu ile moderatör arasında iletişimi sıfıra indiren bu yaklaşım ve postun kaldırılması bana cok cağ dışı geldi.

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
yaşadığımız sorunun geyiğini topluluk forumunda yapmaktan daha doğal bir şey yok bence modum size hakaret iceren ya da zorunuza gidecek bir sey de söylendiğini sanmıyorum buna rağmen yanlış anlamadıysam postlarım kaldırılmış. her destek sisteminde ya da her oyunda olabilir kimi eksiklikler. bunlardan dolayı size zaten destek sistemi aracılığıyla ulaşıyoruz. bunun geyiğini de burada yapıyoruz. postları kaldırmak yerine siz de bu geyiğe dahil olabilirsiniz dilerseniz cünkü siz de bu topluluğun bir parcasısınız biz de. oyuncu ile moderatör arasında iletişimi sıfıra indiren bu yaklaşım ve postun kaldırılması bana cok cağ dışı geldi.
Bu konu geyik konusu değil. Roundlar hakkında görüş toplama konusudur. Geyik yapmak istiyorsanız bu tabi ki serbesttir. Bizlerde yapıyoruz. Doğru konuyu bularak bunu yapabilirsiniz.

levia

Mızrakçı
speed roundların hepsi cok kısa süreli tribalwars.net sunucusunda güzel örnekleri olan 1-2 günlük sunucular ya da en azından oyuncu sayısından dolayı 12 saatlik sunucular da haftada 1 de olsa acılabilir.

miiRza

Baltacı
speed roundların hepsi cok kısa süreli tribalwars.net sunucusunda güzel örnekleri olan 1-2 günlük sunucular ya da en azından oyuncu sayısından dolayı 12 saatlik sunucular da haftada 1 de olsa acılabilir.

Katılıyorum hızlarını biraz daha düşürüp 3 günlük 5 günlük açılabilir.

Tabi ödül olarak 100 değilde 500 premium verilebilir buda speed iştağını getirebilir.

Popeye

Forum Destek Ekibi
Klanlar Takımı
Forum Görevlisi
Arkadaşlar burası geri bildirim konusudur. Lütfen sohbet ve geyik muhabbetlerinizi buradan ya da istediğiniz herhangi bir muhabbet köşesinden yapınız. Uyarı olarak kabul edebilirsiniz.

levia

Mızrakçı
bu haftanın takvimi yok sanırım takvim yayınlasak cok güzel olur bunun yanında takvim olmadığından daha anlık alınıyor server acma kararı sanırım bugünlerde öyleyse bugüne hrb3 falan bir speed koysanız keşke. ayrıca keşke biraz uzatabilsek oyun sürelerini.

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
bu haftanın takvimi yok sanırım takvim yayınlasak cok güzel olur bunun yanında takvim olmadığından daha anlık alınıyor server acma kararı sanırım bugünlerde öyleyse bugüne hrb3 falan bir speed koysanız keşke. ayrıca keşke biraz uzatabilsek oyun sürelerini.
Pazartesi günü takvim yapılıyor ve gece ya da Salı sabahı girişi yapılıyor.

*Leqend58*

Mızrakçı
stres atmak için birebirmiş bu speed turları ,fakat burda da ekip varmış haftasonu girdim 1v9 attım kafamı ezdiler çıktım :D

oseidon

Yasaklı
  • #9168 Speed Round​

Başlangıç:Şub 09, 13:00
    Son:Şub 09, 15:00
  • Köy Fethi Mümkün.
  • Barbar Köyü Fethi Mümkün değil.
  • Bina Başlangıç Seviyesi: HRB9
  • Çiftlik Limiti: Etkin değil.
  • Saldırı Aralığı: 100 ms.
  • İptal Komutu: 120 sn.
  • Acemi Koruması: 30 dk.
  • Şövalye: Etkin değil.
  • Okçu: Etkin değil.
  • Araştırma Sistemi: Basit
  • Klan Limiti: 1. Klan üyelerine saldırı, klan dışı destek yada klandan çıkmak yok.
  • Fake Limiti: %1.
  • Hammadde Üretimi: Normal
  • Satın Alma Yöntemi: Altın para
  • Altın Masrafı:112.000 Odun 120.000 Kil 100.000 Demir
  • Misyoner Menzili 100 Alan
  • Sadakat Kaybı: 20-35
  • Milisler: Etkin değil.

Altı üstü speed raund yapıyorsunuz. Masraf yanlış,klan limiti yanlış. Ama hakkınızı yemem raund numarası doğru :)