GassaL

• Konuyu başlatan DeletedUser623
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser47463

Ziyaretçi
ümit abi heryere yeşil ışık yakıyor kanka bizede aynısını söyledi almayalım arada kalsın vuralım hahaha

DeletedUser53074

Ziyaretçi
enes sizin klan çok güçlü olmuş. şimdi tutup size gelsem güçler dengelenir, bırak kendonun başını yakayım :D

DeletedUser53074

Ziyaretçi
bayram,
he 24 gibi yapılanalım sonra bize kitleyip gidin demi :)

kendo,
ben opa falan katılmıyorum ens kankamla pasifleri tespit edip onları toplayacaz (klanı farketmez) :)

onur,
kahve köpeğindir ne zaman istersen :) bu arada sen şırnak a mı geçtin?

DeletedUser59593

Ziyaretçi
:) bölgemiz kuzeybati dir .

İlk Aşama 2 klan sonra belli süre aralıklar ile getirecegimiz ekipler le en fazla 5 klan yolumuza bakarız .

Bize rakip olarak bölgemize gelen klanlara bol şans dilerim tt2

DeletedUser47463

Ziyaretçi
biz şimdiden 4üz artacak gibide duruyor bismillah bakalım :D

DeletedUser58583

Ziyaretçi
bayram,
he 24 gibi yapılanalım sonra bize kitleyip gidin demi :)

kendo,
ben opa falan katılmıyorum ens kankamla pasifleri tespit edip onları toplayacaz (klanı farketmez) :)

onur,
kahve köpeğindir ne zaman istersen :) bu arada sen şırnak a mı geçtin?

Ben mi :( yok artık.

DeletedUser47463

Ziyaretçi
hahahaha :D kanka öyle bi ihtimal vermiyorum da, nasip kısmet. Her yeni denemede riskler vardır bunu sende biliyorsun zaten aynı durumdayız bakalım bi güzelligide bilinmeyenden korkulur bakacaz görecez

DeletedUser59593

Ziyaretçi
hahahaha :D kanka öyle bi ihtimal vermiyorum da, nasip kısmet. Her yeni denemede riskler vardır bunu sende biliyorsun zaten aynı durumdayız bakalım bi güzelligide bilinmeyenden korkulur bakacaz görecez

Kanka sıkıntı yok :) benim ekip yine yabancı değil hepsi tanıdık elimi artık kime attiysam öyle yani wub

DeletedUser53074

Ziyaretçi
beyler birbirinize bileniyorsanız şimdiden söyleyin kendime güvenli bi yer bulayım. korkuyorum :(

DeletedUser47463

Ziyaretçi
bende tanımıyorsam yüzde 20sini tanımıyorum kanka onlarda bizim canlara emanet sıkıntı yok :)