Hız Turları Hakkındaki Görüşleriniz.

TaPeTaS

Casus
Yüklemeler yapılıyor ama geç yapılıyor aydan aya yapılıyordur sonuçta bir şekilde ayarlanmıştır ödenmeme gibi bir durum daha görmedim ama premium puanları bence gayet iyi miktar eskilerini bildiğim için mükemmel

Panucci*

2022 | Hız Turnuvası Şampiyonu
Geçmişe nazaran bazı raundlarda alınan hediyelere %100'ün üzerinde bir zam yapılmış bana göre şu anki premium hediyeleri gayet tatmin edici fakat alınan ödüllerin aylık yada iki ayda bir sistematik (her ayın 1'i-15'i-20'si gibi) olarak hesaplara aktarılması daha doğru olur. Ek olarak hrb düşük raundlar tercihimdir fakat speede daha fazla katılım sağlanması amaçlanıyorsa hrb yüksek raundların sayısı artırılabilir.

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
aynen öyle..
aylar önce kazanılan speed raundların hediyeleri hala ortalarda yok.
İlgili ödüller hesaplara yüklenmiştir. Bir sorun olduğunu düşünüyorsanız, destek sistemi üzerinden ulaşabilirsiniz.

desijel

Acemi
"Bir sorun oluğunu düşünüyorsanız" ifadesi subjektif bir ifadedir. Örneğin: "Messi dünyanın en iyi futbolcusudur" subjektif bir ifadedir, kişisel bir görüştür.
"Arjantin dünya kupasın yarı finalinde Hırvatistan'ı 3-0 yendi" gerçekleşmiş bir olaydır.
Yüklenmişse yüklenmiştir yüklenmemişse yüklenmemiştir. Bu düşünce gücüyle değiştirilebilecek bir durum değildir.

Benim mesajıma hızlıca yanıt vermeniz işinizi eksiksiz yaptığınız anlamına gelmiyor.
Ezbere mesaj yazmadan önce aylar önce açılmış ama geçiştirilerek kapatılmış ancak hala hesaplara yüklenmemiş destek mesajlarını inceleyip de yanıt vermiş olsaydınız bu gereksiz tartışma gerçekleşmiş olmayacaktı.

İlk önce:
2022-06-05 20:08.14
tarihi ve saatinde açılan ve "belirli aralıklarla yüklüyoruz" diye yanıt alınan ve daha sonra

2022-07-03 12:20:50

tarih ve saatinde yeniden açılan destek mesajına da bu kez "Süreler hakkında tam bir tarih verilememektedir." yanıtı verilerek ama yükleme yapılmayarak kapatılan destek mesajlarını inceledikten sonra bu mesajıma yanıt verir misiniz lütfen.

Not:
Her zamanki gibi işinizi yapacağınıza ezbere hareket ediyorsunuz.*
*(bakın mesela bu öznel bir ifade oldu, her zaman işinizi yapıp yapmadığınızı söyleyebilmem için sürekli eksiklerinize dair örnekler sunmam gerekirdi.)
Bir de bu mesajımdan sonra bir ceza bekliyorum, Özür dileme inceliğini beklemek nedense biraz lüks geliyor bana..

LuciusFox

Oyun Destek Ekibi
Klanlar Takımı
Speed Yöneticisi
Öncelikle bu kadar ön yargılı olmanıza gerek yok, sonuçta sizin için buradayız. Birkaç konuya açıklık getireyim;

Bir sorun olduğunu düşünüyorsanız cümlesi "bizce bir sorun yok ancak düşüncelerinize değer veriyoruz, eğer siz bir sorun olduğu yönünde düşünceye sahipseniz ya da bu yönde şüpheleriniz var ise bize danışabilirsiniz" anlamına geliyor.

Süreler hakkında tam tarih verilemiyor şeklinde yapılan dönüş gerçekten bir tarih verilemediği içindir. Mesajınızda şikayetinize kesin tarih yok diye başlamışsınız fakat yükleme yapılmadan destek mesajının kapandığından yakınmışsınız.

Aralık ayına kadar ki hız turlarına ait yüklemeler yapıldı. Bu durumda mağduriyetiniz var ise kazandığınız tarihteki hız turunu belirterek destek sistemine başvurarak, kazanma ve yüklenme durumuna ilişkin detaylı bilgi alabilirsiniz.

desijel

Acemi
Şu cevap vermiş olmak için cevap verme alışkanlığından vazgeçmeseniz sağlıklı bir iletişim kuramayacağız.

Önyargı, genel ve özel kullanımlarında bir taraf tutma biçimidir. Bir fikri veya bakış açısını koşulsuz desteklemek anlamında kullanılır. Benim söylemimin önyargı olması için objektif olmaması ve delil olmadan akıl yürütme içermesi gerekirdi ki ben size speed raund numaralarını bile değil direkt destek mesajlarının tarihlerini verdim ki kalkıp yine "sorun olduğunu düşünüyorsanız... " diye karşılığı olmayan bir cümleyle başlayan yanıt vermeyesiniz. Çünkü mevcut sorunun bildirildiği tarihi vermişim ki iki kez ve yaklaşık 6 ay olmuş..

Şimdi siz benim "belirli bir tarih verilememektedir" ifadesinden yakındığımı söylüyorsunuz ama daha ne yazdığımı bile anlamadan/anlamaya çalışmadan cevap vermiş olmak için cevap vermiş olmuyor musunuz? yukarıdaki mesajda benim ne böyle bir kastım nede böyle bir ifadem yok, "yüklüyoruz/yükledik" deyip yüklemediğinizi yazmışım" sorun varsa destekten mesaj atın" demişsiniz ona karşında destek mesajlarının tarihlerini yazmışım ama karşımda hala "inceledik haklısınız hemen yüklüyoruz" yada "hakketmemişsiniz vs vs vs" gibi herhangi bir cevap vereceğinize hala lafı güzaf..
Destek mesajlarında da aynı üslupla çalışıyorsunuz, cevap verince sorunu çözmüş olmuyorsunuz konuyu sorunu çözünce kapatmalısınız.

Tdk Sözlük: yargı
1. isim Kavrama, karşılaştırma, değerlendirme vb. yollara başvurularak kişi, durum veya nesnelerin eleştirici bir biçimde değerlendirilmesi, hüküm.

Tibelda

Emekli Görevli
Şu cevap vermiş olmak için cevap verme alışkanlığından vazgeçmeseniz sağlıklı bir iletişim kuramayacağız.

Önyargı, genel ve özel kullanımlarında bir taraf tutma biçimidir. Bir fikri veya bakış açısını koşulsuz desteklemek anlamında kullanılır. Benim söylemimin önyargı olması için objektif olmaması ve delil olmadan akıl yürütme içermesi gerekirdi ki ben size speed raund numaralarını bile değil direkt destek mesajlarının tarihlerini verdim ki kalkıp yine "sorun olduğunu düşünüyorsanız... " diye karşılığı olmayan bir cümleyle başlayan yanıt vermeyesiniz. Çünkü mevcut sorunun bildirildiği tarihi vermişim ki iki kez ve yaklaşık 6 ay olmuş..

Şimdi siz benim "belirli bir tarih verilememektedir" ifadesinden yakındığımı söylüyorsunuz ama daha ne yazdığımı bile anlamadan/anlamaya çalışmadan cevap vermiş olmak için cevap vermiş olmuyor musunuz? yukarıdaki mesajda benim ne böyle bir kastım nede böyle bir ifadem yok, "yüklüyoruz/yükledik" deyip yüklemediğinizi yazmışım" sorun varsa destekten mesaj atın" demişsiniz ona karşında destek mesajlarının tarihlerini yazmışım ama karşımda hala "inceledik haklısınız hemen yüklüyoruz" yada "hakketmemişsiniz vs vs vs" gibi herhangi bir cevap vereceğinize hala lafı güzaf..
Destek mesajlarında da aynı üslupla çalışıyorsunuz, cevap verince sorunu çözmüş olmuyorsunuz konuyu sorunu çözünce kapatmalısınız.

Tdk Sözlük: yargı
1. isim Kavrama, karşılaştırma, değerlendirme vb. yollara başvurularak kişi, durum veya nesnelerin eleştirici bir biçimde değerlendirilmesi, hüküm.

Sevgili forum üyesi, öncelikle TDK bilgilerinle bizi aydınlattığın için çok teşekkür ederiz. Aylar öncesinden bahsettiğiniz için cevap verme gereksinimi duydum. Twspeeds aracılığı ile kontrol ettiğimde oynadığınız 65 roundun hiçbirinde dereceye giremediğinizi görüyorum. Aylar önce dediğiniz hangi round ise lütfen round numarası ile birlikte destek sistemine sadece "xxxx tarihinde xxxx roundunu oynadım, bu roundu 1. tamamladım ve speed pp ödülüm gelmedi." yazarsanız ilgili arkadaşlarımız size daha kolay yardımcı olacaktır. İyi oyunlar dileriz.

desijel

Acemi
Teşekkür ederim nihayet cevap yazmadan önce araştırma yapan biri varmış buralarda. Ancak ben mesajlarımda kazandığım speed ödülleri yüklenmedi dememiştim. Yüklenmeyen speed ödülleri ile ilgili açılan destek mesajlarının yanıtsız kaldığını söylemiştim. Söz konusu problem foruma kaydı olmayan bir arkadaşımın ödülleri idi ve destek mesajlarının tarih ve saatini bu sebepten vermiştim ki kontrol edilebilsin, söz konusu arkadaş bundan birkaç gün önce 3. kez destek mesajı atınca nihayet sorun yaklaşık 6 ay sonra çözüldü. Teşekkürler.

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Teşekkür ederim nihayet cevap yazmadan önce araştırma yapan biri varmış buralarda. Ancak ben mesajlarımda kazandığım speed ödülleri yüklenmedi dememiştim. Yüklenmeyen speed ödülleri ile ilgili açılan destek mesajlarının yanıtsız kaldığını söylemiştim. Söz konusu problem foruma kaydı olmayan bir arkadaşımın ödülleri idi ve destek mesajlarının tarih ve saatini bu sebepten vermiştim ki kontrol edilebilsin, söz konusu arkadaş bundan birkaç gün önce 3. kez destek mesajı atınca nihayet sorun yaklaşık 6 ay sonra çözüldü. Teşekkürler.
Sorunun çözümlenmesi basittir. Gerekli bilgilendirme ve düzgün iletişimle çözümlenmeyecek konu yoktur.

Tibelda

Emekli Görevli

Yaşadığınız sorununun çözülmesine sevindim. İyi oyunlar dileriz.

Stratejist-

Hafif Atlı
speed için klan kurulumu olmayan raoundlar varmı bilmiyorum ama olursa iyi olur. Hatta bence klan kurulumu olmayan özel raundlar varsa bunlar genel olmalı klan kurulumlular nadir ve özel raund olmalı.

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
speed için klan kurulumu olmayan raoundlar varmı bilmiyorum ama olursa iyi olur. Hatta bence klan kurulumu olmayan özel raundlar varsa bunlar genel olmalı klan kurulumlular nadir ve özel raund olmalı.
Bir kişilik klan kurumu olan durumlar var kısacası kendileri dışında olmuyor

Premium ödülü 750 mi 100 mü?

Başlangıç:Oca 01, 15:00
Son:Oca 01, 21:00
Tarif:
HIZ%20KLAS%C4%B0K.png

100PP.png
  • Premium Puan Ödülü 750PP
  • Köy Fethi Mümkün
  • Barbar Köyü Fethi Mümkün.
  • Bina Başlangıç Seviyesi: HRB1
  • Çiftlik Limiti: Etkin değil.
  • Saldırı Aralığı: 100 ms.
  • İptal Komutu: 120 sn.
  • Acemi Koruması: 45 dk.
  • Şövalye: Etkin değil.
  • Okçu: Etkin.
  • Araştırma Sistemi: Basit
  • Klan Limiti: 5. Klan üyelerine saldırı, klan dışı destek yada klandan çıkmak yok.
  • Fake Limiti: %1.
  • Hammadde Üretimi: Normal
  • Satın Alma Yöntemi: Altın para
  • Altın Masrafı: Normal
  • Misyoner Menzili 100 Alan
  • Sadakat Kaybı: 1-99
  • Milisler: Etkin değil.
Oyuncu sınırı:100
Zafer şartları:Round sonunda en yüksek puana sahip oyuncu kazanır.
Hız:200
Birim hızı:1
Uyku modu:Hayır
Hesap bakıcılığı:Hayır
Moral:Hayır

Ayrıca burada da başka premium ödül puanı söylüyor:

Sevgili Şövalyeler;
Düzenlediğimiz roundlar için kazananlara verdiğimiz premium puan ödülü güncellenmiştir. Yeni ödüller önümüzdeki planlanan roundlar itibari ile geçerli olacaktır.
Görüşlerinizi buradan paylaşabilirsiniz.
Round Süre AralığıPremium Puan Ödülü
0-2 Saat
First.png

50PP (1).png
2-4 Saat
First.png

100PP (1).png
4-8 Saat
First.png

200PP (1).png
8+ Saat
First.png

300PP (1).png

Ayrıca
First.png

Klanın her üyesi için
50PP (1).png

Son zamanlarda speedlerdeki oyuncu sayısının azalması speedlerle ilgilenilmemesi. Saçma sapan speed saatleri. Umarım 2023'te düzgün işler yaparsınız...

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Premium ödülü 750 mi 100 mü?

Başlangıç:Oca 01, 15:00
Son:Oca 01, 21:00
Tarif:
HIZ%20KLAS%C4%B0K.png

100PP.png
  • Premium Puan Ödülü 750PP
  • Köy Fethi Mümkün
  • Barbar Köyü Fethi Mümkün.
  • Bina Başlangıç Seviyesi: HRB1
  • Çiftlik Limiti: Etkin değil.
  • Saldırı Aralığı: 100 ms.
  • İptal Komutu: 120 sn.
  • Acemi Koruması: 45 dk.
  • Şövalye: Etkin değil.
  • Okçu: Etkin.
  • Araştırma Sistemi: Basit
  • Klan Limiti: 5. Klan üyelerine saldırı, klan dışı destek yada klandan çıkmak yok.
  • Fake Limiti: %1.
  • Hammadde Üretimi: Normal
  • Satın Alma Yöntemi: Altın para
  • Altın Masrafı: Normal
  • Misyoner Menzili 100 Alan
  • Sadakat Kaybı: 1-99
  • Milisler: Etkin değil.
Oyuncu sınırı:100
Zafer şartları:Round sonunda en yüksek puana sahip oyuncu kazanır.
Hız:200
Birim hızı:1
Uyku modu:Hayır
Hesap bakıcılığı:Hayır
Moral:Hayır
Ödül 750PP'dir.