Güncel Harita

• Konuyu başlatan By-SiNSeR
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser10512

Ziyaretçi
kafkas yok artık icraat saldırıları karşısında dayanamayıp dağıldı :d icraat doğuda KAN klanıyla diğer bölgelerde anatol vb gibi w7 önde gelen klanlarıyla çetin bi savaş halinde şimdiden savaş dahada zevklenecek gibi :d

DeletedUser

Ziyaretçi
karialar sol köşeyi yeşillendirmiş ama biz cellatlarlada kariayız ama neden onlar yeşşil değilde mor acaba tagı cellat ama ailesi karia by sinser eklersin tagları bilmiyorum net klanların...

DeletedUser25447

Ziyaretçi
Aynen TYGN adli üstada katiliyorum, Klan ismi Kaidan-i-Kari@ olan ve Kisaltmasi CeLLaT olan klaninin KARIA FAMILY'sine eklenmesini istiyorum, böylece diger Saygideger Ailelere karsi ayni sekilde görunmemiz mümkün olur. Saygilarla

DeletedUser

Ziyaretçi
sanırım sinser ban yemiş.

onun yerine şu haritayı düzeltecek birisi yokmu arkadaşlar w2dede aynı şey olmuştu bana kitlemeye çalıştılar ama durumum malum:)) umarım yerine devralacak arkadaş karia cellat hepsini birleştirir...!!!

DeletedUser

Ziyaretçi
onun yerine şu haritayı düzeltecek birisi yokmu arkadaşlar w2dede aynı şey olmuştu bana kitlemeye çalıştılar ama durumum malum:)) umarım yerine devralacak arkadaş karia cellat hepsini birleştirir...!!!

ben buralara ayda bir geliom ama ben bile bu görevlilerden daha fazla online oluyorum sanırım:p bu oyunun artık cılkı çıkmış:pPPP dağılın uleyn!!!

DeletedUser

Ziyaretçi
kafkas yok artık icraat saldırıları karşısında dayanamayıp dağıldı :d icraat doğuda KAN klanıyla diğer bölgelerde anatol vb gibi w7 önde gelen klanlarıyla çetin bi savaş halinde şimdiden savaş dahada zevklenecek gibi :d

yeniden kuruldu kafkas icraatsa yıkıldı artık

DeletedUser

Ziyaretçi
evet pkk ya yazaılan hakertleri şikayet olarak bildiren vuslat oyuncuları bu ülkeye hainlik yapmıyo demi. yazık çok yazık.

DeletedUser

Ziyaretçi
ne olursa olsun VUSLATIMIZ ayakta :) hainlere rağmen thumbup
vuslat ayakta olsa olmasa farketmez yaptıklarına baktıktan sonra thumbup
evet pkk ya yazaılan hakertleri şikayet olarak bildiren vuslat oyuncuları bu ülkeye hainlik yapmıyo demi. yazık çok yazık.

valla togla abi bizi yenemediler çareyi şkayet etmekle buldular bu ülkeye hainliğin en kralını yapıyolar

DeletedUser

Ziyaretçi
millet onların ne olduğunu anladıktan sonraa w7 sizin olsunn vuslatt pehhhhhhhhhhhhhh

DeletedUser

Ziyaretçi
renk- karia-cellat klanlarını aile klanı yaparmısınız renk family teşekkürler...

DeletedUser2906

Ziyaretçi
Özellikler
Klan adı: VUSLAT
Etiket: VUSLAT
Üye sayısı 83
En iyi oyuncunun puanı 409.494.596
Toplam puan: 521.511.466
Puan ortalaması 6.283.270
Sıra: 1
Yenilen rakipler: 5.878.019.525 (1.)
Ana Sayfa: http://yuzukkardesligi.blogspot.com/
» Haritada işaretle
» Klan dosyası (harici sayfa)
Üyeler

Rank: 1.
Name: VUSLAT
Created: Unknown
Members: OD rankings
83OD rankings
Villages: 45,873
Average points per village: 11,369
Tribe Changes: 5033
Conquers: 60049 (+48830-11219)
Best Rank: 1
10th July 2011
Most Points: 418,897,878
05th September 2012
Most Villages: 47,731
05th September 2012
OD Rank: 1.
(6,956,755,406 score)
OD Attack Rank: 1.
(3,626,797,701 score)
OD Defense Rank: 1.
(3,329,957,705 score)

ufacık bir hatırlatma :D umarım bazı seylerden ders alırsınız...

babel8520 w7 de oldugu sürece bu EFSANE bitmez:))

DeletedUser

Ziyaretçi
renk- karia-cellat klanlarını aile klanı yaparmısınız renk family teşekkürler...

yazalı 1.5 ay olmuş ama hala düzelten eden yok arkadaşım yapamıyorsanız görevi bırakırsınız.1.5 ay şakamısınız ya gece gece.tebrik ederim sizi açıkçası.
:S:S:S

DeletedUser36394

Ziyaretçi
yazalı 1.5 ay olmuş ama hala düzelten eden yok arkadaşım yapamıyorsanız görevi bırakırsınız.1.5 ay şakamısınız ya gece gece.tebrik ederim sizi açıkçası.
:S:S:S

7yi terkmi ettiniz modlar:)))

Size karşı defalarca yineliyorum ama tekrar hatırlatayım. Bu haritanın klanlar.org ile herhangi resmi bağı yoktur. Bu site tamamen bağımsızdır. Bu sitenin yetkilileri de ayrıdır. Kısaca moderatörlerle ya da klanlar.orgtaki herhangi biriyle ilgisi yoktur. Son olarak haritada bu dünya için mevcut yetkili bulunmamaktadır. Yani şu an için düzeltilmesi de mümkün değildir.