Güncellenen Dünya Haritası Grafikleri Hakkındaki Görüşleriniz

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

ßyrock

Kılıç Ustası
Bu köklü değişim için teşekkür ederiz, bu oyun klanlar olamaz ya çok daha gelişmiş bir şey..

TiTireTTin

Acemi
Değişen durum ortak düşünce olarak fark edilmiyor iki resim arasindaki 7 farkı bulun bulmacası gibi olmuş. Ek olarak ta şunu belirtmek istiyorum nasıl ki tarayıcı üzerinden saldirilamayan köyleri gizle seçeneği mevcut ayni seçenek ve görsel oyun uygulama ekraninda da da mevcut olursa sahane olur

Deleted User - 5508730

Ziyaretçi
eski ve yeni grafik modelleri opsiyonel olarak kullanıma sunulması gerektiğini düşünüyorum. Benim tercihim eski köy görünümü kullanmaktan yanayım. Yeni köy görünümüne hâlâ alışamadım.

Erk4n-tr

Acemi
Aradaki farkı bulup cesurca açıklayana renkli tv hediye

Ne yaptınız sokak aydinlatmasimi

Çam agaci mi diktiniz

Ben bir farklılık göremedim

Metin

Yasaklı
Köy içerisinde bulunan binaların rengi bir tık yukarıya taşınmış.
Onun haricinde bir değişiklik bulunmuyor.Bunun için oyundan mesaj çekip, forum içerisine konu açıp , oyuncu düşüncelerini sormanız biraz garip olmuş.

@Mr. Storm Sen oyuncu gözüyle baktığında ne düşünürdün? Duymak için sabırsızlanıyoruz, cesurca bizimle paylaşabilir misin?

dhncnbkn

Acemi
1596748468862.png

Yanlış anlamayın ama siz köklü değişiklik görmemişsiniz. Köklü değişikliğimiz hayırlı olsun (!)

Deleted User - 117182

Ziyaretçi
Değişiklik yok.

Lakin eski map diyen arkadaşlar bu zaten eski map.

Bi önceki değişiklikle eski mapa dönüşmüştü. Diğeri gözü yoran ve kopmleks bi yapidaydi suanki sade ve guzel kurcalamayin cok @Mr.Storm

dhncnbkn

Acemi
Okuduğunuzu anladığınızdan emin misiniz ? Orada bahsedilen köklü değişiklik eski harita görünümünden mevcut harita görünümüne yapılan geçiştir.
pmeKfzgnYUfJ1zYDB2Wg4qjGuycwgDbi1Wvl6HSkJG_yZPPGe9Fv09yeioSK7b3btshDR36VJNBunkOUBUG-6VY9kg4jSRGlDtMrt2yO1orQ49w5m5n4ZA

Buyrun Eski harita, köklü bir değişiklik varsa oyuncu arkadaşlar yorumlasın bu değişikliği.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.