GassaL

• Konuyu başlatan DeletedUser623
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser623

Ziyaretçi
Klan tanıtımını kendisi yapacaktı, aldığı 3 gün forum cezası nedeni ile aracı olmak bana düştü bilginize :)

By-SiNSeR dedi ki:
Herkese Merhaba

Çoğunuzun farkında olduğu gibi hesabım 3 günlüğüne ceza almış durumda. 01.Ocak 2016 tarihi itibari ile aranızda olacağım yeniden ve genel anlamda bir açıklamam olacak.

Her neyse öhem konumuza gelelim :) 33. dünyayı çok bekledik ve özellikleri ne olursa olsun başlayacağız dedik. Ancak özellikler hız dışında sıkıntı duymayacağımız güzel özellikler bundan dolayı memnunuz.. Dünyaya yay şeklini alacak şekilde sonradan başlayacağız bölgemiz Kuzey batı olacaktır.

GASSAL Klanı ilk olarak world 26 da kuruldu, O zaman ki düşman klanımız CESET e göndermeli bir isim olarak düşünmüştük. BATAK klanında yaşadığımız sorunlardan sonra ayrıldığımızda GASSAL ı kurduk ve istikrarı olmayan bir süreçle sonlanmış dahi olsa az zamanda çok iş çıkarttık. En azından oynanan entrikalara karşı dik durduk güzel yer ettik. GöLGe klan isminden sonra benim için en değerli isim konusunda GASSAL vardır. Bu dünya başlangıcı olmak üzere bundan sonra ki süreçte GASSAL klanı bilindik klanlar arasında ki yerini alacaktır.

Karma bir kadro oluşumu olacak, bu dünya da bizimle başlayacak ekibe güvenim sonsuz :) büyük ihtimal süpriz isimler de aramızda olacak. Takipte kalın.

Dünya özellikerinin de bize yardımcı olacağını düşündüğüm için hedefimiz öncelikle üzerimizde ki istikrarsızlık damgasını yıkmak olacaktır. Bu dünya bizim için gerçekten önemli , silip başka dünya bekleme durumumuz yok başlayacağız ve sonuna kadar gitmek için elimizden gelen her şeyi yapacağız...

Bu dünyaya başlayacak olan tüm klanlara şimdiden başarılar dilerim. Umarım her şey beklenilen gibi olur ve başlayan herkes keyif alır.

Sevgi ve saygılarımla

SiNSeR

DeletedUser47380

Ziyaretçi
Gassala başarılar, cesette mi giriyor 33 e ?

DeletedUser59476

Ziyaretçi
bu w hakan abi sende oynicakmısın bu w de de :):)

DeletedUser623

Ziyaretçi
Hepinize teşekkürler.

gassal.jpg

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Başarılar serhat SOA OLARAK aynındayız biliyorsun dimi :D

DeletedUser58583

Ziyaretçi
Hımm bu worldde gassal miyim yani ii ii :) hadi basarilar bize gencler.

DeletedUser47463

Ziyaretçi
Ali sen bana köy büyütcen zaten kaçarın yok kanka, Hakan abiyide alır gelirsin :D

Serhatım başarılar kardeşim

DeletedUser614

Ziyaretçi
İsterseniz yarısını bize gönderebilirsiniz thumbup