GECCE DİPLOMASİ

DeletedUser58087

Ziyaretçi
noldu hepinizi oyundan engelleyince buraya mı taşındınız :D

DeletedUser49924

Ziyaretçi
iyi ki engelledin :) çok mutlu oldum yoksa küfürden ban yerdim o sinirle anladın sen onu :D

DeletedUser49924

Ziyaretçi
@FenerSavar şuan konumuz Anti ya da SOA değil diğer dünyalarda ki kuyruk acıları bizi ilgilendirmez. Danger bizim klanda ve kendisini bizzat tanıyorum böyle bir yorumu hakedecek bir insan değil o yüzden eğer diğer dünyalarda ki kuyruk acılarını bu forum yansıtmazsınız iyi olur gerçi biliyorum joker kardeş klanınız ama kardeşin hatasını başka dünya da ki olayla yön değiştiremezsin :)

DeletedUser52610

Ziyaretçi
@FenerSavar şuan konumuz Anti ya da SOA değil diğer dünyalarda ki kuyruk acıları bizi ilgilendirmez. Danger bizim klanda ve kendisini bizzat tanıyorum böyle bir yorumu hakedecek bir insan değil o yüzden eğer diğer dünyalarda ki kuyruk acılarını bu forum yansıtmazsınız iyi olur gerçi biliyorum joker kardeş klanınız ama kardeşin hatasını başka dünya da ki olayla yön değiştiremezsin :)

Joker ile ilgili kısıma bir yorum yapmadım yada sizlere de yapmadım doğrudan o arkadaşa yaptım. Bana kuyruk acısı verecek kadar çapları yok açıkcası aynı dünyaya bile denk gelmedik ama doğru bildiğini her yerde söylebilmek gerekir sabahtan beri yanlışları yüzünden Jokeri eleştirirken insanların yanlışlarını şimdi kaldırıp bir köşeye atmak aman diğer dünyalardan bizene biz buraya bakarız demek sence ne kadar doğru oluyor bilemedim tabi :)

DeletedUser58087

Ziyaretçi
Dürüst olunca forumda makara oluyoruz.Bu arada aldığınız köye bakarmısınız bi kimdeymiş :D

DeletedUser49924

Ziyaretçi
Joker ile ilgili kısıma bir yorum yapmadım yada sizlere de yapmadım doğrudan o arkadaşa yaptım. Bana kuyruk acısı verecek kadar çapları yok açıkcası aynı dünyaya bile denk gelmedik ama doğru bildiğini her yerde söylebilmek gerekir sabahtan beri yanlışları yüzünden Jokeri eleştirirken insanların yanlışlarını şimdi kaldırıp bir köşeye atmak aman diğer dünyalardan bizene biz buraya bakarız demek sence ne kadar doğru oluyor bilemedim tabi :)

O zaman açarsın bir konu orda konuşursun arkadaşım. Anti ekibi konusunu. Burda senin yapmak istediğini az çok anlıyoruz çocuk yok karşında. Lütfen daha fazla uzatma konuyu gidersin ANTİ diye bir konu açarsın orda gerekli tartışmalar olur gerekirse yazarız gerekmezse yazmayız. Ama senin burda yaptığın yani classic abd oyunları anladın beni umarım :D size forumda paylaştıklarınız karşısında ekibim olarak sempati duyuyoruz ama burda algıyı başka tarafa çekip kardeşim diye ayıbını örtme tarafındaysan o zaman sana kolay gelsin çünkü ANTİ ve diğer joker gecce dışında ki hiç bir konuya cevap gelmeyecek :)

DeletedUser52610

Ziyaretçi
O zaman açarsın bir konu orda konuşursun arkadaşım. Anti ekibi konusunu. Burda senin yapmak istediğini az çok anlıyoruz çocuk yok karşında. Lütfen daha fazla uzatma konuyu gidersin ANTİ diye bir konu açarsın orda gerekli tartışmalar olur gerekirse yazarız gerekmezse yazmayız. Ama senin burda yaptığın yani classic abd oyunları anladın beni umarım :D size forumda paylaştıklarınız karşısında ekibim olarak sempati duyuyoruz ama burda algıyı başka tarafa çekip kardeşim diye ayıbını örtme tarafındaysan o zaman sana kolay gelsin çünkü ANTİ ve diğer joker gecce dışında ki hiç bir konuya cevap gelmeyecek :)

Amerika örneğini sevdim konuya oradan benzetmelerle gireyim o zaman :) Sen Suriye olursan üstünden oyun kuran çok olur..

DeletedUser49924

Ziyaretçi
Ben Kübayım kardeşim oyunları deşifre edip isyan etmek isterim ama ne yazık ki onların atom bombası var :D

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Her iki tarafa başarılar dilerim :D Sizde ayak bağlayıp denize atmak yok dimi ? :D

DeletedUser47380

Ziyaretçi
en son efe böyle diyordu w30 da arkadaşım dikkat et sen sonra efe gibi gelir sen hakaret edersin burda bunlara ;)

DeletedUser49924

Ziyaretçi
:) yok bizde sadece ifşa var ondan ötesi olmaz. Dendi arkadaşla az çok bu konulara yaklaşımımızı bilir. Amacımız mizah ile ifşa etmek :)

DeletedUser58087

Ziyaretçi
Dendinin de mizahı sizin gibi...Umarım gelmez foruma :D

DeletedUser49924

Ziyaretçi
Gelsinde sen ilk önce sorulara bir cevap ver gerçi mesajlar da her şeyi kabul ediyorsun :)

DeletedUser52610

Ziyaretçi
varsa senin de kuyruk acın veya yarana bastığımız bi yerler çığırırsın böyle :)

Senin C6da aldığın yaradan daha fazlası değil :D benim size olan önyargımın sebebi c3 te dost dediğim insanlara yaptığınız ihaneti biliyor olmamla alakalı ahlaklı kardeş :D