GassaL

• Konuyu başlatan DeletedUser623
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser58583

Ziyaretçi
Bayram bi söv de hem ben kurtulayım hemde klanlar.org :))

ben gidersem alayınız oyun bırakır ula bak bu duruma kanaat getireyim raide geliyorum alayınız sövüyor çıkıyorum gene sövüyorsunuz yani anliyacağın varlığım olay yokluğum :)) buluşmaları örnek alalım ne zaman buluşsak biriniz atlıyor ali abi,furkan abi,kendal ve saire ben varsam ortam var :) ayıktın mı fena :D

DeletedUser15730

Ziyaretçi
Bir cok dostumun yer aldigi klana cani gonulden basarilar

DeletedUser

Ziyaretçi
Bayrocum gece konuşalım senle bi laflara bak yok ihtiyardı yok satıştı bizi daha tanımadıysan bu senin ayıbın bayro

Serdar abiyide benide bilen biliyor sen hala öğrenemediysen diyecek bir şey yok zaten burdada konuşmayı sevmiyorum o yüzden ara müsait bi zamanda ayarı vereyim sana (banned)tt2

DeletedUser53074

Ziyaretçi
iki tarafta birbirine yanlış yapmış. bence dünya açılır açılmaz savaşın siz :)

DeletedUser59593

Ziyaretçi
:) ahahah ümit abi biz hesap silersek ertesi gün savaş başlar tt2

DeletedUser58583

Ziyaretçi
Bayrocum gece konuşalım senle bi laflara bak yok ihtiyardı yok satıştı bizi daha tanımadıysan bu senin ayıbın bayro

Serdar abiyide benide bilen biliyor sen hala öğrenemediysen diyecek bir şey yok zaten burdada konuşmayı sevmiyorum o yüzden ara müsait bi zamanda ayarı vereyim sana (banned)tt2

Serdar abi bir yana klanlar bir yana ben serdar abiye ihtiyarı söylerken zaten şakacı bir tavrimla soyledim semso ayrica serdar abiye dediklerimi butun 38 ve ustune soylemisimdir ama serdar abi cidden farkli bemim icin ayrica ben seni kendim bilirim semso,serdar abiyi oyunda taniyor olabilirim fakat o benim icin ozabim gibi yalan soyliyemem fakat ben dusunculerimi soylemistim hatirlarsan serdar abi de iyi biliyor ne derler bilirsin insa en cok sevdigine kırılır.Telde konusacaklarımızı biliyorum +18 :D serdar abim candır benim icin.

DeletedUser59593

Ziyaretçi
Serdar abi bir yana klanlar bir yana ben serdar abiye ihtiyarı söylerken zaten şakacı bir tavrimla soyledim semso ayrica serdar abiye dediklerimi butun 38 ve ustune soylemisimdir ama serdar abi cidden farkli bemim icin ayrica ben seni kendim bilirim semso,serdar abiyi oyunda taniyor olabilirim fakat o benim icin ozabim gibi yalan soyliyemem fakat ben dusunculerimi soylemistim hatirlarsan serdar abi de iyi biliyor ne derler bilirsin insa en cok sevdigine kırılır.Telde konusacaklarımızı biliyorum +18 :D serdar abim candır benim icin.

Elin oğlu diyarbakirdan gelip hatunu aldı gitti . Siz ne yaptınız :) ahahah :)