GÜNEYBATI-(HEAVEN)

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Şu kendini bir halt sanan arkadaşa kimse yazmasın yaptığı komik sanıyor.. sivilde görse besmele çekecek burada klavye erkekliği yapıyor bırakın konuşsun.

Senin nickinde de azizler seni siktiğimi görünce kaçarlar bizi şahit yazmasınlar diyerek amına kodumun putperest pezevengi.Siktir git nickini değiştir lan göt oğlanı.Sana it ayağından paça çorbası içiririm av köpeği gibi gezinir durursun
Sen az Bi deli kanlı ol diyeceğim de deli kısmı fazla kaçar sana akan kanlarını temizlemekle meşgulsündğr çünkü ;) az adam ol adam küfür falan acizlerin işidir bu kadar alçalma kimin yardakçısı isen git onları yalamaya devam et peçeteyle kolonyayı adresinize ben gönderirim adres bırak yeter

DeletedUser70260

Ziyaretçi
Ha ennevicuke zamaninda ben adam değilim falan demişti seninde böyle bir iddaan varsa bizde ona göre muamele yapalim..
Neden şu laf üzerinden vuracak kadar gerginsiniz :d Bu platformda neden sadece gülüp eğlenmeyi tercih etmiyorsunuz :D Bırakın abi salın kendinizi sövüşelim sayışalım eğlenelim gerginlikten kimseye fayda yok :D

DeletedUser70260

Ziyaretçi
Pöff sivil muhabbetleri başladı yine ak
Adres veriyorum siz hepiniz ben tek kafes dövüşü

kom23

Milis
Ailevi değerlere hakaret abesle iştigal görülürken şahsın kendisine hakarete beis görülmemesi ne kadar ilginç... Özaygımızı mı kaybettik ki şahsımıza edilen hakaretler bizi rahatsız etmiyor? Üzüldüm gerçekten, Allah hepimize akıl fikir versin.

**aNoLifeq**

Yasaklı
:) ben sizin arkadaşınız ananiz babanız akrabaniz değilim. Kendi çevrenizde yaptığınız hareketler hoş görülecek genişlikte olabilir. Kendi çevrenizde bunu istediğiniz gibi yapabilirsiniz. Yaptığınız edepsizligi legallestirmek için verdiğiniz örnekler umrumda değil. Bu tarz hareketlerden hoşlanan gulen geniş olan bir çok insan varmış bak git onlara istediğin gibi söv hoşlarına gider. Ya muhatap olma işine bak yada adam ol karşımda azıcık. Ha ennevicuke zamaninda ben adam değilim falan demişti seninde böyle bir iddaan varsa bizde ona göre muamele yapalim..@SaLvatoRe

Anti adamı gönülden sever derken küfürden bahsetmiyordunuz değil mi? Edepli olmayı sizden öğrenecek değiliz. Üç kağıtçı olacaksınız, fırıldaklık yapacaksınız, hesap çalacaksınız, klan dağıtacaksınız sonra küfür yiyince terbiyeli takılacaksınız. Kusura bakmayın. Benim Hüseyin’e gülmemin sebebini yukarıda İsa açıklamış.

Anti adamı gönülden sever derken küfürden bahsetmiyordunuz değil mi? Edepli olmayı sizden öğrenecek değiliz. Üç kağıtçı olacaksınız, fırıldaklık yapacaksınız, hesap çalacaksınız, klan dağıtacaksınız sonra küfür yiyince terbiyeli takılacaksınız. Kusura bakmayın. Benim Hüseyin’e gülmemin sebebini yukarıda İsa açıklamış.
Şimdi sen niye konuya dahil oldun ki? Hiç Gönülden sevilmedin mi sen :) yada sevmedin mi içiniz fesat

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Dediğin hiç bir şeyin benimle alakası yok. Kimseyi de rencide edecek kural ihlali olacak. Edep dışı olacak bir davranışta bulunmadım bu platformda. Sabah küfür yedin buraya yazdın şimdi yine geniş geniş takiliuorsun. Hoşuna gidiyor tabi.

**aNoLifeq**

Yasaklı
Dediğin hiç bir şeyin benimle alakası yok. Kimseyi de rencide edecek kural ihlali olacak. Edep dışı olacak bir davranışta bulunmadım bu platformda. Sabah küfür yedin buraya yazdın şimdi yine geniş geniş takiliuorsun. Hoşuna gidiyor tabi.

Ya yalan söyleme atakanla olan konuşmaların döndü burada Atakan abi yap Atakan abi bitir şu işi Atakan abi :D buradan edilen küfürlerin benim için bir anlamı yok. Yüzüme karşı edebilecek cesaretiniz var ise bekliyorum.

**aNoLifeq**

Yasaklı
Şimdi sen niye konuya dahil oldun ki? Hiç Gönülden sevilmedin mi sen :) yada sevmedin mi içiniz fesat

Ya okumuyorsun yazılanları ya da okuduğunu anlayamıyorsun. Tekrar bir gözden geçir konuya nasıl dahil olduğumu anlarsın. Sevdik canım, antiyi sevdik. Hem de öyle bir güzel sevdim ki Sinser bile tebrik etti.

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Ya yalan söyleme atakanla olan konuşmaların döndü burada Atakan abi yap Atakan abi bitir şu işi Atakan abi :D buradan edilen küfürlerin benim için bir anlamı yok. Yüzüme karşı edebilecek cesaretiniz var ise bekliyorum.

Konuyu döndürüp dolaştırıp aynı yere vardiriyorsun da içimizde udw ye çekilen hesaplara neden sesin çıkmıyor. Yediğimiz truvalar neden konusulmuyor. Yanlışa yanlış demedigim için hatamı kabul ediyorum. Ki hesabın çalınmasına alkış tuttuğum yok. Ben elimizde ki bir hesap olduğunu varsayarak söyledim sonrasında da buna yanlış demedigim için hataliyim dedim. Gel gör ki rakibimiz bunları yazarken kendi yaptıklarını hiç konuşmadı..

Deleted User - 5200023

Ziyaretçi
Buralar yine ığıl ığıl delikanlılık koktu. Ben kaçtım beyler hayırlı geceler.

**aNoLifeq**

Yasaklı
Konuyu döndürüp dolaştırıp aynı yere vardiriyorsun da içimizde udw ye çekilen hesaplara neden sesin çıkmıyor. Yediğimiz truvalar neden konusulmuyor. Yanlışa yanlış demedigim için hatamı kabul ediyorum. Ki hesabın çalınmasına alkış tuttuğum yok. Ben elimizde ki bir hesap olduğunu varsayarak söyledim sonrasında da buna yanlış demedigim için hataliyim dedim. Gel gör ki rakibimiz bunları yazarken kendi yaptıklarını hiç konuşmadı..

Serhat yapılan yanlışları bilmiyorum o olayların içerisinde yokum. İyi yaptığınız diye alkışta tutmuyorum. Yapıldıysa eğer yanlış yapmışlar, onayladığım bir durum değil. Ama sen bu olayların içerisinde olup alkış tuttun. Aramızdaki fark bu? Ortaya çıktıktan sonra da ya yanlış yapmışım diyorsun. Bunu ortaya çıkmadan önce yapsan hak veririm, inanırım. Ama böyle hiç inandırıcı gelmiyorsun, şimdi kolay gelsin, iyi akşamlar..