Güncel Harita

• Konuyu başlatan By-SiNSeR
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
barzo-'yu ekler misin sana zahmet

Eklemeler yapıldı. murat CROM ile alt klan kurma yarışı mı yapıyosunuz la :S bu ne her 2 haftada 1 klan kuruyosunuz :S içteki adamlar nasıl zevk alıyor oyundan merak ediyorum... neyse bana düşmez...ama w7 de ölmüş...hee BARZO nun şuan ki halini bilmem nasıl savaştıgını ettigini ama çogu bölgeye hiç savaşmadan girdiginiz malumumuzdur... umarım yine aynı diplomasi oyunları (çakallıkları) yapılmıyordur murat. her ne kadar oyunun içinde de olsa etik olmayan davranışları dostlarımın oldugu klanın sergilememesi gerekiyor helede ilk 5 te ise :)

DeletedUser18763

Ziyaretçi
bizim taktiğimiz farklı serhatcım.
diplomasi oyunlarını herkes yapıyor. yapmıyorum diyen yalan söyler.

ayrıca bizim 4 klanımız var. bunların 2si kuzey 2 si güney bölgesinde. :) dikkat et o duruma.

bende derim ki; gel sana diplomasi oyunu göstereyim git bi hesap aç w7de msjlaşmalar iletiyim bi gör kimler diplomasi oyunları yapıyor :)

ellerine sağlık serhat. ayyldz'ın alt klanı olan AYLDIZ'da eklenirse süper olur :)

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser10863

Ziyaretçi
bende derim ki; gel sana diplomasi oyunu göstereyim git bi hesap aç w7de msjlaşmalar iletiyim bi gör kimler diplomasi oyunları yapıyor :)

O zaman sizde bu forum üzerinden açıklayın wikileaks belgeleri gibi yapılan diplomasi oyunlarını :)

DeletedUser638

Ziyaretçi
O zaman sizde bu forum üzerinden açıklayın wikileaks belgeleri gibi yapılan diplomasi oyunlarını :)

kesınlıkle :) aslında ızın verılmesı gereken olay bu cok sereflı kısılıksı haysıyet sahıbı ınsanların ınsanların arkasından serefsız dıyerek ıthamda bulundugu ve one surdugu olayları aslında kendısının yaptıgını gostermek burada tum klanlara duyurmak bence harıka olurdu oplardan rıca edıyorum mesajları burada sergılememıze ızın versınler:D kımın ne kadar adam oldugu ortaya cıksın:D

DeletedUser10863

Ziyaretçi
Ovvv sanırsam ben başka bi konu arasında kaldım bu muhabbette, kimseye laf atmak için demedim onu söyleyim, diplomasiyi falan bilmiyorum kim kiminle iyidir diye o yüzden yorum yapamıyorum, sadece merak ettiğim için ve son günlerde reel hayatta yaşanan olaylardan dolayı öyle bir cümle söyledim, ayrıca yasak olduğunu bilmiyordum mesajların yayınlanmasını burada. Siz düşman klanlardasınız sanırsam bu yüzden ben aradan kaçarım bu konuda :)

DeletedUser

Ziyaretçi
güncelleştirme yapıldı...murat o msjları görmeme gerek yok yanlış anlamada k35 te GÖLGE klanının başkanı bendim..Prozac müttefigimizdi...ve kıtada bitme noktasında iken hala saglam ve çogu bölgede hakim olmanızın savaşmakla bir alakası olmadıgını düşünüyorum.ki başkanınız rukas ile telefonda görüşmemde bu oyun söylenmiştir...bana gelen teklif bizimle olun prozacı bitirelim buydu ve o sıra prozac müttefiginizdi hani senin bana oyun sonuna kadar sürücek dedigin müttefiklik :) ilk önce prozac ın satışından dolayı sıcak baktıgım bu teklife sonra aynı etik olmayan davranışı sergilememek için vazgeçtim ben.ama ortim bolubjk adam gibi adam sözünden dönmedi. ve barzo ya verdigi sözü tuttu ki k35 üyelerinizin hepsi ve şuan da aktif savaşan üyelerinizin çogu bizden çıkmıştır.son noktaya gelirsek oyunu bıraktıktan sonrada BARZO nun aynı durumlarla bölgelere hakim oldugunu gözlemledim...dürüstlügünüzü özlemledim :)

atışma yapmak ortalıgı bulandırmak degil amacım yada içimde kalan birşey yok olan olmuş ölen ölmüş...sadece w7 nin duruma aşina olarak bu tür etik olmayan davranışlardan kaçınmasını saglamak istedigim

neyse kalın saglıcakla =)

DeletedUser638

Ziyaretçi
güncelleştirme yapıldı...murat o msjları görmeme gerek yok yanlış anlamada k35 te GÖLGE klanının başkanı bendim..Prozac müttefigimizdi...ve kıtada bitme noktasında iken hala saglam ve çogu bölgede hakim olmanızın savaşmakla bir alakası olmadıgını düşünüyorum.ki başkanınız rukas ile telefonda görüşmemde bu oyun söylenmiştir...bana gelen teklif bizimle olun prozacı bitirelim buydu ve o sıra prozac müttefiginizdi hani senin bana oyun sonuna kadar sürücek dedigin müttefiklik :) ilk önce prozac ın satışından dolayı sıcak baktıgım bu teklife sonra aynı etik olmayan davranışı sergilememek için vazgeçtim ben.ama ortim bolubjk adam gibi adam sözünden dönmedi. ve barzo ya verdigi sözü tuttu ki k35 üyelerinizin hepsi ve şuan da aktif savaşan üyelerinizin çogu bizden çıkmıştır.son noktaya gelirsek oyunu bıraktıktan sonrada BARZO nun aynı durumlarla bölgelere hakim oldugunu gözlemledim...dürüstlügünüzü özlemledim :)

atışma yapmak ortalıgı bulandırmak degil amacım yada içimde kalan birşey yok olan olmuş ölen ölmüş...sadece w7 nin duruma aşina olarak bu tür etik olmayan davranışlardan kaçınmasını saglamak istedigim

neyse kalın saglıcakla =)

Bu lafların bana ıse ben ANATOL klan kurucusuyum:) Yok murata ıse kusura bakma ustume alındıgım ıcın:)

DeletedUser

Ziyaretçi
valla muratada BARZO yada ona gönül verenlerde yanında olanlarada,kendi kardeşim ortim bolubjk yede BARZO daki dostlarımada herkesede,özellikle benim ekibimde olup oraya geçenler ben birşeyi göstermek istedim BARZO prozac müt olunca biz hem prozacı hem BARZO yu düşman ilan ettik....çakal çukallıkla işimiz olmaz dedik...bizim ekibimizde durup sonradan hala bu oyun etik olmayan davranışlara göz yuman arkadaşlarım varsa BARZO da benim lafım onlarada digerlerinede...oyunu hakkıyla oynayıp savaşarak bir yerlere gelen klanları özledim...ne yazıkki onlar tarihe gömüldü.

DeletedUser18763

Ziyaretçi
Ya serhat msn chatlogları upload edicem sus bi gözünü sevim.

w9da gölge haramileri gelicekmiş. Gel orada savaşalım.

Savaşarak konuşalım. Boşver forumu.

DeletedUser

Ziyaretçi
pesimist 0rkestra nickim başla kuzey dogu ya görelim murat kimseden korkumuz yok toplama kampı gibisiniz siz bu gün böle savaşıyosanız bizim prozacın ekibini türlü oyunlarla katttıgınız içindir ve tekrar söylüyorum şimdide Aynı taktigi CROM a yapmayın !

hee meydan açık,her türlü murat ! bekliyorum w9

DeletedUser

Ziyaretçi
KARIA
KAR!A
KARi@
KAR!!A

klanları aile klanı olarak eklerseniz seviniriz

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser25447

Ziyaretçi
KARIA F.

KARIA
KARI@
KAR!@
KAR!!@

Eklerseniz sevinirim saygideger ustalarim :)

Saygilarla
CeLLaT

DeletedUser18763

Ziyaretçi
karia ailesi haritaya eklenebilir mi?

ayrıca barz0 barzo ailesinden değildir artık.

DeletedUser

Ziyaretçi
KARİA ailesinin eklenmesinde bir sorun çıkmıştı arada böyle bir durum oluyor o yüzden bir kaç gün beklemeye karar vermiştim..ilgilenicem...Barz0 yuda çıkarırım ;)

DeletedUser

Ziyaretçi
harita güncellenmiştir arkadaşlar keyifli oyunlar dilerim.