GÜNEYBATI-(HEAVEN)

DeletedUser68297

Ziyaretçi
sinser o küfürleri yüzüme karşı etsen de yedirsem sana tek tek :D ama sizin gibi veletler sanaldan bile korkudan başka hesaplar açıp geliyor :D

Konuda bahsi geçen hesapla hiç bir alakam yok.. Küfür edecek olsam bana küfür edildiğinde karşılığını küfürle verirdim. Yanlış dediğim şeyi yaparak aynı yanlışa düşmem. Beni kendi ahlaksız hallerinize alet etmeyin. Oyunda yan hesap kullanmazken sırf size küfür etmek için hesap açacak halim yok. Forumu aktif kullanmadığın için bilmeyebilirsin ankara297 (Forum hesap eşleştirmesi mağduru muhtemelen eski postları silinmiş) çok uzun zamandır forumda bulunuyor zaten kendisi. Yani böyle yakıştırmalar yapmadan önce bir sorup araştırsanız keşke.

Adam geldi adres verdi isim verdi numara verdi anolifeq o gün olmadığı için sallıyor şuan o gün İsa vardı şahittir , eğer o gün anolifeq olsaydı alkış tutanlardan biride mutlaka o olurdu ben o alkış tutanlarida çok iyi biliyorum ama deşifre etmeme gerek yok ,
images

Deleted User - 5200023

Ziyaretçi
Ben o gün edilen küfürlere değil de Hüseyin’in dayanamamasına güldüm. Kimse edilen küfürlere gülmez beyler boşuna duyar kasmayın,burası Twitter değil. Ha yine çıkıp gelse yine sövse yine güler miyim ? Gülerim :D
Bu ülkede Recep İvedik izlenme rekorları kırdı neden ? Bu yüzden :D yoksa ben buradaki herkesi çok severim,sevmediğim adam yoktur.

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Dayanamicak bir şey yok İsa 3 postluk forum hesabına güvenip kaybedecek bir şeyi yokmuş gibi acizlik yaptı arkadaş. Karşılıklı hakaretler olur tutamaz anlarım. Onunla ilgili hiç bir şey yokken yaptı bunu. Sen gül İsa ama lütfen başına aynısı gelince ahlak bekçisi olma.

MrTroya.

Casus
Serat yine diplomasi, kalabalık falan filan inter milan diye zırlamışsın. Daha dünya açılmadan, udwye laf atmaya başlayıp, udwyi yeneceğini söylüyordun. Udwnin balon ve multilerden ibaret olduğunu her seferinde ima ettin. Dedin ki Anti adamı gönülden sever. Ama savaşın sonucunda olan şey. Udw gönlünden kan aldı serat. Bükemediğin bileği öpmeyi bileceksin. Sen ve ekibindeki bir kaç kişi var (Oyununu oynayıp, önüne bakan her bir oyuncuyu tenzih ederim). Arkadan vurmadan oynayamazsınız. O yüzden kafa kafaya savaşlar sana göre değil. Bırak artık bu platformu. Git süper mario falan oyna.

DeletedUser70260

Ziyaretçi
Başlık altında bir arkadaşımızın annesine küfür ediliyor . Bazı insan müsveddeleri de bu duruma gülüyor , ses çıkartmıyor veya kaldıkları yerden devam edip kendilerince mizah yapabiliyor . Eminim özelden felan da "ulan nasıl sövdün helal olsun" muhabbetleri yapıyorsunuzdur .. Yazık , gerçektenn yazık .

Ülkemizde tartışma kültürü diye adlandırdığımız bir kültür var .
Sizler ( ne olduğunuzu adlandıramıyorum ) zeka ve bilgi seviyeniz yetmediğinden , verecek cevabı olmayınca anneye veya aile bağlantılarına küfür eden insan olmayan varlıklarsınız . " Alt edemedim bari küfür edeyim. " İnsanlar bu meseleler yüzünden birbirlerini vuruyorlar . Siz platformu geniş buldunuz sövün tabi , nerden bulacak değil mi ? Kendinize saygınız yok ise kendi annenize olsun ki , siz birinin annesine sövebiliyorsanız kendi annenize de sövülebileceğini o küçücük ( kuark ) beyinlerinizle düşünün ..

Buradan sizlere methiyeler düzerdim fakat ne olduğunuz belli . Daha kaliteli insanlar ile tartışırken ban yemek istiyorum , siz ban yemeye değer varlıklar bile değilsiniz ..
Oğlum ne duyar kastınız be :d Lebron birine sövdü güldüm, diğeri lebrona sövdü yine güldüm. Banane yani iki insan birbirine sanal platformda racon kesip birbirine sövüyor diye burada duyar mı kasayım sizin gibi :D Bana böyle şeyler her zaman komik geldi ve ben her sanal platformda birbirine söven insanları gördüğümde güleceğim :D Yıllardır bana da tonla söven sayan oluyor onlara da gülüyorum yani yakınımdakiler birinci dereceden şahittir duyar kasmaya gerek yok

DeletedUser70260

Ziyaretçi
Sadece ana bacı katılması hoş olmuyor o konuda hemfikiriz ama normal küfürler benim hayatımın bir parçası yani yine edin yine güleyim :D

DeletedUser70260

Ziyaretçi
Ben o gün edilen küfürlere değil de Hüseyin’in dayanamamasına güldüm. Kimse edilen küfürlere gülmez beyler boşuna duyar kasmayın,burası Twitter değil. Ha yine çıkıp gelse yine sövse yine güler miyim ? Gülerim :D
Bu ülkede Recep İvedik izlenme rekorları kırdı neden ? Bu yüzden :D yoksa ben buradaki herkesi çok severim,sevmediğim adam yoktur.
Ben niye senin yazdığın şeyin aynısını yazmışım

**crixus**

Casus
Oğlum ne duyar kastınız be :d Lebron birine sövdü güldüm, diğeri lebrona sövdü yine güldüm. Banane yani iki insan birbirine sanal platformda racon kesip birbirine sövüyor diye burada duyar mı kasayım sizin gibi :D Bana böyle şeyler her zaman komik geldi ve ben her sanal platformda birbirine söven insanları gördüğümde güleceğim :D Yıllardır bana da tonla söven sayan oluyor onlara da gülüyorum yani yakınımdakiler birinci dereceden şahittir duyar kasmaya gerek yok
Kardeşim, postunu alıntıladığın kişide sana sövmüştü sanki :D :D

Deleted User - 5200023

Ziyaretçi
Şimdi arkadaşlar benim size ettiğim küfürlerin sebebi bellidir,canım istemiş etmişimdir.Çünkü siz 2 tuvalet terliğinin bu oyunda hiç bi başarısı olmamasına rağmen gelip de eskilerden,şunlardan bunlardan dem vurmasına ve sevdiğim,saydığım insanlara aklınızca laf sokma çabası içerisinde olmasına canım sıkılmıştır.Biriniz zaten yanar döner,1 gün önce küfür ettiği,klana,ekibe,oyuncuya 1 gün sonra kanka abi diyo.Diğerinizin bi başarısı yok zaten sadece eskileri özlüyo.Valla ortam artık böyle kardeşim işine geliyosa oyna

Şimdi insanların gülmesinin nedeni evet güzel küfür ve hakaret ederim,ama çoğu oyuncunun da size demek isteyip de kurallar gereği diyemediklerindendir Çünkü dünya başında anti adamı şöyle yapar,böyle yapar diye naralar atıyodunuz patates oldunuz bak bütün anti yönetimi arazi oldu bi siz kaldınız.Az buçuk akıllı olsanız bunu anlarsınız ama yüzsüz bi şekilde forumda halen bize küfür ettiler,adalet diyosunuz.Lan ne adeleti DGM'de mi yargılanayım? Sizde küfür edin kardeşim.

Bu oyunda neler gördük,birbirine küfür edip sonra müt olanlar,küfürleşip sonraki dünyaya birlikte girelim diyenler,birbirlerinin kuyusunu kazıp,müttefik takılanlar,ilk fırsatta satacaklar vs vs.Ben böyle bi insan değilim kardeşim sevdiğim saydığım insanlar bellidir elimden geldiğince onlara yardım etmeye çalışırım,sevmediğim insanlarda beni sevsin diye çaba harcamam düşman olsunlar ne güzel. Veya ilk fırsatta saldırırım diye zaman kollamam,veya birlikte oynamam.Bu 2 sokak lambasında olduğu gibi.Valla canımı sıkarsanız eğer evinizin yanında ki ağacın yaprağının damarına kadar söverim abi,aile değeri felan beni bağlamaz.Oyunu bilen adamlar zaten burda gelipde sağa sola salça olmaz,oyunu şu hale getirdiniz bu hale getirdiniz diye millete söylenmez.Oyunun ne hale geldiğini biliyosan,görüyosan eğer oyna kardeşim işte daha ne biliyon her şeyi.

herkesin bu karantinadan dolayı psikolojisi alt üst oldu. Hüseyin bile akan Türkçe ile paragraf yazmış ahahahah :D ulan Hüseyin :D :D

ben insanlarda yüz var sanardım, gerçekten kovulduğu yerden gelmez sanardım doğru bilmişim insanlarda yüz var, yaratıklarda yüz yok birde gelmiş burada pişkin pişkin şöyle söverim, böyle döverim diye açıklama yapıyor , kardeşim ne yiyip içip kullanıp geliyor sunuz siz?
Atatürk ne demiş
"Ben Sporcunun Zeki, Çevik ve Aynı Zamanda Ahlaklı Olanını Severim."
sen zeki olsan ne yazar? çevik olsan ne yazar? Ahlak olmadıktan sonra 59 dünya boyunca 1. olsan ne yazar? benimle yada bir başkasıyla adam gibi konuşacak bir varlık bile değilsin sen, anca küfür eder, bel altı muhabbete girer, kendini bu şekilde yandaşçılarına kabul ettirmeye çalışan bir varlıksın sen, inandığın bir din var mı bilmiyorum ya, seni ALLAH'a havale ediyorum ALLAH seni ıslah etmesin, inşallah hak ettiğin cezayı hem bu dünya da hem de öbür dünyada bulursun.

Edit-997395

Yasaklı
Kardeşim, postunu alıntıladığın kişide sana sövmüştü sanki :D :D

Sövdüm ama aile değerlerine sövmedim , ikisi farkli şeyler . Şahsına sövüp sonra helallik istedim , helal etti sağolsun :D Ben Semih'i zaten taniyorum , karakterini biliyorum . Herkese takacağı çelmeyi bana veya Hikmet abiye takmaz diye umut ediyordum . O sıra birde her olumsuz şey üst üste geldi , sinir katsayim fazlaca yükselince önüme gelene küfür kombosu yapiyordum . O sıra bana nasılsın yazana bile sövüyordum ki , benim agzimin ne kadar pis olduğunu bir çoğu bilir :D Bende severim küfretmeyi , dalga geçip eğlenmeyi ama kimsenin ailesinin en değerli varliği olan annesine küfretmem . Küfür bizde şahsa edilir . Ona da duruma göre gülünür geçilir zaten :D

Hüseyini savunup biraz da Semihin dedigi gibi duyar kasmak istemiştim ama Hüseyin geldi yazdı yine yazacağını . Üzerine söyleyecek , yazacak tek bir kelimem yok . Bütün savunmami geri çekiyorum :D

Deleted User - 5200023

Ziyaretçi
Sövdüm ama aile değerlerine sövmedim , ikisi farkli şeyler . Şahsına sövüp sonra helallik istedim , helal etti sağolsun :D Ben Semih'i zaten taniyorum , karakterini biliyorum . Herkese takacağı çelmeyi bana veya Hikmet abiye takmaz diye umut ediyordum . O sıra birde her olumsuz şey üst üste geldi , sinir katsayim fazlaca yükselince önüme gelene küfür kombosu yapiyordum . O sıra bana nasılsın yazana bile sövüyordum ki , benim agzimin ne kadar pis olduğunu bir çoğu bilir :D Bende severim küfretmeyi , dalga geçip eğlenmeyi ama kimsenin ailesinin en değerli varliği olan annesine küfretmem . Küfür bizde şahsa edilir . Ona da duruma göre gülünür geçilir zaten :D

Hüseyini savunup biraz da Semihin dedigi gibi duyar kasmak istemiştim ama Hüseyin geldi yazdı yine yazacağını . Üzerine söyleyecek , yazacak tek bir kelimem yok . Bütün savunmami geri çekiyorum :D

benim sana sövmeme dava açsaydın şu an donuma kadar almıştın biliyorsun demi Abdisu :D

DeletedUser68297

Ziyaretçi
:) ben sizin arkadaşınız ananiz babanız akrabaniz değilim. Kendi çevrenizde yaptığınız hareketler hoş görülecek genişlikte olabilir. Kendi çevrenizde bunu istediğiniz gibi yapabilirsiniz. Yaptığınız edepsizligi legallestirmek için verdiğiniz örnekler umrumda değil. Bu tarz hareketlerden hoşlanan gulen geniş olan bir çok insan varmış bak git onlara istediğin gibi söv hoşlarına gider. Ya muhatap olma işine bak yada adam ol karşımda azıcık. Ha ennevicuke zamaninda ben adam değilim falan demişti seninde böyle bir iddaan varsa bizde ona göre muamele yapalim..@SaLvatoRe