Gecce savaş raporlari orj.(siz anladiniz :dd)

• Konuyu başlatan DeletedUser48512
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser49924

Ziyaretçi
NpS7ZzA.png

arkadaşım aynı klanların olduğu 3-5 tane savaş açarsanız istatistikleri katlarsınız tabi :D toplamda 9 milyon saldırgan kesiminiz yok savaşlarda nasıl 15 milyon oluyor :D

Gerçekte olan diye bir yazı yazmışın aramızda 2 milyoncuk fark var yahu :D gören biz 1 milyon kesmişiz siz 10 milyon orda da geçeriz sıkıntı yok biraz daha asılırız orda da geçeriz :) :)

no probleme :)

DeletedUser53888

Ziyaretçi
şöyle duzeltelım bizde savaş ilanları bolubjk tarafından açılıyor.oda oyuna bakmadığından adam gibi savaş ilanları yapılmıyor.işçilerde sürekli köy toplamasına rağmen istatistiksel bir başarı sergilenmiyo :) hepsi mehmetin suçu

DeletedUser56672

Ziyaretçi
ciddi ciddi gölge klanıyla yarışa giren klanlar mı var :confused: gölge ön kayıt yaptırdığında zaten worldün galibi belliydi kapatmasalar bile herkes w27'yi gölge klanları ile hatırlayacaktır :)

DeletedUser38395

Ziyaretçi
düşür düşür farkı hea 2 milyon :D

Belki dört işlemle pek arası yoktur arkadaşın, hem sende 1 milyoncuğun lafını mı yapıyorsun hadi seni mi kıracaklar 3 milyon fark olsun arada geçerler geçerler. Bu azimle dağları bile delecekler onlar thumbup

DeletedUser49924

Ziyaretçi
düşür düşür farkı hea 2 milyon :D

ben yazıyı yazarken düşündüm bu adam gelecek iki klanımız var ikisinin toplamını söylecek diye :) Ama işte düşündüğüm gibi olunca ne yazık ki işin espiris olmuyor 1.Gölge ile 3. Gecce arasında 2milyoncuk fark var :) Beni bağlamaz Aile klanları. Diğer klan farklı bir klan ben 1. kimse onla aramdaki farka bakarım :)

intert evet işletme bitirdim 5 yıldır banka da çalışıyorum 4 rakamlarla aram iyi değil canım o yüzden masam da bir sürü ödül var. Matematik zayıf olduğu için verdiler sen mezun ol iş bul ondan sonra benim matematiğimi konuşuruz .Senin liderin olan Nidayızın dediği gibi kuyruk acısı olan yazıyor senin bizde güzel bi kuyruk acın kaldı.

Darkwing Duck dostum sana gelince evet Gölge ciddi bir rakip ciddi bir klan ve iyi oyuncuları var bunun aksini ispat eden olamaz burda. Hala Gölge ile yarışan klan mı var mı demen ise oyunun zihniyetine yanlış bu oyun yarış oyunu. Tabiki her klan her klanla yarışcak :)

bolubjk çalışmıyorsa suçu bize antamyın yahu.

DeletedUser45265

Ziyaretçi
2. gölge ile 3. gecce arasında 3 m fark var.parmak hesabı filan yap bi

DeletedUser49924

Ziyaretçi
3 milyon olmuş tamam :D ben dün gece saat 03de yarı zum kafa ile yazdım tamam sizsiniz hocam 3 milyon 4 milyon hatta :D

DeletedUser49924

Ziyaretçi
1. olan Gölge klanı ile aramızda ki tam rakam 3195243 bu kadar. Aradaki farki yanlış yazdığım için rahmetli Matematik hocamdan özür dilerim.

bolubjk*

Ağır Atlı
Buğra haklı bu konuda suç bendedir tamamen
Oyun hayatımda istatistiği çok fazla önemsemedim, hatta bu oyundaki istatistîklerin insanlara yanlış heves ve boş umutlar verdiğinî düşünürüm.
Çoğu op yaptığımız klana bile savaş ilanı vermediğim olur, hatta o savaşlar kısmına hiç bakmam bile, çünkü hesaplanması farklıve yanlış bir sistemi var, örneklerini de bol bol görüyoruz zaten :))

Sayın Gölgeci ve Gölge sempatizanı kardeşlerim rakiplerimizin her konuda tamamen umutsuz olmasını mı istiyorsunuz? Zaten her op sonrası bîr klan yıkılıyor, bizim oyun hevesimiz oyun başından beri bir klanla savaşıp onu yenmeye çalışmak mıdır? Lütfen yani

Konuya dönersek Gece klanlarını tebrik ederim, güzel raporlar. Keşke bizde de rapor paylaşabilen olsa

DeletedUser56672

Ziyaretçi
ben zaten sizi yıksınlar diye gecce yi gaza getirmek için yazdım sen niye havalandın tt2

DeletedUser38395

Ziyaretçi
intert evet işletme bitirdim 5 yıldır banka da çalışıyorum 4 rakamlarla aram iyi değil canım o yüzden masam da bir sürü ödül var. Matematik zayıf olduğu için verdiler sen mezun ol iş bul ondan sonra benim matematiğimi konuşuruz .Senin liderin olan Nidayızın dediği gibi kuyruk acısı olan yazıyor senin bizde güzel bi kuyruk acın kaldı.

Bu yazıyı okuduktan sonra kendime güvenemeyip hesap makinesiyle hesapladım :D Neyse ki yanlışın farkına varmışsın sarhoş herif seni tt2

DeletedUser

Ziyaretçi
saldırı puanında 3-5in hesabını yapmak gereksiz.Gölge ful gücüyle vurmadı hiçbir yere daha.orduların yarısı yatıyor hep.

DeletedUser49924

Ziyaretçi
Bu noktaya nasıl geldik ? Onu da anlamadım biz rapor ve savaş istatiklerini koyduk hakkımız olarak olay başka bir yere geldi :)

Tamam hocam Gölge ile muhabbetleri Gölgenin savaş rapolarının altına alalım :) Biz Paşa ile savaşıyoruz Gölge'deki arkadaşlar burda yendiğin rakip muhabbetti ediyor. Anlamadım ki neden böyle oldu :D Sanki biz savaş istatistiklerini Gölge'nin savaş raporları adlı konu başlığına yazdık.

Hocam klanlar.org 10 senedir oynuyorum hem aynı muhabbet 'biz şöyledik biz öyledik' bu muhabbette girmeyelim çocuklar gibi. tamam bak bir yerde demişim Gölge klanı iyidir diye. Başkanınız gelmiş 1 operasyan klan yıkıyoruz diye beyler LÜTFEN gidin kendi savaş rapolarınızda GÖLGE yi övün. Burası GECCE'nin alanı teşekkür ederim :)

DeletedUser49924

Ziyaretçi
klanlar.org derkende klansavaşlarından bu yana diyimde orda da lafım çarpıtılmasın :D troller tarafından.

DeletedUser52861

Ziyaretçi
klansavaşları da 9 yıl olmadı tam olarak :D sen die-staemme'den beri demek istedin heralde :D

DeletedUser53111

Ziyaretçi
Gecceden veya paşadan olmayanlar kendi konularına lütfen.

DeletedUser35045

Ziyaretçi
Yanlış bilmiyorsam biz savaş açmadık pasa bizim 3 klanımıza da ayrı ayrı açtı . Istatistik Peşinde değiliz onunla uğraşmıyoruz ama genelde en tepede oluyoruz . Bu oyun biraz ivmeyle alakalı . Bizde öyle strateji vs yok sadece savaştık oyun basından beri . Yukarda yanlış görmediysem full ordu attığımız rapor yok denecek kadar az .

Benim Anlamadığım nokta bi ton klan Arasında sözde savaş var ama nerdeyse kimse kimseye saldırmıyor bi uykuda dünya . Uyandırmak Lazım .