Güncellenen Dünya Haritası Grafikleri Hakkındaki Görüşleriniz

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Musluk*

Yasaklı
Emeğinize saygı duyuyorum fakat değişen bir şey göremiyorum. Eski haritayı bu kadar çok kişi isterken bu seçeneğini neden eklememekte ısrar ediyorsunuz? Lütfen klasik harita görünümü seçeneği eklensin.

Se7eN

Okçu
Konuşup gerilmek istemiyorum. Resmen dalga geçiyorlar bizimle. Vallaha ayıp.

Despi*

Casus
Emeğinize saygı duyuyorum fakat değişen bir şey göremiyorum. Eski haritayı bu kadar çok kişi isterken bu seçeneğini neden eklememekte ısrar ediyorsunuz? Lütfen klasik harita görünümü seçeneği eklensin.
Yapan yabancıdır boşver salla :d
İnt e baktım da orda da millet aynı fikirde
Bu haritalarla ilgilenen kimse değişik bir kafaya sahip

Khaos X

Okçu
.yani hem çay işini yapan hemde grafik işini aynı kişi olduğunu soylebilirim ama kanıtlayamam.

darkhomer23

Acemi
Hiçbirşey değişmedi ki sadece renk olarak biraz farkli.
Mr.Storm lütfen artik eski haritayi yükleyin bu grafikte insan oynamak istemiyor.Neden herkes eski harita istiyor yüklemiyorsunuz ? Kim buna karar veriyor bize haber verirmisniz bizde ona mesaj gönderelim.

Despi*

Casus
Adminlerden ne istiyorsunuz şirketin tüm sunucularında olan bir güncelleme
yoksa storm un haritayla bi alıp veremediği olduğunu düşünmüyorum :d

ŞAFAK

Acemi
Merhaba, gece modu hiç iyi görünmüyor gerçekci bi duruşu yok, ama diğer gündüz modu gayet iyi. Köylere bakıcak olursak köylerin içindeki binalar daha belirgin ve gerçekci olmuş ama daha farklı grafikler ile dahada geliştirilebilir teşekkürler kolay gelsin.

JoG CurcuRaX

Kılıç Ustası
son bir kaç worddür kötü özellikli dünya üstüne haritanın üzerinde yapmış olduğunuz rezalaket düzenleme klanlar ekibi bütün oyunculara sil yaptırmak istiyor sanırım ondan sonra storm strafe tibelda word açıp aranızda oynarsınız artık

Bir türlü memnun olamadık. Ufak tefek renk ve doku dokunuşları harici bir şey olmamış. Tamam anladık eski harita olmayacak ama az biraz oyuncu odaklı bir harita güncellemesi olsun bari.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.