Güncel Harita

• Konuyu başlatan By-SiNSeR
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
baya bir ugraştıktan sonra sorumlulugu aldım...yetkimde yarına kadar verilecekmiş...şimdiden ilk haritayı yayınlamak istiyorum..

ve arkadaşlar w7 de klanlarından aile klanlarını bu başlık altında yazmalarını istiyorum ona göre sponsor siteye ekleyip güncelleyebilirim...

Ve oyun başı oldugu için bazı harita bilgileri güncellenmemiş durumdadır o yüzden ilerliyen günlerde daha çok istatistikli haritalar çıkıcaktır

saygı ve sevgilerle.

KLANLARIN BASKINLIK HARİTASI

topktribes.png

TOP 15 KLANLARI

toptribes.png

TOP 15 KÖY ALIMLARI

topnoblers.png

KLAN OYUNCU PUAN ORTALAMASINA GÖRE DİZİLİM HARİTASI

topavgtribes.png

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser

Ziyaretçi
Hayırlı olsun o zaman :)) iyi çalışmalar dileklerimle :)

DeletedUser

Ziyaretçi
OYUNCU BASKINLIK HARİTASI

topkplayers.png

TOP 15 OYUNCUSU

topplayers.png

EN HIZLI KÖY OLAN 15 OYUNCU

fastnoblers.png

Saldıran bakımından kesimdeki 15 oyuncu

topkaplayers.png

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser

Ziyaretçi
Eh elbet size yardımcı olan bir büyüğünüz olmuştur inşallah :D

bu iş aslında çok ciddi,ivedilikle bu harita konusunu güncel tutmanızı şiddetle öneririm :) en kısa zamanda konu sabitlenecektir ;)

DeletedUser

Ziyaretçi
Eh elbet size yardımcı olan bir büyüğünüz olmuştur inşallah :D

bu iş aslında çok ciddi,ivedilikle bu harita konusunu güncel tutmanızı şiddetle öneririm :) en kısa zamanda konu sabitlenecektir

sayın mod'um bir büyügümüz var zaten msnde online olan oda saolsun her konuda oldugu gibi bu konudada yardımcı oldu :) ama yinede ingilizceye hakim olmak tamamen bir zorunlulukmuş bunu anladım...yeniden ingilizce sevdam başladı... :)

DeletedUser

Ziyaretçi
sağolsun o zaman :rolleyes: evet ingilizceye hakim olmak iyidir,en azından yaşınız ilerlediğinde ,bir yabancı dil,özeliklede ilk olarak ingilizceye hakim olursanız,sizin için çok faydalı olacaktır kesinlikle.:rolleyes:
heleki ticaretle uğraşırsanız bayağı fark yapıyor insan,millet tercümanlarla uğraşırken ben işi bitiriyorum bile :D ticaret yaptığım ülkelerin dillerini öğrendim,bu bana çok büyük fark yaptırdı açıkcası :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Modum 5 dil biliyor. :)
Bende biliyorum biraz.
Kuş dili falan :p

DeletedUser

Ziyaretçi
6 olacak düzeltiyorum:cool:

kuş dilini eklersek 7 :p

aslında gürcü asıllıyız,rahmetli babannemden biraz gürcücede öğrendim,lakin biliyorum diyebilecek seviyede değilim henüz:rolleyes:

DeletedUser

Ziyaretçi
6 olacak düzeltiyorum:cool:

kuş dilini eklersek 7 :p

aslında gürcü asıllıyız,rahmetli babannemden biraz gürcücede öğrendim,lakin biliyorum diyebilecek seviyede değilim henüz:rolleyes:

bizde öyleyik modum biraz daha zorlasak seninle hemşeri,akraba fln çıkıcaz :p

DeletedUser

Ziyaretçi
Kıta sisteminin getirdiği avantajla herkes ekibiyle beraber başlamış ve haritaya yerleşmiş.
1-2 ay sonra Kaliteli savaşlar başlayacak haritaya bakılırsa.

DeletedUser

Ziyaretçi
Ama ilk mesajını baştan düzenlesen..Hepsini 1 mesajda koyabilirsin