GÖLGE Savaş Raporları

Ranuna Vadisi*

Mızrakçı
Herkes işine geldiği gibi konuşmaya devam edebilir. Bugünlerde değil bu oyunun mazisinden geleceğine her şeye kılıf arayanlar verilen emeği görmezden gelip bahane üretmeye devam edenler olacaktır.

Gölge klanlarını kesimleri ve başarılarından ötürü tebrik ediyorum. Organize bir hareket olmuş. Daha güzel raporlarında geleceğine şüphesiz eminim :) Elinize sağlık beyler.

bolubjk*

Baltacı
Aykut kardeşim yazın boş ve anlamsız, ben hiç bir şekilde saygıyı kaybetmem ancak bu yazılarınla kendini ve kurmaya çalıştığın kadronu küçük duruma düşürüyorsun. Daha önce başkaları ile girdiğin konuşmalar gibi mi karşılık almaya çalışıyorsun, 2 oyuncuya 1erk destek artırıldı Vefadan sadece o kadar. O destekler mi 20 köy verdirdi size? Ben iyi niyetimden yaptığım bir hatanın bedelini emek veren oyuncum ödemesin diye bu laf söyleneceğini bile bile o desteği aldırdım, konu sadece bu kadar.
neyse oyunumuza dönelim, en başta dediğim gibi bir zevk alacağız hemde en eğlenceli şekilde oyun oynayacağız, ötesi berisi yok. Savaş devam ediyor, izleyelim görelim

AequitaS*

Mızrakçı
Biz bize savaşırken gerek yoktu. Önde olduğun bir savaşta destek Alman hoş değildi benim gözümde bende bunu en güzel şekilde ifade etmeye çalıştım farkli türde anlayanlar var ise benim sorunum değil

Art Of War*

Mızrakçı
Biz bize savaşırken gerek yoktu. Önde olduğun bir savaşta destek Alman hoş değildi benim gözümde bende bunu en güzel şekilde ifade etmeye çalıştım farkli türde anlayanlar var ise benim sorunum değil
Haklısın kardeşim , diyebilecek bir şeyimiz yok gerçekten. Belki de oyuncu kaybetmeyi göze almalıydık , yanlış yaptık , kimse kusursuz değildir haşa. Ben Gölge adına özür dilerim sizden. Tek sığıntım kazanacağımız kesin olan bir savaş olduğunu düşündüğümüz için oyuncu kaybetmek istemedik.

.thtuloveme

Acemi

hangi bizbize savaş bu ? Saldırdık köy aldık almaya da devam ediyoruz nasıl bi savaş bu.Bolubjk ye saldırın da bi aksiyon olsun bi hareket gelsin.

bolubjk*

Baltacı

Sen alınan desteği ifade etmeye çalışmıyorsun, kaybettiğin köylere kılıf arıyorsun ve çirkinleşiyorsun. 3 klan başladın ve sayısal olarak 3 katımdın, ben bu halde bile isteye senin içine ışınlandım geldim, 2 klanın yıkıldı döndün tekrar başka bir klanı eibo yaptın, şimdi yine savaş drvam ediyor. İstersen daha fazla klanla gel ben bunu bahane değil kendime gurur sayarım, emek veriyorsun bir şeye çaba veriyorsun ama böyle yazılar seni geriye götürür benden sana tavsiye olsun.

Neyse konuyu uzatmak istemiyorum, emek veren arkadaşlara teşekkürler, savaşts rakibimize başarılar.

Deleted User - 848880814

Ziyaretçi
Bak aranızdaki fark bu zaten, Mehmet savaşı %100 kazanacağını da bilse, emek veren oyuncusu zarar görmesin diye o desteği alırdı, siz almazdınız belki ama oyuncunuzu kaybedebilirdiniz. Mehmet oyuncusunu riske etmek istemedi ve aldı, durum bu.