GÖLGE Savaş Raporları

idler

Acemi
Eğer Premium'sa mesele , inan murattunca hariç has kadromuzun harcadığı prenin toplamı UNUS'un harcadığı pre etmez. Ben şahsen 9000 pre harcadım.
Siz pre kasan UNUSun değil 20 tane emekçinin göz nurunu preyle aldınız, nasıl yaptınız bunu :p Üüüüüüü.
..

Öncelikle Tebrikler operasyonunuz planlı falan organize iyiydi..Misyoner kısmına kadar kapışmalarda güzeldi. Pre bu oyunun gerçeği beğenmeyen oynamaz bu kadar basit. Ancaakkk bolubjk başkan garibanca bir savaştan bahsetmişti siz de diplomasi başlığında biz preyle değil yürekle savaşıyoruz demiştiniz biz de inandık, savaşa asıldık şefim(ben hariç). Aramıza pre girdi varsın olsun siz düzgün arkadaşlara benziyorsunuz bak şimdiden uyarayım bu pireliler çok fena mütken saldırıyorlar, truva, kumpas gırla gidiyor sonra caps yapıp eğleniyorlar uyanık olun ilersi için diyorum.
Memur87 isimli arkadaşı da ayrıca tebrik ederim aklımdan geçeni yapmış. Köyü vermiş ama yüreği koymuş ortaya helal olsun.

idler

Acemi
tebrikler güzel organizasyon olmuş ancak raporların çoğu sansürlü pek bir şey göremedik :D

Köyler çıplak o yüzden sansürlü.

Çıplak derken bizde bi organizasyon sorunu oldu destekler 4 köyde toplandı destekleri çekip mis kesme imkanı bulamadı arkadaşlar. Ha bulsa nolurdu bi mis daha sonra bi mis daha Şakkadanak düşerdi gene köyler orası ayrı mevzuu.

WhiteCr0w

Çaylak
tebrikler güzel organizasyon olmuş ancak raporların çoğu sansürlü pek bir şey göremedik :D

Raporlarda fazla kesim yok, genelde çerezlik raporlar. fetih raporlarında dışardaki birimler var sadece. Genelde destekçileri aldık bu opta, rahat bir optu. Bizim klanın isminin ne olacağını düşünen arkadaşların bence biraz kendi klanlarının savunma organizasyonlarını düşünmesi gerekiyor.

Benim efsane raporum nerde kardeşim,ben neden dışlandım

2 gün öncesine ait olsa da erdem en atılması gereken raporu atmamış :D

IMG_20211114_022247.jpg

Infected Mushro0m

Mızrakçı
Elinize sağlık seyir zevki yüksek bi op geçmiş :) ama bu savaşı daha uzun süre izleyemiyicez gibi, Eibo'nun bu mentalden dönebileceklerini sanmıyorum.

En karışık olan kıta 55 de böylece bir adım daha refaha kavuşmuş oldu.
OYun başı yapılan ışınlanma stratejileri sonucu herkes pozisyonunu aldı ve kimlerle kimlerin savaşacağı çok net belliydi.
Sürekli K55'e savunma askeri ihracat eden K45 kıtası da şimdiden hazırlığı yapabilir çünkü Doğunun kuzeyi ve güneyi artık tamponsuz bölge olarak birbirine sınır olacak.
Oyun başından beri saygıyı eksik etmeyip savaşı hem forumda hem de sahada etik biçimde kazanan Gölgeyi tebrik ederim.Klan savaşları ruhu geri döndü.

Art Of War*

Mızrakçı
İSTİSNALAR KÂİDEYİ BOZMAZ

İstinalar kaideyi bozmaz, bu civan bu civarda fazla tozmaz (aha)
Elimi verdim (ya) kolumu kaptın (what) gözümü çektim, aklımı aldın (aha)
Yaşam mı ben mi bedbahtım? (what)
Sallanırsa da yıkılmaz tahtım (what)
Canım yanar ödün kopar canım (what) tabularımı kendim yazdım (asla)
İstisnalar kaideyi bozmaz, kuru yanında yaş telaş yapmaz (ha)
Eli uzun alemin, cebi de tenha, sivri dillerin alayı kesilir anla
İstisnalar kaideyi bozmaz, kuru yanında yaş telaş yapmaz
Eli uzun alemin, cebiyse tenha, sivri dillerin alayı kesilir anla
Paranın değeri arttı millet, insan değeri battı
Kimlere kaldı artık?
Sendeniz bir boş vakit arakladın, poponsa yan gelip de yattı (yat)
Yine mi komada martı? (ya)
İşlevsizlerin hepsi karttı (kartti)
Hanginiz bu piste havlu attı? (aha)
Vaktim geldi çattı, kiminde temmuzun yakıydı, kimisi marttı (ya)
Cebinde biriken az buçuksa ŞANS
1637004479501.png
İşler organize edildi ve amiral battı

1637004529092.png

Evet bugün buraya niçin toplandık? :cool:
Cumartesi akşamı optan sonra saldırı bile atmadıkları 2 köyümüze destek aldığımız için burada laf söyleyenlerin, İsyan klanına geçip destek alan oyuncularının köylerini destekleri keserek almış bulunmaktayız.

ÖNCESİ

1637004928781.png
1637005276577.png
1637005471036.png

SONRASI

1637005722294.png

1637005744924.png

1637005970547.png

Deleted User - 848880814

Ziyaretçi
Raporların tamamını isteriz, sanırım unus bi’ kez de savunmada kesildi:)