Favori oyuncular

• Konuyu başlatan Orphelins
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser19623

Ziyaretçi
adam tarlamı olmuş doğladır bir oyunu saldirida yiyebilir askeride gidebilir sonuçta devam ediyor kaldiki.. lkendine çok güveniyorsan yaz bu listeye kendi adını öle havalı yarım gazlı konuşmayın.. fatih hocayı bilen Bilir.. 2 saldiri atmaklan neresı tarla oluyormuşş saırım biraz sıralama yapinca bu tazr yazılar size Hoş geliyor ama kaldıki fatih hocanın etiketi yeterlidir

onun yerıne ben yazıyım wasgecmez Antres Klanları sorumlularından bırısı bunu soyleyen :)

DeletedUser

Ziyaretçi
hahaha Selam bizde serttik 19da bi zamanlar talihsizlik yaşadık:D

DeletedUser

Ziyaretçi
buraya yorum yapmamışım sanırım :)

C.E.S.E.T ( bana saldırmazsa :) )
frenzy (2-3 gün aynı klanda bulunmuştum ve çaylaklık dönemimde sanırım başka üye almak için klandan şutlamıştı.)
*tiryaki4444* (daha önceki dünyalarda hep üst sıralarda gördüm)
deha20 (denizlili fenadır)
HeSaP B@TiRaN (ilk 20 de olacağı kesin)

bide bi özgür abi vardı izmirli. eğer oynarsa en büyük favorim o olur.

DeletedUser46743

Ziyaretçi
***kojirohyuga*** hokagemiz ilk 3ü zorlar inşallah işleri yolunda gider , birde xsersery lakaplı yedi parmaklı abimiz işi götürür :D

paslanmadıysa w1in tozunu attıran unforgıvenIIV 'de iyi işler yapacağına inandığım oyuncular.

Bireysel olarak ne kadar iyi olursan ol klanın sağlam olmayınca hiç bir şey olmuyor. Zirvedeki oyuncular hep sağlam klanların oyuncularıdır.

Benim favorim ise Xaereo , SiTe54 ve kendim.

DeletedUser

Ziyaretçi
Bireysel olarak ne kadar iyi olursan ol klanın sağlam olmayınca hiç bir şey olmuyor. Zirvedeki oyuncular hep sağlam klanların oyuncularıdır.

Benim favorim ise Xaereo , SiTe54 ve kendim.

Memoli ben seni gecerim 1. Benim bu serverde :)