Forum Ahalisi Başlıyalım Mı ?

• Konuyu başlatan DeletedUser67142
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser67142

Ziyaretçi
Dünyanın başında görüşmelerimiz sonucu bazı klanlar ile ortak mütebakata varmıştık ve dünyanın nükleer gücü olan nopa karşı bir pakt kurulmuştu.

Yapılan tüm hamlelere rağmen bu paktın dışına çıkmamak adına klanım adına son ana kadar bu işi bozan taraf olmamak için çaba sarf ettim.

Lakin paktın önemli klanlarından biri olan Pro ekibinin içinden bir grup fazla iyimser olsa da bazıları aracılarla isyanın dağılma aşamasında bizi artık nop savaşında taraf olmamız için çok değişik sözlerle tehtid etmeye başladılar.

Açılan Sab savaşı bu tehtidlerin ayaklarından biriydi.Her zaman ki duruşumuzu sergileyip yanımızda olan dostlarımızın yanında olduk ve bir şekilde bunun önüne geçtik.

Daha sonrasın da 30-40 yaşların da bir sarhoşun sanki SOA klanlarının sahibiymiş gibi klanıma gelmeye çalışıp denetleme yapmaya çalışması bardağı taşıran hamlelerden biri oldu.

Tüm bunların üzerine gidip Pro klanındaki insanlardan arkadaşı uyarmalarını istedim lakin durmak yerine sabdan bize katılan arkadaşları tehtid etmek ve SOA klanlarının kurucusu olan bana hakaretler ederek karşılık verdi.

Bugün ise forum üzerinden nopa sallamak adına açtığı başlıkta baştan sona kadar SOA klanlarına sallamayı tercih etti.

SOA klanları değil bu dünya da hiç bir dünya da kimsenin adamı yada yancısı olmamıştır her zaman girdiği dünyalar da aktif rol oynamıştır.

Bu dünya da bize düşen rol ise tamamiyle tüm yönetimin isteğiyle alınan karar doğrultusunda belirlenmiştir.

SOA klanları dünya da ki mevcut savaşta yerini Nop Klanlarının yanında alacaktır.

Hakaretleriyle ettiği küfürlerle bizi hedef alan arkadaşın umarım askerleri de klavyesi kadar çalışır.

Savaşın tüm taraflarına başarılar diler zerhoş arkadaşa belirtmek isterim ki. ANARCHY AFFETMEZ!!

la o sınıra gelecem hepinize yeterim ben Berkay vs Soa olarak başlığın adı değişsin proyu yormayın :D

DeletedUser62776

Ziyaretçi
Birde uzun uzun yazmiş elin caliştigi kadar askerlerin calışsın armut

DeletedUser66909

Ziyaretçi
İnsanlar neden diğer insanları yanına çekmek varken,yanındaki insanları egolu hareketleriyle başkalarının yanına iter ki? Neyse güzel savaşlar dönecek,herkese kolay gelsin : )

DiOny SoS

Hafif Atlı
Bu muhabbetler üzerine çok doğru bir karar oldu ben nopun tamamen oyuna kitlenebilmesi için soanın karşı tarafta olmasını istiyordum ama karşı tarafın tuhaf hamleleri var maalesef.

Respawnı takip eden seven birisi olarak bu dünya tam bir düş kırıklığı oldu. Opun çıktığı geceye kadar hiç bir klana adam akıllı savaş ilan etmediler bu kadar eskiyiz diyen adamlar oyun etiği diye birşey bırakmadılar. Bu saatten sonra soa ya başarılar proya bol şans

Vogue

Baltacı
Nop kapattı dediğimizde kızıyordunuz,bundan sonrası formalite.Nopun canı isterse soa ya dunya kapanırken hakettiği kontejyanı verir istemezse bulur bir bahane en kolayı o zaten:D