Güncellenen Dünya Haritası Grafikleri Hakkındaki Görüşleriniz

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Geri bildirimleriniz doğrultusunda harita grafikleri üzerinde bazı düzeltmeler yaptık. Geliştirmelerimizi BU KONU üzerinden inceleyebilirsiniz. Lütfen görüşlerinizi bu başlık altında bizimle paylaşınız.

Klanlar Destek Ekibi​

Drogo

Acemi
Renkler azıcık değişmiş. Bunun dışında bir değişim göremedim.

Ben değişiklik yaptık diye böyle bi konu açmaya utanırdım. :D

xTheDoCToRx

Kılıç Ustası
Storm'cum, köy simgesi içindeki evlerin kahverengi tonunu biraz açmak dışında bişey yapmamışsınız ki :D Çalışmayıp da çalışıyo gibi yapan ofis çalışanları gibisiniz he :D

Sayenizde haritadan hiç birşey anlamıyoruz. Şu haritayı ne güzel seçenek hâlinde kullandırıp sadece isteyenlerin kullanması varken bizleri de mağdur ettiniz.

Shall We Begin?

Yılın Şövalyesi
Bende açıkcası değişikliği pek anlayamadım.
Eskiden olduğu gibi seçme şansımız olabilse daha güzel olur veya komple eski haritaya devam edilse, şuan ki biraz haritanın heycanını alıyor.

ErencanErdoğan

Yasaklı
Bence iki farklı grafik varken iyidi. İsteyen istediğini seçiyordu. Ben yeni köye alışmıştım. Şimdi bu eski sistem berbat. Defalarca kez bildirim attım değişilik yok. Umarım değişir

Deleted User - 848888715

Ziyaretçi
Acaba yüklemelerde mi bir yanlış yaptınız :D bence aynı fotoğrafları iki kez yanlışlıkla yüklemiş olabilirsiniz... Bir de yapmak istediğiniz şey sadece görsel/grafiksel değişiklikler mi yoksa oyun deneyimini daha iyiye taşıyacak opsiyonları çoğaltacak bir işlevsel değişiklik mi ? Klanlar Türkiye Ekibi olarak amacınızı daha iyi söylerseniz daha yerinde yorumlar yaparız hep beraber diye düşünüyorum.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.