GÜNEYBATI-(HEAVEN)

xTheDoCToRx

Kılıç Ustası
İnsanlar ahlaki yargılardan çok A klanı kalabalık geldi B klanı diplomasiyle kazandı gibi şeylerle uğraştığından şaşırmıyorum bu işe. O multi hesabının kim olduğunu da çok uzakta aramamak lazım. Gülüp eğlenenlere, peşinden şakşaklayanlara bakıp kim olduğu görmek gayet basit.

DeletedUser68297

Ziyaretçi
İğnenin ucu size gelince ne kadar hassassınız arkadaşlar.. :) yapılanı savunmuyorum görüşüm de düşüncem de belli. Ancak daha dün lebron sevicileri gülüp eğlenirken kalkıpta 1 kelime yazamadınız. Başlıkta lebron bunlar kaşınıyor muhabbeti yaparken de sıkıntı yoktu. Biri çıkıp küfür edince "küfür kötü" diyorsunuz evet bu yanlış yapılmaması gereken acizce bir hareket. Ancak tutumunuzun kişiye göre şekillenmesi samimi değil. O hesabın benimle,bizimle bir alakası yok. Kısa sürede cereyan eden adalet işte. Kendine yapılmasını istemiyorsan başkasına yapmayacaksın.

Başlık altında bir arkadaşımızın annesine küfür ediliyor . Bazı insan müsveddeleri de bu duruma gülüyor , ses çıkartmıyor veya kaldıkları yerden devam edip kendilerince mizah yapabiliyor . Eminim özelden felan da "ulan nasıl sövdün helal olsun" muhabbetleri yapıyorsunuzdur .. Yazık , gerçektenn yazık .

Ülkemizde tartışma kültürü diye adlandırdığımız bir kültür var .
Sizler ( ne olduğunuzu adlandıramıyorum ) zeka ve bilgi seviyeniz yetmediğinden , verecek cevabı olmayınca anneye veya aile bağlantılarına küfür eden insan olmayan varlıklarsınız . " Alt edemedim bari küfür edeyim. " İnsanlar bu meseleler yüzünden birbirlerini vuruyorlar . Siz platformu geniş buldunuz sövün tabi , nerden bulacak değil mi ? Kendinize saygınız yok ise kendi annenize olsun ki , siz birinin annesine sövebiliyorsanız kendi annenize de sövülebileceğini o küçücük ( kuark ) beyinlerinizle düşünün ..

Buradan sizlere methiyeler düzerdim fakat ne olduğunuz belli . Daha kaliteli insanlar ile tartışırken ban yemek istiyorum , siz ban yemeye değer varlıklar bile değilsiniz ..
Bu güzel yazı için teşekkür ediyorum, bir konu üzerinde tartışmak karşılıklı konuşmak gerçekten muazzam ve her iki tarafı da geliştiren birşey, fakat tartışmada en büyük sorun kabullenememek, karşı tarafın haklı olduğunu kabul edemeyen insanlar, söyleyecek karşı çıkacak kelime ve türevi bulamayınca, ya bel altı laf sokmaya gidiyor, ya da küfür etmeye gidiyor, ben birisi ile tartışıyorum mesela, hop başka biri beni alıntılayıp direk hakaret edercesine tartışmaya dahil oluyor, kardeşim güzel kardeşim benimle tartış gerçekten bunun için onur duyarım ama bana gelip küfür etme hakaret etme, birde bunların çetesi var, adam hakaret etse gülüyor, ona hakaret edildiğinde ver yansın ediyor, yani o kadar boş şeyler ki...

İğnenin ucu size gelince ne kadar hassassınız arkadaşlar.. :) yapılanı savunmuyorum görüşüm de düşüncem de belli. Ancak daha dün lebron sevicileri gülüp eğlenirken kalkıpta 1 kelime yazamadınız. Başlıkta lebron bunlar kaşınıyor muhabbeti yaparken de sıkıntı yoktu. Biri çıkıp küfür edince "küfür kötü" diyorsunuz evet bu yanlış yapılmaması gereken acizce bir hareket. Ancak tutumunuzun kişiye göre şekillenmesi samimi değil. O hesabın benimle,bizimle bir alakası yok. Kısa sürede cereyan eden adalet işte. Kendine yapılmasını istemiyorsan başkasına yapmayacaksın.
ya yok serhat sen ben ya da bir başkası ne kadar anlatmaya çalışsa da anlamıyorlar, deveye hendek atlatmak daha iyi

Edit-997395

Yasaklı

Küfür edilen adam benim kardeşim gibidir Serhat . Çok samimi olmamıza da gerek yok , sana sövülse aynı tepkiyi yine veririm . Kişi veya kişiler ile bir alakası yok bu durumun . Burada oyun oynadiğimizi unutuyorsunuz . Her ne kadar sevmesen de oyunda ezeli rakibin de olsa , bu platformda küfür edilmesini doğru bulmuyorum . Ha illaa küfrederek rahatlayacaksan da bu hepimizin en değerli varlığı olan anneye karşı değildir . Özelden şahsına söver geçersin . Oyun içerisinde ki cezası ne ise onu da çekersin .

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Abdi ne küfrü ben ettim nede edeni destekliyorum. 1 gün önce bir olay oldu gormemişsin. Ona istinaden yazdim. Senin özelinde söylemedim yani soylediklerimi

xTheDoCToRx

Kılıç Ustası
Abdi ne küfrü ben ettim nede edeni destekliyorum. 1 gün önce bir olay oldu gormemişsin. Ona istinaden yazdim. Senin özelinde söylemedim yani soylediklerimi

Serhat sen kulağı bi yandan değil diğerinden tutuyosun. Adam küfür ediyor sen " onaylamıyorum ama hızlı cereyan eden adalet " diyosun. Adamın annesine küfretmek mi adalet ? Komiksiniz. Şu forumdan bi gidin de rahatlayalım siz yokken buralar gayet güzeldi . Oyundan sizi sildiğimiz gibi şu forumdan da silmenin bi yolu olsa da dersinizi bir de burda alsanız.

Seyanora123

Hafif Atlı
BİLİYORSUNUZ DÜNYA BAŞINDA DA GÜNEYBATI(DOĞU YAZMIŞTIM YANLIŞLIKLA :)) CEHENNEMİ DİYE BİR BAŞLIK AÇMIŞTIM. KITANIN KAZANANI BELLİ OLDU. BU MACERA DOLU SERÜVENİ SİZ DEĞERLİ KLANLAR AİLESİ İLE YENİ ( YOĞUN İSTEK ÜZERİNE) BURADAN DA PAYLAŞMAYA KARAR VERDİM.

12531 adlı eklentiyi görüntüle

BURADAN ANLAŞILACAĞI ÜZERE ANTİ EŞKİYANIN ARKASINA YAY ATTI.

12532 adlı eklentiyi görüntüle

12533 adlı eklentiyi görüntüle

VEGAS VE BC İLE ANTİ DİPLOMASİ YAPTI.
UDW KLAN SAYISINI ARTTIRDI.

12534 adlı eklentiyi görüntüle
SAVAŞ İÇİN HER İKİ TARAFTA HAZIRLIKLARINI YAPMAYA BAŞLAMIŞ, ÇAYLAĞIN KALKMASINA SON 24 SAAT KALMIŞTI.

12535 adlı eklentiyi görüntüle

GÜNCEL OYUNCU SAYILARINA RAĞMEN YERLEŞİMDEN DOLAYI FAVORİ ANTİ GÖZÜKÜYORDU.

12537 adlı eklentiyi görüntüle

TARİH 6 NİSAN BARON KLANI UDW VE LOCK İLE SAVAŞIYOR.
BU DURUMDA TARAFLAR ANTİ-BC-BARON-VEGAS vs UDW-EŞKİYA-A.A.A-LOCK KLANLARI

HER NE KADAR PAKT OLARAK DURMASALARDA DÜŞMANIMIN DÜŞMANI DOSTUMDUR.
12538 adlı eklentiyi görüntüle

TARİH 10 NİSAN UFAK TEFEK ÇATIŞMALAR KÖY ALIMLARININ BAŞLANGICI

12539 adlı eklentiyi görüntüle

TARİHLER 15 NİSANI GÖSTERİYORDU. ÇAYLAK KALKALI 12 GÜN OLMUŞTU. HER İKİ TARAFTA SALDIRMIŞ SAVUNMUŞ KİLİTLERİNİ ATMIŞTI. KAYBEDENLER OLMUŞTU.

12540 adlı eklentiyi görüntüle

AŞAĞIDA UDW YE KAYBEDEN ANTİ KLANLARI KUZEYDE A.A.A KLANINA BAŞARI GÖSTERMİŞ. EŞKİYANIN KUZEYDEKİ KLANI İLE BAŞA BAŞ BİR SAVAŞ VERİYORDU.

emeğine sağlık dostum ama anti savaşı ışınlanı attığında kaybetti zaten yani ışınlandan dolayı antiyi favori gören varsa oyundan gram anlamıyo demektir :D

DeletedUser68297

Ziyaretçi
@xTheDoCToRx

Bize edilince "Alkış" size edilince "tüü kaka mı ?" adam küfrü yemeden önce bize küfür eden lebron a "Gel şunları sustur" diyor :) Neyse küfür mevzusu hoş değil, yukarıda da belirttim. Her ne kadar bize edildiğinde başınıza gelse gülebilecek misiniz dediğim için adalet desemde yanlışa, yanlış derim.. Zaten hesap banlanıp yorumları silinmiş uzatmanın anlamı yok umarım her zaman böyle hassas olursunuz :)

Edit-997395

Yasaklı

Yok sana sen ettin demiyorum , seni hedef göstererek yazmışım da aslında edeni kastediyordum . Bir nevi genelleme yapmaya çalıştım ama üzerine alınmaman mümkün değilmiş , kusura bakma . Hesap kimin hesabiysa artık sözlerim ona . Kimsenin de günahını alacak durumda değilim , sen yazmadıysan üstüne alınma gülüm :p

Geçen gece ki postları görmedim inan . Kim kime sövüyor , kim kime giydiriyor çok takip edemiyorum . Aha böyle denk gelirsem yazıyorum işte .

@xTheDoCToRx

Bize edilince "Alkış" size edilince "tüü kaka mı ?" adam küfrü yemeden önce bize küfür eden lebron a "Gel şunları sustur" diyor :) Neyse küfür mevzusu hoş değil, yukarıda da belirttim. Her ne kadar bize edildiğinde başınıza gelse gülebilecek misiniz dediğim için adalet desemde yanlışa, yanlış derim.. Zaten hesap banlanıp yorumları silinmiş uzatmanın anlamı yok umarım her zaman böyle hassas olursunuz :)
Serhat 12 senelik forum hesabı mi 1 aylık adam istiyor diye sileyim mi ?

xTheDoCToRx

Kılıç Ustası
@Gergin Görünüşlü Adam @SiNSeR Adam size küfretmiş, onları görsem ben yine aynı tepki verirdim içiniz rahat olsun. Ama gelip de " adalet " diye de alkış tutmazdım. Çünkü sizin adalet anlayışınız " o bize küfretti biz de onun anasına küfredelim ". Adaleeet !

beni başkası ile bir tutma ben o gün bana küfredeni nasıl raporladıysam, o kişiye küfredenide raporladım merak etme benim adaletim senin adaletinden daha iyidir,

**aNoLifeq**

Yasaklı
sinser o küfürleri yüzüme karşı etsen de yedirsem sana tek tek :D ama sizin gibi veletler sanaldan bile korkudan başka hesaplar açıp geliyor :D

WhiteCr0w

Kılıç Ustası
ya durduk yere bana sinser savundurtacaksınız. geçen gün adamın biri geldi buraya önüne gelenin anasından girdi bacısından çıktı, içinde sevdiğim insanlar da olan bazı kişiler de alkış tuttu, kakara kikiri eğlenildi.

dün başka bi hesap gelip bu küfür eden kişiye küfür edince meydana duyar kasıcılar bitti. buraya yazanlar özelinde demiyorum, onlar belki geçen gün yaşananı görmemiştir vesaire bilemem. ama bi bakıyorsun onu 12 kişi beğenmiş, geçen gün küfredene karşı çıkanlara beğeniyi geçtim, "bunlar kaşınmaya başladı gel bunlara küfret" diyenler doluydu.

kusura bakmayın da adaletiniz şaşmış beyler, herkesle iyi geçinmeye çalışmak için kendi doğrularınızdan vazgeçmeyin. herkesin içinde sinkaflı küfür edip eğlenenler de, çok değil bir iki sene sonra utanacağınız şeyler yapıyorsunuz yapmayın. ergenlik acı hatıralarla doludur yenilerini katmayın :)