Favori oyuncular

• Konuyu başlatan Orphelins
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser23512

Ziyaretçi
benim favorim: asdes005 bildiğim kadarıyla iyi bir oyuncuymuş:)

w16 pachanga(3 gün önce devrettim)

DeletedUser

Ziyaretçi
bu konular hala açılıyormu forumlarda :) bölgesine ve klanına göre online süresi en uzunlar hep ilk 20de olur neden illaki birilerini öne çıkarma uğraşı var anlamadım.herkesin favorisi gönlünde kalsın zorla söylettirenmi var :D

DeletedUser

Ziyaretçi
bu konular hala açılıyormu forumlarda :) bölgesine ve klanına göre online süresi en uzunlar hep ilk 20de olur neden illaki birilerini öne çıkarma uğraşı var anlamadım.herkesin favorisi gönlünde kalsın zorla söylettirenmi var :D

Burada zorla söylettiren yok ki zaten, konu altında herkesin görüşleri alınmak istenmiş yani burada onu bunu öne çıkarma gibi bi uğraş yok bence

DeletedUser

Ziyaretçi
üstad haklısında klansavaşları w1den bu yana bu muhabbet hep oldu ve amaç hep birilerini öne çıkarma amaçlı olmuştur :) gırgırına yapılsa arkadaşlar birbirine takılsa güzel olur ama hepmi tartışmayla kavgayla biter bu olay :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Bende gaza asacamda maden atmaktan millete ilerliyemedim

DeletedUser

Ziyaretçi
evet mk19 harita avantajına sahip. yani alabileceği köy var civarında tabii o klanlar ile diplomasileri yoksa

DeletedUser45711

Ziyaretçi
Exclusive & miras7 & Umut Zamir ilerleyen süreçde sıkılmaz ve aksilik olmaz ise başa oynayacak kişiler miralayın ana kadrosunda olupda world de bulunanların çoğunu favori gösterebilirim Sumer başkan eğer farklı bir nick le oynuyorsa o da kafaya oynayabilir.

DeletedUser

Ziyaretçi
en büyük oyuncu benım :) sadece çabuk sıkılıyorum zevk almıyorum oyundan :) yakındır bırakmam klanları kökten

DeletedUser

Ziyaretçi
kasıt 1. olan oyuncu ise, fredoom,oksijen,radjap,frenzy, okoko derim.. oyunda ki yeni öğrencim(Atikkan) da 1-2 aya bişeyler yapabilir:p biraz daha ona ben bişeyler göstereyim, öğrensinde:)))

DeletedUser

Ziyaretçi
Exclusive & miras7 & Umut Zamir ilerleyen süreçde sıkılmaz ve aksilik olmaz ise başa oynayacak kişiler miralayın ana kadrosunda olupda world de bulunanların çoğunu favori gösterebilirim Sumer başkan eğer farklı bir nick le oynuyorsa o da kafaya oynayabilir.

Dostum sumer inzar halef abi vs mir kadrosu burdamı? yıllar önce beraber oynadığım dostlar bende onları arıyordum :) hatta sende o kadrodansan ben Leopar27 zeybek kadrosundan yada glaido ykc (vuslat) şimdi tutup bide multi demeyin zamanla değişmiştim hesapları :D

DeletedUser45711

Ziyaretçi
Dostum sumer inzar halef abi vs mir kadrosu burdamı? yıllar önce beraber oynadığım dostlar bende onları arıyordum :) hatta sende o kadrodansan ben Leopar27 zeybek kadrosundan yada glaido ykc (vuslat) şimdi tutup bide multi demeyin zamanla değişmiştim hesapları :D

Hepsi değil efsane kurucu hberent çılgın çocuk umut zamir sonradan katılan w3 de uzun süre başa oynamış By-cambaz ve yine eski kemik kadrodan Exclusive ile miras7 şuanlık devam ediyorlar geri kalan kadrı şuan w14 de aktif oynuyorlar emin olmamakla beraber daha sonradan katılabilirler malum geçte katılsalar aradaki farkı çabuk kapatabiilir kapasitedeler dünya özellikleride kısmen w3 e benzer nitelikte yabancılık çekmezler.