Favori oyuncular

• Konuyu başlatan Orphelins
  • Başlangıç tarihi

*ZAFERRO*

Hafif Atlı
yağma limitli dünyada oynamayanlar bilmez, pren yoksa(ayda 3000-5000), köy büyütmüyosan, sana klanından bırakanların köyü düşmüyosa ilk 20 zor ilk 2-3 ay.İstediğin kadar sağlam ol bu dediklerim yoksa . tabi herkes savaşarak,barbar köyü büyütmeden anlaşmalı köy almadan oynarsa dedikleriniz derecede olur oyunculuklarıyla.

DeletedUser12293

Ziyaretçi
benım favorım xaereo tek gecerım en az 2 kat puan atar 2. ye
Ver gazi vrr sen ne zmn bole dediysan patliyoz ama ons iyi dunya olucak en axindan online sikintim yok siralayada gelince ins ilk 20. Gireriz oyun basinda kasamam.pek her dunyada lakin cokta onemli degil .

DeletedUser32540

Ziyaretçi
yağma limiti yoksa
asılırsa kojirohyuga favorim
ilk 20 icersindede
mutlaka bunlar olur:

Tabi kimin gireceği hakkında hiç bi bilgim yok

barbaros
gaara
jucos
severimseni
nartsosrikua
ucanzi
centru
mmrbaris
ilerleyen zamanlardada favorim xaereo :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Eğer w18'deki gibi yağma limiti çok düşük olursa bu dünyada çok az iyi oyuncu kalır :)

iyi oyuncu sayısı zaten çok fazla sadece bu serwerda en az 200 kişi wardır artık hem iyi oyuncu olacaksın hem iyi klanda olacaksın yagma sınırlı serwerlardada sınırsız pren olacak :D

DeletedUser

Ziyaretçi
yagma limiti varmış arkadas ben oynamıyom nıe bunu bana daha once solemedınız :)

benım favorimde
kadirdali ( kadir )
bide gelirse single ( hasan abi )

site54 bence ilk 50 ye bıle gıremez daha ogrencek cok seyi var :D

DeletedUser

Ziyaretçi
yavvv bak benim adm gecmiyor daha :)

neyse ben yarn sizi sasartrm :)

DeletedUser

Ziyaretçi
oyun alskanligim bu benim ;)

cok guzel bise oyun uzaxkca sknti sitres artiyor zamani gelince brakmak cok dogru bi karar sknti ve sirtesten kurtuluyorsun kafa dinliyorsun

DeletedUser

Ziyaretçi
bende onu anlatmaya calıstım kötü bi oyuncu degılsın ama işte böle bi sorun var sende :)

DeletedUser

Ziyaretçi
ben görmedim valla gören arkadaslar inş. bu istegini yerine getirirler benım bıldıgım sadece saglam bı oyuncusun :)

DeletedUser

Ziyaretçi
devir alma nicklerle oynadm w2 azahs w2 mavibeyaz74 o hesaptada bulundum w4 dede farkli bir hesap w7 barzo da farkli bi hesapta w9 mustafaerol le oynadm askere gidince w9 noktaladm askerde w12 de oyna basladm gecikmeli w13 acilinca w12 brakp oraya gittim pusula ile oynadm w14 barzo cagrnca w13 e de gule gule w14 gittim daha sonra w15 17 de farkli nicklerle baska hesaplara baktim w18 de kendi hesabm olan yaka1arsam a baktim w 19 da ara verdim ve zorla w20 ye baslatldm ;)

DeletedUser19623

Ziyaretçi
:)) ben yağma limiti oldugunu öğrendiğimde 2 gün önce oynamadan direk çıkalım dedim diğer klanlarla beraberde olmadı çok klan gelmiş bırakıp gitmekde olmaz şimdi ama favori oyuncum gördüğüm kadarı ile GeRoN gelmiş 18 deki gibi basar preyi kimseye bırakmaz liderliği :D ben 2-3 k puandayken pre ile 8 k daydı :D

DeletedUser12293

Ziyaretçi
favorilerimden biride asılırsa Radjap osmandır..