Gecce savaş raporlari orj.(siz anladiniz :dd)

• Konuyu başlatan DeletedUser48512
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser45265

Ziyaretçi
Gecceden veya paşadan olmayanlar kendi konularına lütfen.

gecce-paşa savaşı raporları demiyo başlık.gecce raporları diyo.böyle bişey diyeceksen sen de uza gecce yorum yapsın sadece

Bu noktaya nasıl geldik ? Onu da anlamadım biz rapor ve savaş istatiklerini koyduk hakkımız olarak olay başka bir yere geldi :)

saldırı puanın scren shot undan gelindi bu konuya.neyse iyi oyunlar herkese.başaılar gece klanına..

DeletedUser53111

Ziyaretçi
gecce-paşa savaşı raporları demiyo başlık.gecce raporları diyo.böyle bişey diyeceksen sen de uza gecce yorum yapsın sadece

saldırı puanın scren shot undan gelindi bu konuya.neyse iyi oyunlar herkese.başaılar gece klanına..

Şemsiye tutuyodun sanırım Allah akıl dağıtırken

DeletedUser45265

Ziyaretçi
Şemsiye tutuyodun sanırım Allah akıl dağıtırken

paşa klanından olup da gecce başlığına gelip paşa ve gecce harici kendi forumlarına yazmışın
sana ne oluyo ben onu soruyorum.o şemsiyeyi açmadan toz ol,emin ol başının üstünde tutmam onu

DeletedUser

Ziyaretçi
paşa klanından olup da gecce başlığına gelip paşa ve gecce harici kendi forumlarına yazmışın
sana ne oluyo ben onu soruyorum.o şemsiyeyi açmadan toz ol,emin ol başının üstünde tutmam onu

nadanla sohbet güçtür bilene,çünkü nadan ne gelirse söyler diline :) kendi haline bırakın bunu en iyisi tt1

DeletedUser

Ziyaretçi
adam ban yemiş postu da silinmiş :) kin.g e yazmıstım

DeletedUser35045

Ziyaretçi
3 gun yoktum pasa 2 op yapmış bize ama yapmış yani sadece :)) sonuç yok :)

DeletedUser53888

Ziyaretçi
bizde paşaya op yaptıkta aynı paşa değil galiba :) worldde 3 tane paşa var birbirinden bağımsız

DeletedUser39894

Ziyaretçi
Trollemeyin adamlarin basliklarini la golgeciler :)

DeletedUser56827

Ziyaretçi
BÜYÜK LİDER GÖKHAN ABİ GECCE deyken bu GECCE herkesin gününü karanlığa boğar.

\\ AİNUBLADE //

DeletedUser49924

Ziyaretçi
:) Evet olimpiyat sorusu bu cümlede ki GECCE ile karanlık aynı anlamda mı acaba ? Bunu bildi ya süper adam ya :D :p

DeletedUser48512

Ziyaretçi
Lütfen Konuyu TROLLEMEYELİM..

Rapor atmama sebebimde siliniyolar yavaş yavaş bi önemi kalmadı,

Aha bu yeter şimdilik gerisini düşünün

AmGdYB.png