Forum Ahalisi Başlıyalım Mı ?

• Konuyu başlatan DeletedUser67142
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser67272

Ziyaretçi
Düşmanım değilsin zaten, bende seni tanımıyorum ama tanımadığım halde gerizekalı olduğun kanısına varabiliyorum. Yani o kadar mükemmel bir gerizekalısın sen, seni tanımayan insanlar bile gerizekalı olduğunu anlıyor. Hatta gerizekalılık değil bu daha üst sınıf birşey. Beyinsizlik diyeceğim beyinsizlik değil. Amip misin sen? Bak doğru söyle ama. Terliksi hayvanda olabilirsin o da kabulum.

Şşşt sakin ol şimdi , yavaşça bırak o nefreti elinden____ Mantıklı bir açıklaması bile yok çok yazık..

DeletedUser67272

Ziyaretçi
Teknik servis gibiyim, tüm arızalar bana geliyor! Dostum sana bir şey demedim uza daa abilerinle muhabbet edeyim senin

DeletedUser67272

Ziyaretçi
Edemezsin gerizekalı, izin vermiyorum. Gerizekalı seni. Uza diyor bi de. Cahil cesareti. Pardon gerizekalı cesareti.

Burada küfürler yedim hakaretler yedim oyunu bırakırken o küfürlere karşı bende küfür ettim şimdi sen bana bu hakaretleri ediyorsun diye sana küfür edeceğimi mi sanıyorsun yanılıyorsun yakında bunlar beni efsane yaptı heykel imi dikmelerine izin vericem sağ olsunlar.. :)

Disardan gordugun merhametimle oyun oynama ki icimdeki SEYTAN dünyanı luna parka çevirmesin.

Bir daha ki döndüğümde seni görmeme dileği ile. YBAYDİ markadır. Gerekirse tüm dünya hatta tüm dünyadakiler ile düşman olur ama adam olmayanla dost olmaz bu böyle bilinsin..

DeletedUser67428

Ziyaretçi
Burada küfürler yedim hakaretler yedim oyunu bırakırken o küfürlere karşı bende küfür ettim şimdi sen bana bu hakaretleri ediyorsun diye sana küfür edeceğimi mi sanıyorsun yanılıyorsun yakında bunlar beni efsane yaptı heykel imi dikmelerine izin vericem sağ olsunlar.. :)

Disardan gordugun merhametimle oyun oynama ki icimdeki SEYTAN dünyanı luna parka çevirmesin.

Bir daha ki döndüğümde seni görmeme dileği ile. YBAYDİ markadır. Gerekirse tüm dünya hatta tüm dünyadakiler ile düşman olur ama adam olmayanla dost olmaz bu böyle bilinsin..

Kaba etin yiyorsa küfür edersin zaten, bi et bakayım babandan yemediğin dayağı benden yiyor musun yemiyor musun gör. Gerizekalı. Heykel diyor bi de, sünger taşından dikerler o heykeli boş insan seni. Gerizekalı seni. Git hayat bilgisi dersine çalış hadi. Gerizekalısın, gerizekalı.

DeletedUser65110

Ziyaretçi
soa yönetimi bu.adam kim kesin pro deil ona kanı vardım sizin sildiğiniz birimi size karşı bu.kadar kini var ben bile tav oldum bu foruma 25 yaş üstü sınırını gelsin ...

@P R O F E S Ö R hesabın açılmış haberin olsun, evine gönderdiğim ihtarname hala gelmedi mi merak ediyorum...