Hız Turları Hakkındaki Görüşleriniz.

oseidon

Yasaklı
  • Bina Başlangıç Seviyesi: HRB9
Büyütme yok bam bam :) aldılar köyümü :) Saçma bir speed ama olsun missler yolda köy düsüyor :) Geyik büyütme yeri değil burası gecen sen fırça yemedin mi:)

levia

Mızrakçı
speed güzel de adamlar çok kindar bi köyünü alıyosun her round 2 dk 3 dk mesafeye köy yıkmaya ordu yolluyor

levia

Mızrakçı
adamın birisi gelmiş english pls diyor açmış botu şu anda tüm mapi farmlıyor her yerden 0 maden ticket da açtım bakalm nolacak

oseidon

Yasaklı
Söz konusu sitenin yönetimi ve işleyişi bize ait değildir. Site sahibi ile iletişime geçebilirsiniz. Bizler sadece data sağlıyoruz ve sonuçlarını kullanıyoruz.

Tüm sunucu dataları gidiyor tr gitmiyor.Her şeyi neden bana söylüyorsunuz ki. Oyunda sorun olur destek ekibine bilgi ver. o site ile bağlantı kur ooo. Ben oyuncuyum :D bilgi size veriyorum ben tr sunucusu oyuncusuyum :)

bmw.aşk

Acemi

Mr.Storm

Strafe

LuciusFox

Eskiden, 5e5 hız turnuvaları olurdu artık olmuyor speed için hiç bir çalışma yok round süreleri çok saçma biraz yenilik olsa oylama yapılsa süreler 2 saat indirilip günde 3 round degil de 5 6 farklı farklı roundlar denenebilir.. Olsada olsa diyoruz da ortada çalışma yok çalışan sayınız mı az yoksa bir konsept olup degişmiyormu ?​

oseidon

Yasaklı

oseidon seni memun etmek içi ne yapalım ne istiyorsun söyle bana :)

Burası geyik büyütme yeri değil sonra engelleniyorum lütfen beni tehlikeye atma :)

Okuma yazması olan herkes için bilgi;

Üzerime alınmak istemiyorum ama konuyu ben yazdım :) Fırtınalar kötü havada olur ne alaka ya konuyla ilgisi yok aklıma geldi. Pardon ama orda puan listesi var. Tek tek oyuncuların (milletin) şeceresini nasıl çakarıcam onuda yazarmısınız?

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
O kadar süredir çalışmayan tr sunucu bu gün benim yazımdan sonra mı düzeldi. Yani adamlar uzun zamandır yapmadıklarını bu gün güncelledi. vay be.
Hayır, sizin yazınızdan sonra proje liderine ulaştım ve düzeltmesini rica ettim. Orada tüm herkesin anlayabileceği şekilde ilan edildiği üzere, sorumluluğum olmadığı halde, hiçbir şey yapmayıp sadece yakınanların, yakınmasına artık anlam veremediğim için ben ulaştım. Kaldı ki orada yazdığı gibi Türkçesi olan herkesin yapabileceği bir şeyi, tek amacı buraya gelip "bir şey yazayım ama ne olursa olsun yazayım, köşesinden de takıma laf sokarım" diye yapanların daha mutlu olması için yaptım.

bmw.aşk

Acemi

Mr.Storm

@Strafe

@LuciusFox

Merhaba Hayırlı Geceler;

yarın 16:00'da speed round yok geçerli bir sebebi var mı ?

#9188 Speed Round bu round özelikleri ise çogu oyuncuyu oyundan sogutuyor kaç kere şahit oldum​

• Sadakat Kaybı: 5-15

#9189 Speed Round bu speed round özelikleri gece oyuncuları için çok saçma klan limiti 1 ne açılacağı mechul özellikleri bu saate uygun değil.

LuciusFox

Oyun Destek Ekibi
Klanlar Takımı
Speed Yöneticisi

Mr.Storm

@Strafe

@LuciusFox

Merhaba Hayırlı Geceler;

yarın 16:00'da speed round yok geçerli bir sebebi var mı ?

#9188 Speed Round bu round özelikleri ise çogu oyuncuyu oyundan sogutuyor kaç kere şahit oldum​

• Sadakat Kaybı: 5-15

#9189 Speed Round bu speed round özelikleri gece oyuncuları için çok saçma klan limiti 1 ne açılacağı mechul özellikleri bu saate uygun değil.

#9188 özellikleri yanlış görünüyor, düzeltildi. Ancak kaç kere şahit oldunuz? Çünkü böyle bir kayıtlı şablon yok?

#9189 özellikleri nasıl meçhul? Açıklamada açıkça belirtilmiş. Sizin mantığınıza uymadığı için mi saçma?