Gecce savaş raporlari orj.(siz anladiniz :dd)

• Konuyu başlatan DeletedUser48512
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser48512

Ziyaretçi
paşa klanı op. yaptığını sandıda, ya kendilerini kestiler ya biz kestik ama sonuç olarak an itibariyle itiraf ediyorum pasif ve uzak oyuncumuzdan 1 köy alabildiler, onlara burdan tebriklerimi iletiyorum :D

(Ulaşabildiğim veya bulabildiğim raporlar bunlar kilit yiyen raporlar çok özellikle fakat onları ayrıntı vermem lazım arkadaşlara yazdım, devamı gelecek :D)

ot60c8.png

NerUy5.png

2wGi2g.png

k8XFgp.png

QaVqWU.png

dsqpZC.png

JNVyVk.png

dqvIiX.png

QWrtDn.png

ZpjYD0.png

3iU468.png

A1zP3x.png

utXAq0.png

4xsEnY.png

xKJCZd.png

b72QmH.png

HcaNUf.png

mRraHu.png

l6cG2f.png

nQ9cKN.png

Lo2a8g.png

cgdXfs.png

sO6mm2.png

o28uoB.png

OphU6S.png

nQ9v86.png

OHuwYK.png

pSXkBq.png

bFMZmO.png

6KamKk.png

J0Tibe.png

Y4dpCA.png

Y1j3ci.png

f3HH2Z.png

ODQamv.png

ibLLEj.png

qzqDud.png

BB8PTz.png

NUIAD1.png

Ki9Wul.png

qkrNzC.png

qiV7xB.png

c9zuuH.png

EsPc5p.png

8R9Hld.png

RuZ27y.png

j2Rpyu.png

yyuSTY.png

pSgJY2.png

usj6IC.png

bolubjk*

Ağır Atlı
İlginç ve güzel bir savaş oluyor, baştan beri devam eden nadir savaşlardan birisi galiba :)
Başarılar her iki tarafada

DeletedUser

Ziyaretçi
Orduları kökleyecek vakit olmuyor galiba. Şovalye eşyası olmadığı için saldıranın avantajlı olduğu bi dünyada iyi savunma yapmışsınız tebrik ederim bu arada karşı taraftan opu ayarlayan kişi zorlamasın görevini devretsin :)

DeletedUser56459

Ziyaretçi
Güm Güm Ses Geliyo Bi yerlerden :D Neyin Patlamasıdır bu acep :)

DeletedUser

Ziyaretçi
kimi ahkam kesiyo kimi dünyaları :D aynen böyle devam arkadaslar...

DeletedUser56283

Ziyaretçi
Furkan aslında opun en güzel yeri flmaj ve niddiyazın sadakati düşürdüğümüz köylere girip kendi kendilerini kesip sonrada geri bize köyü temiz temiz vermeleriydi.. Ah Ah keşke bizim paylaşsalar :D:D zaten yukardakiler standart prosedür :D

Bu arada belki kimse bilmez ama Ainublade de burdan selamlar..Büyüksün abi..senin gibi LİDER ve OYUNCU görmedim.

DeletedUser49924

Ziyaretçi
İki ekipte ( arada kin tuttuklarımız olsa da ) güzel savaşıyor. Bizim tek sıkıntımız her world oynanamamız. Tanımadıkların diğer klanlar hemen hor görüyor. Bunlar kim Gecce kim vs vs vs tabi hor görünce de bu manzarlar kaçınılmaz oluyor. Ellerimize sağlık şimdi sıra bizde. Sıkışık bir bölge 3 hafta toplam 4 operasyon yaptık ( Gölgenin bölgesinde olsak ne olur düşünemiyorum rahatlık ve yağma acısından ) 5. Operasyon için geliyoruz. Ve her zaman dediğim gibi şimdi GECCE ZAMANI. :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Tebrikler bizde yuzu askin rapor koyacagizda koymasini bilmiyoruz iste:) forumda pek bi tecrubemiz yok.

Bu arada en son op yaptigimiz uyeniz gercekten tebrik edilmeli.

Bu savasta tek sorunumuz uzaklik.

Gecenin tek sorunu ise savunma.

Aliyoriz savunmuyorlar ve geri aliyorlar.

Guzel is cikardiniz tebrikler

DeletedUser35045

Ziyaretçi
Tebrikler bizde yuzu askin rapor koyacagizda koymasini bilmiyoruz iste:) forumda pek bi tecrubemiz yok.

Bu arada en son op yaptigimiz uyeniz gercekten tebrik edilmeli.

Bu savasta tek sorunumuz uzaklik.

Gecenin tek sorunu ise savunma.

Aliyoriz savunmuyorlar ve geri aliyorlar.

Guzel is cikardiniz tebrikler

savunma kaybetmenin luzumu yok :D

DeletedUser49924

Ziyaretçi
Bir köyün çiftliği savunma ile doluysa o köy savunulur. Çiftlik oranı %40 aşağasında olan köye yavaş bir dünya da savunmak oraya asker kaydırması yapmak açıkcası uzun vadede klanı sıkıntıya sokar. Bizde savunma var. Zaten bazı raporlara bakarsanız içlerini doldurduk. Çünkü o köylerin çiftliği %70 savunma askeri ile dolu. İşte burda kesim yapabilirsiniz. Çünkü köyü al ver yapmak %70 boşa çıkarır. Saldırı köylerini savunma kısmında bir full varsa eğer yani %90 full ise çiftliğin o köy asla kaybedilmez. Bir istisna dışında. O da eğer saldırı köyü düşmana maksimum zarar verdiyse ( kami atıp karşı tarafın saldırı ordusunu kestiyse yahut al verde gelen savunmayı kestiyse yada mis önüne girip köy boşaltıysa ) vazgeçelir. Zaten maxsimum seviyede yararlanılmıştır saldırı ordusundan. Dünya yavaş submasov da ki kesilen desteği sizin toplamanız yahut duvarı 0 köylerde ki desteği tekrar aynı güce eriştirmeniz (kilit atılan destekleri saymıyorum bile ) bizim sizden 10 gün fazla zaman kazanmamız demektir. Uzun vadede savunanın kaybetiği bir dünya özellikleri var w27 ( şövelyede mancınık eşyası olmaması ve yavaş dünya olması )

Diğer husus ise uzaklık sizinle bizim aynı seviyede. Yani ana ekipler olarak. İç göbeğinize mis mesafesi bizim ana ekipten (erdi1907 iztrisk dışında sizinde submasov ve gullac dısında ) mis mesafesi yaklaşık 24 saat ve üzeri. Yani o konuda bizim de sıkıntımız var. Ama kademe kademe göbek ile aradaki engelleri kaldıran klan kazanacak. O yüzden her iki klana da başarılar.

DeletedUser56827

Ziyaretçi
ihsan sonra diyorsun bizi kopyalıyorlar kagıt kalem alip bu dedikleriniz yazıyorlar bir birlerine anlatiyorlar burda adamlara egitim vermisin resmen:) nida kaptınmı birsey güzellik

DeletedUser48512

Ziyaretçi
ARKADAŞLAR KAFADAN RAHATSIZLIĞIMIN YANINA BİRDE VÜCUT RAHATSIZLIĞI EKLENİNCE SMİLE VE CAPSLERİ YAPAMADIM KUSURA BAKMAYIN BİR DAHA SEFER :dD BİZİ İZLEMEYE DEVAM EDİN... (KÖY ALIMLARINI PAŞA KLANININ KAYBEDİLEN KÖY LİSTESİNDEN BAKABİLİRSİNİZ)

ijY2V5.png

WP3Tmq.png

lZT8Yt.png

4fOr1J.png

LIz4oO.png

xcbG3P.png

yqreEg.png

hDWRjv.png

fMZrFt.png

eCmPjQ.png

MZ8qm9.png

UpBpW5.png

hXA3oI.png

gWpNy4.png

jcA4cq.png

GR28tW.png

6dTZxl.png

I2OtCr.png

cRyGDe.png

Drbr6x.png

l5q3Gc.png

ZRUXdq.png

E37U4G.png

4maZOD.png

HltwrC.png

Q9y7IR.png

L8u6BN.png

CmM27N.png

Ib9JLG.png

A1urv4.png

6CfKSC.png

3l8u8R.png

OuATrN.png

9TIC9m.png

4vx1Uh.png

DPznWP.png

A68XkE.png

j6d3gd.png

GmV69K.png

Uaq6zA.png

qhG3Mg.png

sr9Hjo.png

R1GdbF.png

NQkvN3.png

pIlEq3.png

acciFV.png

GIFdu2.png

RehQYy.png

2zQ5pl.png

BtPxpH.png

CIQGIR.png

bit5iJ.png

c3O3R4.png

fQT5YF.png

aV65PS.png

9QEGdL.png

2jTKGK.png

fUssZY.png

UNCHARTED

Dük
27de asker basımı zaten yavaşken saldırı ordusunu köyde yakalatmak canlarını yaksa gerek çok güzel raporlar elinize sağlık thumbup

DeletedUser51082

Ziyaretçi
ben bakmaya üşendim :D Furkan sen bukadar rapor koymuşsn D:D

Luciferr

Dük
Şu rapor dizisini koyan arkadasa işsiz desem yeterli olmaz sanırım yani aşmış ilah olmus artık.