Favori Klanlar

• Konuyu başlatan september
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Bncede sakin bir dünya uzun soluklu olur :D

Ama şunu anlamıyorum insanlara yaranılmıyor hızlı dünya istiyolar sonra bn yetişemiyorum diye silip gidiyolar :)

Yavaş dünya geliyor bu dünya yavaş deniyor :)

Siz ozaman bırakın oynamayın tt2tt2

Favori klanlar içinde erken süpriz ekipler çıkıcaktır.

Dünya kapamaya favorim yok,su an baslayacak klanlardan hic biri basladigi isimle dünyayi kapayamaz ama en iyi savaslari Barzo verir.

DeletedUser

Ziyaretçi
Sancak klanlarını hatırlıyorum savaştıgımız en kaliteli ekiplerden biriydi :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Dur daha yeni başladı 1 ay geçsin biraz renkler belli olur

DeletedUser41078

Ziyaretçi
Ali w35 Kapatılırmı Dersin varmı ümidin :)

bence kapatılması diğer dünyalara göre daha zor abi sebebine gelicek olursam ise 2 madde ile ile açıklaya bilirim.
1.Klanlar 35 Kişilik
2.Dünya yavaş

Şuan online oyuncu sayısının kaç olduğunu yada kaç tane Aile klanı olduguna dair bi fikrim yok fakat klasik dünya açıldığında azalacağından eminim dünyanın kapatılma zamanına Klasik dünyanın ne zaman açılacağı doğrudan etkılı oldusunu dusunuyorum

DeletedUser57757

Ziyaretçi
Seni ben götüreyim w36 ya abim bosver ugrasma 35 lerde :)

DeletedUser60166

Ziyaretçi
Kafadan bir hesapla zaten 75 kişilik klanlara paralel olarak 35 kişilik bir klanın %85 hakimiyete ulaşması 2 katı zaman demek. 75 kişilik klanlar kaç ay yıl da kapatıyorsa bunun 2 katı bu world sürecektir.... Sıkılanlar,bırakanlar olacaktır... Yeni açılan dünyada şansını deneyecekler vb.

Çünkü bu dünyanın 2 handikapı var klan limiti 35 , klan dışı destek yok.. :) taktiğini doğru belirleyemeyen klan dağılmaya mahkum olacaktır...

Güzel yanları da var barbar köylerinin 5000 puana kadar gelişmesi. Oyun hızının düşük olduğu seviyede kayıp vermeden köy sayısını arttırmanın formülünü sağlamışlar yetkililer... 1 köy alacam diye ordu patlatmaya gerek kalmamış... Savaşların dengesini de barbarlar değiştirecek diye düşünüyorum...

Bu dünya varolan tüm worldlerden uzun sürecektir. w1,w2,w3,w4,w5,w6 bu durumun dışında tutuyorum :)

DeletedUser41078

Ziyaretçi
Seni ben götüreyim w36 ya abim bosver ugrasma 35 lerde :)

Olur abi sen nasıl istersen tek ricam var zaten onuda sen biliyorsun :D

Kafadan bir hesapla zaten 75 kişilik klanlara paralel olarak 35 kişilik bir klanın %85 hakimiyete ulaşması 2 katı zaman demek. 75 kişilik klanlar kaç ay yıl da kapatıyorsa bunun 2 katı bu world sürecektir.... Sıkılanlar,bırakanlar olacaktır... Yeni açılan dünyada şansını deneyecekler vb.

Çünkü bu dünyanın 2 handikapı var klan limiti 35 , klan dışı destek yok.. :) taktiğini doğru belirleyemeyen klan dağılmaya mahkum olacaktır...

Güzel yanları da var barbar köylerinin 5000 puana kadar gelişmesi. Oyun hızının düşük olduğu seviyede kayıp vermeden köy sayısını arttırmanın formülünü sağlamışlar yetkililer... 1 köy alacam diye ordu patlatmaya gerek kalmamış... Savaşların dengesini de barbarlar değiştirecek diye düşünüyorum...

Bu dünya varolan tüm worldlerden uzun sürecektir. w1,w2,w3,w4,w5,w6 bu durumun dışında tutuyorum :)

Kesinlikle Serhat haklısın yani şahsen öz eleştiri yapayım barbar almayı alışkanlık haline getiren ve kimilerinin tarifine göre barbarcı olan ben için gayet ideal bi dünya ama bakalım zaman neyi göstericek ama şuna ınıyorum kı w35de oynayan bir cok kısı klasıgı beklemekte Razaman oldugu ıcın vakıt gecırmek ıcın gırenlerın bi gayli fazla oldunu dusunuyorum

DeletedUser57618

Ziyaretçi
Favorim KURT VEYA REİS ,yapılanma olursaReis in oyuncuları ağırlıklı olur oynamaya gelmişler