Forum Ahalisi Başlıyalım Mı ?

• Konuyu başlatan DeletedUser67142
  • Başlangıç tarihi

TyPHonE

Yasaklı
Herkes beyninin yüzde 4 5 civarına kullanabilidğine göre herkes cahildir.

X abi y amca z dayı değil problem.

Problem herkesin işine geldiği gibi abuk subuk yazmasıdır.
Sana göre "Timur Abi" dir.
Bana göre 3 5 karakter yazıdan ibarettir çünkü benim burda polemiğe girdiğim kişiler ile bi atışmam oldu karşılıklı seviyesizce atıştığımızda oldu seviyeli konuştuğumuzda
Şimdi o beyefendi bana abi gibi yaklaşırsa benim de Timur abim olur büyüklerimize yaşının getirdiği olgunluk ile insanlara yaklaşanlara saygımız vardır.
Ama karşısındaki insanı niteliklerş ne olursa olsun bilip bilmeden her anlamda 'küçük' gören kalıplar ile gelinirse şu ortamda kimse abi kardeş olamaz.
Şu yazdığın durumun aynısını günde 3 kere yaşıyorum :)

Vogue

Baltacı
Herkes beyninin yüzde 4 5 civarına kullanabilidğine göre herkes cahildir.

X abi y amca z dayı değil problem.

Problem herkesin işine geldiği gibi abuk subuk yazmasıdır.
Sana göre "Timur Abi" dir.
Bana göre 3 5 karakter yazıdan ibarettir çünkü benim burda polemiğe girdiğim kişiler ile bi atışmam oldu karşılıklı seviyesizce atıştığımızda oldu seviyeli konuştuğumuzda
Şimdi o beyefendi bana abi gibi yaklaşırsa benim de Timur abim olur büyüklerimize yaşının getirdiği olgunluk ile insanlara yaklaşanlara saygımız vardır.
Ama karşısındaki insanı niteliklerş ne olursa olsun bilip bilmeden her anlamda 'küçük' gören kalıplar ile gelinirse şu ortamda kimse abi kardeş olamaz.
Insan beynin yuzde 5ini kullanir geyigini yapan herkes cahildir.

DeletedUser67384

Ziyaretçi
Çıtayı çok yükselttim kusura bakma
Fazlasını kullananın burda boş vakit kaybedeceğini düşünmüyorum

Cambridge Üniversitesi Psikiyatri kliniğinde Nörobilim üzerine Doktora yapan Dr. Muzaffer Kaşer konuyla ilgili şu yorumu yapıyor;

“Beynimizin yüzde 10’unu kullanıyoruz diye bir yanlış bilgi var. Beynin yüzde 100’ünü kullanıyoruz. Beyin görüntüleme araştırmaları sayesinde beynin bir bütün halinde çalıştığını, bağlantıların etkileşim halinde olduğunu ve bir görev yapılmadığında dahi arka planda çalışan aktivitesi bulunduğunu biliyoruz. Parmağımızı şıklattığımızda dahi beynimizin yüzde 90’ını çalıştırıyoruz. Zaten vücudun enerjisinin büyük kısmını kullanan bir organın, çoğunun çalışmadan kalması yaşamla bağdaşmazdı.”

DeletedUser62556

Ziyaretçi
ismimi minnoş penguen yapmayı düşünüyorum ne dersiniz yakışır mı :D

DeletedUser65896

Ziyaretçi
Honcock12 hesabında takılıyorum kanka buralar çok sıkıcı ama heyecan yok :)