GECCE DİPLOMASİ

DeletedUser64669

Ziyaretçi
O zaman milletin gözünde seviyenizi düşürecek şeyley yapmayıp iş çevirmeden normal bi şekilde savaşınızı açıp oyununuzu oynarsınız olur biter kimsede herangi bir ithamda bulunmaz...

DeletedUser63321

Ziyaretçi
ben gece klanını falan savunmak için gelmedim yalnız:) hiç de tanımıyorum oyuncularını doğru düzgün ama parlayacaksanız onlara parlayın bence baya ifşa falan filan diyorlar proje klanı demek ki adamlar dikkatli olun, sürekli bi çalışma sergiliyorlar:)

DeletedUser56535

Ziyaretçi
O zaman milletin gözünde seviyenizi düşürecek şeyley yapmayıp iş çevirmeden normal bi şekilde savaşınızı açıp oyununuzu oynarsınız olur biter kimsede herangi bir ithamda bulunmaz...
Savaş açıldı. Savaş olacaktı böyle bir diplomasi yürümezdi. Oyunun adaleti bundan yanaydı. Bu savaşta ben düşman demiyorum bak rakibimin de haklarını gözetirim. Yönetimsel oyumu savaştan yana kullandım. Hak adalet için. Burda kalkıp genelleme yaparak öyle böyle konuşursanız birçok insanı zan altında bırakırsınız. Yapmayın.

DeletedUser64669

Ziyaretçi
ben gece klanını falan savunmak için gelmedim yalnız:) hiç de tanımıyorum oyuncularını doğru düzgün ama parlayacaksanız onlara parlayın bence baya ifşa falan filan diyorlar proje klanı demek ki adamlar dikkatli olun, sürekli bi çalışma sergiliyorlar:)
Bizim olanın dışında gösterdiğimiz bişey yok hakedene hakettiği gibi davranırız saygı hakediosa saygı görür fakat saygı görecek bi durum yok

DeletedUser64282

Ziyaretçi
Bu joker diplomatına pre toplayıp premium hesap açtırsaydınız ya abi siz :) bi markalıyım klanları dedim. Joker nire gecce nire. yanlış anlamayın savaşta saçma başta ki yaptığınız sa da. joker güzelcene yayılmış yaya. gecce k43e doluşmuş, taş çatlasa geccenin 1 klan oyuncusu var jokerin bölgelerinde. kuru gürültü olsun ortam renklensin diye savaş açılmış resmen. unss'un dediği gibi sizin diplomat azcık yeni galiba bu işlerde :)

ben gelişine yorum yapıyodum da bu savaş bitmez. 2,3 haftaya k43 de gecce barbar bırakmayacak safları sıklaştıracak sonra gir girebilirsen :)

DeletedUser64282

Ziyaretçi
Bu joker diplomatına pre toplayıp premium hesap açtırsaydınız ya abi siz :) bi markalıyım klanları dedim. Joker nire gecce nire. yanlış anlamayın savaşta saçma başta ki yaptığınız sa da. joker güzelcene yayılmış yaya. gecce k43e doluşmuş, taş çatlasa geccenin 1 klan oyuncusu var jokerin bölgelerinde. kuru gürültü olsun ortam renklensin diye savaş açılmış resmen. unss'un dediği gibi sizin diplomat azcık yeni galiba bu işlerde :)

ben gelişine yorum yapıyodum da bu savaş bitmez. 2,3 haftaya k43 de gecce barbar bırakmayacak safları sıklaştıracak sonra gir girebilirsen :)

Flood oluyor ama jokerin asıl savaşı azroyla olacak gecceyi falan boşverin siz. adamlar ardınızdan yayı harika kapatmışlar. w25 de Alarma yapmışlardı aynısını. Alarm bıraktı sonrasında arada kalıp :)

DeletedUser64669

Ziyaretçi
Savaş açıldı. Savaş olacaktı böyle bir diplomasi yürümezdi. Oyunun adaleti bundan yanaydı. Bu savaşta ben düşman demiyorum bak rakibimin de haklarını gözetirim. Yönetimsel oyumu savaştan yana kullandım. Hak adalet için. Burda kalkıp genelleme yaparak öyle böyle konuşursanız birçok insanı zan altında bırakırsınız. Yapmayın.

Savaşın açılacağı zaten belliydi de savaş açılana kadar yaptıkkarınız çevirdikleriniz nolacak.. Sence bu doğrumu haktan adaletten bahsediosunda..

DeletedUser64669

Ziyaretçi

1 klan 2 klan farketmez de biz mis harcama tercihlerimizi barbardan yana kullanmıyoruz malesef

DeletedUser56535

Ziyaretçi
Savaşın açılacağı zaten belliydi de savaş açılana kadar yaptıkkarınız çevirdikleriniz nolacak.. Sence bu doğrumu haktan adaletten bahsediosunda..
Bak dostum bu son postum burada daha da yazmayacağım. Yaptıklarınız çevirdikleriniz diye konuşmayacaksın eğer öyle olsa hala diplomasi devam ederdi. Adil olduk bunca dezavantaja rağmen savaşı biz açtık. Uzatma oyununa bak güzel kardeşim. Adalet kavramını senden öğrenecek son kişi benim.

DeletedUser64669

Ziyaretçi
Bende onu diyorum ya kendinde söylüyosun ama farkında değilsin heralde yaptıklarımızı yapmasak diplomasi daha devam ederdi diye bende diyorum ki savaşa direk açabilirdiniz böyle şeylere gerek yok yani... Madem son postundu iyi oyunlar hocam...

DeletedUser56535

Ziyaretçi
Türkçen zayıf sanırım anlamadın. Bir şeyler çevirsek hala çevirmeye uğraşırdık demek istiyorum böylece diplomasi de devam ederdi. Biz bir şeyler çevirmek istemediğimiz için erkenden savaş açtık. Hatalar olmuş olabilir bilmiyorum. Bireysel hataların topluluklara tahakküm edilmesine karşıyım sadece. Size de iyi oyunlar.

DeletedUser64282

Ziyaretçi
1 klan 2 klan farketmez de biz mis harcama tercihlerimizi barbardan yana kullanmıyoruz malesef

Hocam siz gecce oyuncusu musunuz? Eğer öyleyseniz 2 hafta sonra gelin bir daha konuşalım bu mevzuyu. Yok değilseniz yine 2 hafta sonra gelin :D çünkü çok ciddi şekilde iddaa ediyorum ki gecce önce safları sıklaştırıp sonra yapacağı işe başlayacak. Oyun anlayışı bu şekilde klanın, yoksa barbar alıp puan kasıp köy kaptıracak bir klan değil bana göre :)

DeletedUser60685

Ziyaretçi
Türkçen zayıf sanırım anlamadın. Bir şeyler çevirsek hala çevirmeye uğraşırdık demek istiyorum böylece diplomasi de devam ederdi. Biz bir şeyler çevirmek istemediğimiz için erkenden savaş açtık. Hatalar olmuş olabilir bilmiyorum. Bireysel hataların topluluklara tahakküm edilmesine karşıyım sadece. Size de iyi oyunlar.

klanında ki bireylere söylenenler seni ve klanini ilgilendiriyorda, onların yaptıgı hatalar mı seni ilgilendirmiyor ? Türkçen kıt felan demişsin de sen önce kendinde mantık ara.

burda arkadan iş cevirmedik mi diyorsun yani ? fotografi var surda bi dön bak isterim. bu oyuncu sizin klanda kalsin gecve isterse bile klandan atmayın biz destekleyeceğiz felan denmiş.

savaş niye çıktı 19 lt. cam damacana ya hakaretler için mi ? bi göstersin hangi güvenilir gecve oyuncusu hakaret etmiş ? casusunuz-casuslarınız etrafta multileriniz onlar bunlar var savadı başlatmak icin kendisine bile küfür edecegine inanirim. ama kufur eden hesap Ip si kesin yurtdısındadir herkes bilir.

yani savaş karari aldıgimiz gece güya biri sizin demenizle 19.lt cam damacana icin klandan cikiyor. ama bize bir daha joker le işim olmaz diyor ? mantıklı mi demek ki sizce mantıklı.

buraya yazdiginiz kendinizi üste çıkarmaya calistiğıniz cümleler ikna edebilecrk kadar doğru içermiyor ve sadece güldürüyor sizlerden ricam İNSANINI ONURUNUZ GURURUNUZ OLMALI. YAPMAYIN. GÜLDÜRMEYİN BİZİ DAHA FAZLA. mevzu gülmek istemeyisimiz degil insanlıgs olan saygımız. VESSELAM.

Jopcu Zehirx

Mızrakçı
Sana soracak değilim neye yazıp neye yazmayacağımı . Kimin kim olduğunu tanıyacak kadar oynadım bu oyunu. Her dünyaya sülale olarak girip dağılan , Her ama her dünyada yeni 10 klan kuran bursasporlugur burda kafaya oynayacak klan yapmış . Şunu 4 sene önce desen sana nasıl gülerdim :)
Zehirx in Nail erdadan bir farkı yok benim gözümde ikiside tek bildikleri arkadan iş çevirmek , insanları birbirine düşman etmek . Ama sen bana karşı çıkıyorsun. Arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyleyeyim ..

ah şu cromlular ah :) 19'dan sonra bir kuyruk acıları bitmedi :)

Jopcu Zehirx

Mızrakçı
yav burak kanka uzatma :D herşeyi zehirx yaptı de geç kanka :D sıkıntı yok tamam kızlar sakin olun olayları başlatan benim :) Çoluk cocuk eğlendirmeye gerek yok :)

DeletedUser56535

Ziyaretçi
klanında ki bireylere söylenenler seni ve klanini ilgilendiriyorda, onların yaptıgı hatalar mı seni ilgilendirmiyor ? Türkçen kıt felan demişsin de sen önce kendinde mantık ara.

burda arkadan iş cevirmedik mi diyorsun yani ? fotografi var surda bi dön bak isterim. bu oyuncu sizin klanda kalsin gecve isterse bile klandan atmayın biz destekleyeceğiz felan denmiş.

savaş niye çıktı 19 lt. cam damacana ya hakaretler için mi ? bi göstersin hangi güvenilir gecve oyuncusu hakaret etmiş ? casusunuz-casuslarınız etrafta multileriniz onlar bunlar var savadı başlatmak icin kendisine bile küfür edecegine inanirim. ama kufur eden hesap Ip si kesin yurtdısındadir herkes bilir.

yani savaş karari aldıgimiz gece güya biri sizin demenizle 19.lt cam damacana icin klandan cikiyor. ama bize bir daha joker le işim olmaz diyor ? mantıklı mi demek ki sizce mantıklı.

buraya yazdiginiz kendinizi üste çıkarmaya calistiğıniz cümleler ikna edebilecrk kadar doğru içermiyor ve sadece güldürüyor sizlerden ricam İNSANINI ONURUNUZ GURURUNUZ OLMALI. YAPMAYIN. GÜLDÜRMEYİN BİZİ DAHA FAZLA. mevzu gülmek istemeyisimiz degil insanlıgs olan saygımız. VESSELAM.
Klanımdaki bireylere istediğini söyleyebilirsin dostum beni içine dahil etmeden ne söylüyorsan söyle. Benim olduğum klana ve bana bu şekilde konuşamazsın. İsim verirsin şu şu kişi şunu yaptı dersin bizde görürüz kendi ekibimizde hata yapanları cezasını keseriz. Bizim yönetim kadrosundan bile bu işleri ben dahil bilmeyenler var ki normal üyelerin nerden haberi olsun? Bu sebeple Allah düşmanın bile şereflisini versin gibi ifadeler ilkokul 3. Sınıf çocuk ağzı jargonu gibidir. O yaşta birisi söylese Güler geçerim bende ama burda gülünecek bir şey yok. Koca koca adamlarız. Ben sadece bana yapılan hakaretlerinizi görmek istemiyorum. Bundan sonra şahıslara verin tepkinizi hatta güçlü verin ki bizde görelim. Ben çok dikkat ederim böyle şeylere.

DeletedUser60685

Ziyaretçi
w27 Jokerin aile klanı olarak sağlam girdiği ilk world aile dedin diye öyle yazdık.

Tamam Jokere laf etmedin anlıyorum ama klanımızdaki herhangi bir oyuncuyu değerlendirmek de sana düşmedi. Arayı bozan bendim belki ne biliyorsun çünkü bir ipte iki cambaz oynamaz bu haritadan bir dostluk çıkması mümkün mü? Bu kadar mı oyundan bihabersiniz? İç içe girmişiz ya Joker çıkacak ya Gecce. Bence yapılan Saldırmazlık bile saçmaydı. Burada savaş çıktı diye illa birinin ortalığı karıştırması gerekmiyor biraz harita okumayı bilen herkes buranın hakkının savaş olduğunu bilir.

hocam burdaki mesajinizla son attiginiz post birbiriyle uyuşmuyor ?

bakın belli ki sizin insaniyet namina gururunuz ve haysiyetiniz var insanliginizi kaybetmeyen biri olarak sisi tebrik ediyorum lakin lütfen gerçekleri konuşalım.

bizde yönetim bazında jokerle ilgili tartismalar yaşadık ama diplomatimiz ve genel karar 1 aylık s.a var son alinan karar dan öncesinden bahsediyorum. kimse jokere saldırmayacak. yanlişi olam biri olsa emin olun ilk biz vururduk.

siz felmyst. i kontrol edemediniz oyunun başindan beri hemde. bunun bizle ilgisi yok bu sizin yonetimsel yetersizliginiz ve klansal sorununuz olmali ve gercekten sozune guvenilen bi klan olarak gerekenleri soylediklerinizi yapmanizi gerektiren bir olaydı. ama yapmadiniz goğus gerdik soz verdik dedik yanlis yapmadık.

sonra behs sorunu cikti ayni olaylar olaylar. yine sustuk söz verdim dedik.

sonra karar aldık savas zamanı icin 2 tarafında onayiyla. daha savasin baslamasina gunler varken kararin alindigi gece bir klandasiniz klandan cikiyor ve etrafa vuruyor ki onunda 100 casusu eli kayarak bizin arkadaslara atan huzziyas oldugunu soylememe gerek yok. elimi kaymıs ya da kesin kuzeni yapmistir. klandan cikis sebebi de 19 lt cam damacana ya kufur etmismisiz oyle deniyor. kusura bakmayin ama kufur edeni soylerdiniz ya da sikayet ederdiniz biz geregini yapardik. biz sözumuzde dururduk. ha bi de klandan cikan arkadasiniza sorunca ben sıkıldım jokerle isim yok artik diye cevap aldik. ki eğer adaminiz gercekten kufur sebebi ile cikip vursa kufredene eyw haklı derdik ama yok oyle bi sebep yok ortada. amac farklı dansözlük yapti arkadasiniz ve arkasindakiler.

sonrasinda direk savaş ilan ettiniz yine sözünüzde durmadinız. şimdi akil ve mantik cercevesinde empati eşliginde dusunun kim haklı kim haksiz...

Ha bu arada savas basligida saygiydi acan arkadas her kimse bi el kaldirsin ona gore iki cift lafim var.

DeletedUser58087

Ziyaretçi
Olayları bilmeyişin ne kadar da belli :D yazın yazın komik şeyler çıkıyor

DeletedUser56535

Ziyaretçi
Şu olaylar neyse bir açık açık yazsanıza Yusuf. Yoksa gelen giden bize şerefsiz karaktersiz diyip geçecek mi böyle? Ben böyle işe söverim yani globali yer giderim.