GECCE DİPLOMASİ

DeletedUser49924

Ziyaretçi
GECCE klanı ile Joker ile savaşa girmiştir. MD klanıda bizimle savaşa katılmıştır.

Bu ara burası diplomasi bölümü yanlız bu gece Joker ile ilgili çok güzel ortamı biraz gerecek biraz da senlendircek mesajlı / Ss paylaşımlarlar yapacağım. Neden böyle yapacağım konusunda ise yönetimden talep gelmiştir. Bu olanların üstünü örtmek yerine gerekli paylaşımlar yapıp en azından savaşın yanına da bir mizahi bir muhabbet ile devam edeceğiz. Yalnız jokerin içinde ki bazı arkadaşlar Jokerin gözümüzde saygınlığını ve güvenirliğini bitirmiştir. Ben JOKER klanını gerek bu forum da gerek yönetim de savunmuşumdur. Ama savunulacak bir şeyi kalmamıştır. :) Bazı arkadaşların egosu klana iyi bir çizik atmıştır. Gece görüşmek üzere.

aliklo

Okçu
Savasta Basarılar Dilerim Birde Şu İddaalarınızı Görmek İsteriz Gecce Ailesi

DeletedUser49924

Ziyaretçi
İdda değil gerçekler ama benim zamanım yok... yönetimden bir arkadaşa söylerim o hazırlar.

Teşekkürler arkadaşarlar.

DeletedUser49924

Ziyaretçi
Teşekkürler beyler :) Azro klanını ayrıca teşekkür ederim.

DeletedUser48512

Ziyaretçi
Öncelikle herkese iyi oyunlar diyerek başlıyorum(Mizahsız olmaz:).

Oyundan başından beri diplomasi ile çok uğraşıp karışmamaya çalıştık, fakat çok teklif gelince stratejik olarak bir kaçını değerlendirip icraata başladık.

Kesinlikle müttefik istemiyorduk ancak çok güzel bir abimiz varmış tanıdığımız ve world sonuna kadar AZRO klanlarıyla müttefik olarak kalacağımızı ilan ettik...

Sonrasında worldun başında en yakın gelen diğer teklif ise joker klanlarının SA teklifiydi, bunları sizlere ekran görüntüleriyle anlatacağım, iyi seyirler :)

Öncelik olarak, iyi niyetimizi suistimal edip klanımıza casus soktular...(ben hariç, iyi niyetli değilim ben:)
P0z7Z5.jpg

Sonra arkadaşlarla, SA antlaşma olduğu için, arkada ki oyuncularına hızlı kasmaları için de zaman ayırma gerektiğini düşünerek ve savaşa girecek cesaretleri de olmadığı için, arkamızdan oyundan çevirmeye devam ettiler...

İlk önce klandan SA ant. 1 hafta sonra bir oyuncusunu çıkartıp ve köyü destekletip saldırılar düzenlediler. Arkadaşlara gene de iyi niyetle yaklaşıp, uyarıp köyde ki destekleri çekin ve o oyuncunuzu vurun diye talimat verdik. En üstte yazısı bulunan yöneticilerinin mesajı 12 saat sonra aynen şu şekilde oldu "tamam hocam bir arkadaşımız var köy alıyor ordusu dönsün attırıcam." aradan 24 saat geçti tekrar mesaj attık "ha dönüyor, ha dönecek" 36 saat geçti ve gelen mesajı "köyde ki destekleri çektirdik ama ordu atmayacağız." yani diyordu biz yanar döner işleri seviyoruz...

"Destekleri çektik." mesajını aydınlatmaya gelirse... "Vuracağız." mesajından sonra ki casus raporumuz 1.5k mızrak ve 1.5k kılıç idi. "Destekleri çektik." mesajından sonra ki casus raporumuz 1.3k mızrak ve 1.3k kılıç idi. En ufak sözlerinden biriydi bu, diplomasiye olan saygıları...

Bu mesajlaşmayı ileten kişiye de buradan çok teşekkür ediyorum...

nRobBM.jpg

Veeee aradan 5 gün geçmeden klandan bir kişi daha çıkar, yukarıda anlattığımın aynısı şeklinde. Ulan truva atı muhabbeti gibiler ama bizim iyi niyetimizde bir yere kadar..

Aşağıda ki mesajlar da gördüğünüz gibi toplantı mevzusu geçiyor bunu da size aydınlatacağım. Toplantımıza 3 yöneticileri katıldı, konuşmamız ve antlaşmamız üzerine 19 NİSAN ÇARŞAMBA günü savaş başlayağıydı. Aaaa tabiki bu sözlerine de uymadılar.. ve toplantının hemen ertesi günü saldırılara geçtiler.

Toplantı da en sevdiğim nokta bir yöneticilerinin, hani bu klandan çıkarıp destekleyip bir de saldırttıkları elemanlar için söylediklerini harfi harfina aktarıyorum;

Yöneticimiz; Bu klanınızda olmayan destekli oyuncular ne olacak?
yöneticileri; Şerefim ve namusum üzerine yemin ederim ki onları klana almayacağım.

Tabiki de doğru bildiniz arkadaşlar bu oyuncuların hepsini klanlarına geri aldılar :D ve biz sözlerini hatırlatınca "saçmalama öyle birşey demedim, sonuç olarak bu bir savaş ve onlar bizimle hareket edecek." dediler :D valla çok komikler

W0Ro6q.jpg

Bundan sonra ki capslerimizde ise güldürü şovuna devam edeceğiz arkadaşlar :D

YOK CANIM ESTAĞFURULLAH BİZ ÖZÜR DİLERİZ. ULAN BİDE YÜZÜMÜZE YÜZÜMÜZE SÖYLEMİYORLAR MI :D:D
ZZRnEV.jpg

Tanıdınız dimi evet, evet o ilkte klandan çıkartıp saldırttıkları eleman :D Ve o artık yok;) (hepimizi toplayacağını söylüyordu da.)
ALPGzq.jpg

Bunu da tanıdınız biliyorum :D bu da artık yok seni gidi minik casuscukkkk
O0Oarz.jpg

Buda en çok mesajı bulunan bir adet yöneticileri. Bu da artık yok:cool: (bu fotoğrafla da CAPS YARIŞMASINA katılmış bulunmaktayım.)
NpJGGQ.jpg

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser48512

Ziyaretçi
Teşekkürler herkese :) Dost düşman iyi tanıyın herkesi aydınlatmak istedim. Nihayetinde hep belirtsem de bu bir oyun asla unutmayın, ister istemez karakteriniz yansır, kişiliğiniz buysa diyecek sözüm yok :)

Bunu da şuraya sıkıştırayım unutmuşum da :)

1L0Zm5.jpg

DeletedUser49924

Ziyaretçi
Ya furkan alemsin :D neden nickleri sakladın ki direk vereydin. Onların bize saygısı var mı ki ? Adam benim rapor paylaşmasını biliyor forum da :D sen de yapıştırsaydın hemen. Gerçi bunlara sebep olan tek bir ekip ve birazdan o ekipin diğer klanlarda ki adamları gelip yazacaklar bak buraya yazıyorum ama hazır olsunlar onlara da bir süpriz ifşa paylaşım olacak inşallah yazarlarda :D w40 güzel bir dünya bekliyoruz klanlar alemi çok çakal var :)

DeletedUser48512

Ziyaretçi
Ya furkan alemsin :D neden nickleri sakladın ki direk vereydin. Onların bize saygısı var mı ki ? Adam benim rapor paylaşmasını biliyor forum da :D sen de yapıştırsaydın hemen. Gerçi bunlara sebep olan tek bir ekip ve birazdan o ekipin diğer klanlarda ki adamları gelip yazacaklar bak buraya yazıyorum ama hazır olsunlar onlara da bir süpriz ifşa paylaşım olacak inşallah yazarlarda :D w40 güzel bir dünya bekliyoruz klanlar alemi çok çakal var :)

Ordada gerekli ince bi sübliminal var :)

DeletedUser52610

Ziyaretçi
Kavgasız dövüşsüz hak eden kazansın diyecem de sadece güneybatıda değil kuzey de de ortalık karışmış hayırlısı ne diyelim :D

DeletedUser56434

Ziyaretçi
Allah Bize Düşmanın Şereflisini ve Karakterlisini Nasip Etsin...

Derdim de hep kaç dünyadır bi nasip olmadı yav hep mi aynı :)))