GÖLGE Savaş Raporları

Art Of War*

Hafif Atlı
Arkadaşlar fotoğraflar yüklenmiyorsa sağ tıklayıp "load image" ya da "resmi yükle" diyebilirsiniz.

AequitaS*

Okçu
Gölgeyi tebrik etmek istiyorum ama içimden gelmiyor. Biz henüz akademili köyümüz çok az idi. Gölge klani özel olarak pre kasıp vefa klanından destek almasi beni üzdü kesim olarak bariz bir üstünlük olmasa da misimiz olmadiği için gölgeye karşı etkisiz kaldik tebrik ederim ben emek verenleri eibo için herşey bitmiş değil. Asıl emek verenler için oyun yeni başlıyor. Bunu buradaki arkadaşlara duyurmak isterim eibo biz buraya kadarmiş diyene kadar devam edecek.

Uyry*

Baltacı
Gölgeyi tebrik etmek istiyorum ama içimden gelmiyor. Biz henüz akademili köyümüz çok az idi. Gölge klani özel olarak pre kasıp vefa klanından destek almasi beni üzdü kesim olarak bariz bir üstünlük olmasa da misimiz olmadiği için gölgeye karşı etkisiz kaldik tebrik ederim ben emek verenleri eibo için herşey bitmiş değil. Asıl emek verenler için oyun yeni başlıyor. Bunu buradaki arkadaşlara duyurmak isterim eibo biz buraya kadarmiş diyene kadar devam edecek.
Unus köyünü preyle 10k yapmış, gölge de unus’un yanındaki oyuncuyu riske etmek istememiş, o köye destek almış. Sanırsın tüm klan destek aldı gibi konuşmuşsun ama tek köye destek alınmasaydı da gölge bugün aldığı köyleri alacaktı zaten. Eibo gölge’ye tek bir mis atsaydı belki dediğin mantıklı olabilirdi ama şu görüntüde dediğinin anlamı olmuyor.

Emek veren arkadaşlarınıza tebrikler.

.thtuloveme

Acemi
La kak almışsın ağızına vefa dan destek felan gidiyorsun kim neye destek almış tebrik et geç yalan oldunuz, Postların da aklın sıra sürekli bi laf sokma cabası içerisindesin yemez.Hadi başlasın ne başlıyacaksa.Özel olarak pre harcadı dediğin bizler ortalama oyuncu başı 5-10k arası pre harcadık veya harcamadık çoğumuzun hesabın da pre bile yoktu.Sen benim ayarlarımı bozdun

AequitaS*

Okçu
Unus köyünü preyle 10k yapmış, gölge de unus’un yanındaki oyuncuyu riske etmek istememiş, o köye destek almış. Sanırsın tüm klan destek aldı gibi konuşmuşsun ama tek köye destek alınmasaydı da gölge bugün aldığı köyleri alacaktı zaten. Eibo gölge’ye tek bir mis atsaydı belki dediğin mantıklı olabilirdi ama şu görüntüde dediğinin anlamı olmuyor.

Emek veren arkadaşlarınıza tebrikler.
Bir oyuncu sizi bu kadar tedirgin ettiyse keşke klan adınızı gölge değil vefa yapsaydiniz. Biz eibo olarak gene mücadele ettik. İyisiyle kötüsüyle..

Uyry*

Baltacı
Bir oyuncu sizi bu kadar tedirgin ettiyse keşke klan adınızı gölge değil vefa yapsaydiniz. Biz eibo olarak gene mücadele ettik. İyisiyle kötüsüyle..
Unus hesabında sen mi varsın, sen varsan eğer yanındaki tek köy desteklendi, diğer köylere saldırıp alsaydın ya:) ya da şunu da yapabilirdin, tam yanında gorkinin köyünü aldılar, maviefsanenin köyünü aldılar o köylere mis çıkmak yerine barbar köy aldın. yani o hesap ilk önce cesaret edip mis çıksın, sonra gölge klanı tedirgin olacaksa olur merak etme:) ama önce mis çıkması gerekiyor, klanı gölge tarafından toplanırken kendinin barbar toplanamaması gerekiyor. Anlaştık:)

AequitaS*

Okçu
Bizim klan başkanımız isyan klanında ise klanınız isyan ile devam edecektir. Anlamlı taşıyor. Sizede tavsiye ederim. Sizde klan isminizi vefa yaparsaniz tebrik ederiz.

AequitaS*

Okçu
Dediğim gibi savaşta öndesiniz tebrik ederim. Bayaği da öndesiniz. Henüz savaş bitmiş değil benim burada alıp veremediğim tek konu isimler ile alakalı... umarım anlaşılmışımdır burada kimseyle tartışacak zamanım yok iyi akşamlar

Art Of War*

Hafif Atlı
Bizim klan başkanımız isyan klanında ise klanınız isyan ile devam edecektir. Anlamlı taşıyor. Sizede tavsiye ederim. Sizde klan isminizi vefa yaparsaniz tebrik ederiz.

Dostum dünyanın destek özelliklerine göre müttefik klanlardan destek alma hakkı tanınmış. Biz müttefiğimizden 1 veya 2 köye destek aldık diye neden klanımızın adını Vefa yapalım. Gün geliyor savaşlarda 100lerce köy müttefikler tarafından destekleniyor . Sayısal üstünlükse mesele biz başlangıçta daha az kişiydik. Eğer Premium'sa mesele , inan murattunca hariç has kadromuzun harcadığı prenin toplamı UNUS'un harcadığı pre etmez. Ben şahsen 9000 pre harcadım.

AequitaS*

Okçu
Dostum dünyanın destek özelliklerine göre müttefik klanlardan destek alma hakkı tanınmış. Biz müttefiğimizden 1 veya 2 köye destek aldık diye neden klanımızın adını Vefa yapalım. Gün geliyor savaşlarda 100lerce köy müttefikler tarafından destekleniyor . Sayısal üstünlükse mesele biz başlangıçta daha az kişiydik. Eğer Premium'sa mesele , inan murattunca hariç has kadromuzun harcadığı prenin toplamı UNUS'un harcadığı pre etmez. Ben şahsen 9000 pre harcadım.
Açıklama için teşekkür ederim. Tebrik ederim sizi.

MerCem

Mızrakçı
benim aldığım diğer köy de yok ama olsun zaten doğru düzgün askerleri yoktu benim de koymak içimden gelmiyor :(

sagopa129

Mızrakçı
Ciddiye alıp cevap vermek gerçekten zaman israfı. Keşke saldırsaydınız da destek var mı yok mu köylerde görseydik. Gidip barbar alacağınıza mis arkası yapsaydınız. Öğle vakti köy alıyoruz doğru düzgün ara atan yok, atabilecek yok destekler tek köyde. İSYAN da etseniz farkederse kahrolayım.