Favori Klanlar

• Konuyu başlatan september
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser48222

Ziyaretçi
PUSULA ismine zarar vermemek için yeni bir oluşuma gittik. hahahahahahdhajkshdksa

DeletedUser61607

Ziyaretçi
BARZO 32 den Sons Of Anarchy klanından tanıdıgım saglam oyuncular var :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Usta yada cin kapatir

Usta daha yakin geliyor.

Kadrosunda taninan ismi fazla olanlar kapatmak yolunda az sansli.. kadrosunda taninmamis ama iyi oyuncular bulunduranlar kapatmak yolunda daha cok sansli..

Taninan kisilerin taninmasi nin sebebide dunya sonuna gitmeden dunya dunya gezmelerinden kaynaklaniyor. Bu kisiler yakinda sıkılıp yeni dunyalara acılacaklardir. Bu kisiler sıkıya gelemez.

Bu bakimdan ben usta klanini daha sansli goruyorum.

Cin ekibi uzgunum ki ekibini cok karistirdi. Ekip icinde ekip var. Hetorejen yapiya donustu buda beni uzuyor. Oyle bi hal aldiki cin ekibine nerdeyse bizim eski ekip diyemiyecegim oyle buyudulerki bizim ekip dediklerim azinlik kaldi. Cin ekibinin en buyuk sorunuda ilerde bu olacaktir. Cok klanin canini yakarlar ama sonu gorme yolundaki umitlerimiz kiriliyor.

Usta ekibi ise guzel ilerliyor kendine yeni ve orjin ekip kurdu yonetim kadrosu olgun kisiler. Insana guven veriyorlar. Ben onlerini cok acik goruyorum. Her ne kadar kurucu tayfasi ilerde gerekirse klan adini pasa yapacagiz desede ben ilerde pasa klanida usta klani olacaktir diyorum.
Biz ustayi, pasa yapmaya layik degiliz ama onlar pasayi usta yapmaya layik.
Bu oyun sabir ve guven meselesi.

Ben baskada favori klan gormuyorum.

Pusu klanini barzo klanina gore sansi bence daha yuksek

Dışardan bu dünyaya baksam Cin yada Barzo kapatır derim bu dünyayı.

Bu iki klan oyunun sonuna kadar sıkılmaz kalırlarsa kesinlikle ikisinden biri kapatır.

Bu arada tahminlerde bulunurken duygusallıktan kaçınalım. 1000 tane pusu klanı bir araya gelse bu savaşta Barzo'yu yenemezler.

DeletedUser62479

Ziyaretçi
ziya abi biraz hissi konuşmuş. pusunun pek fazla ömrü kaldığını düşünmüyorum.

biz cezalardan kafamızı kaldıramıyoruz. faruk abinin olaydan sonra tam op yapacağız kafa oyuncularımız ceza yedi. cezalar açıldı hadi devam edelim diyoruz op yapacağımız adamlar ceza yedi bundada. tam randımanlı oynayamıyoruz bir türlü:)

bu şekil olaylar devam ederse biz sıkılırız sonunu göremeyiz bu yüzden ben barzoyu bize göre daha şanslı görüyorum.

eğer sıkılmaz devam edersek harita olarak biz daha avantajlıyız barzodan. oyunculuk olarak iki klanıda kıyaslayamam hem aktif hem çok iyi oyunculardan kurulu klan

bir başka favoride bence stalker-usta&paşa savaşından çıkacak taraf olur. bu 3 klanda çok iyi ekip.

sır klanı ile şahmat birleşti onlarda anlaşabilirlerse çok iyi klan olurlar. yavaş world daha çok birleşmeler olur ayrılmalar olur. sabırlı olanın kazanacağı biyer olacak. bu sabırda biz ve barzoda olur mu bilmiyorum:)

DeletedUser

Ziyaretçi
Biz w35 e iddia icin girmedik muhabbetine eglenmeye girdik ve bunuda her ortamda dile getirdik oyle bir iddiamiz yok yani kendimizi hic favori gormedik. W35 e 40 kusur kisi girdik ve hic ekibimizi bozmadik hatta misafir okarak gelenlerden bile kurtulacagiz diye ne cektik. Ekimizle dunya basindan beri bir an dahi savassiz olmadan devamli atack oynuyoruz. Gecen ay klan icindeki bazi kardeslerimizin istegi uzerine 15 kisilik bir ekibi pasa2 klanimiza kattik. 3 gun evel stalker bu kardeslerimize op baslatti. Sanirim tahmini 25 koy alip 19 unu geri verdiler(en son o sekilde idi yanlis olmasin) bizde ciddi bir savas baslangici olarak gordugumuz bu durumda orjin ekibi devreye sokup cevap verecekken hatta tum planlar hazirlanmis ve karsi atack hayata gececekken, bir anda bu klanimiza aldigimiz 15 kisilik ekip opun ardina stalker ekibine katildilar taraf degistirdiler. Ve bende birkez daha hakli ciktim bizimkiler mahcup oldu :) stalker bu kafa ile giderse biraz zor dunya sonu gorur. Bi anda parcalanir ve yok olurlar. Tarih tekerrurden ibarettir. diyecegim o ki pasa ekibi tas gibi sapasaglam ayakta sifir risk sifir tehtit oynunu eglenceli bir sekilde devam ettiriyor ins. Devam ettirecekte.

Bu oyun sinirdan oynanir sltalker bu taktikle kendisi ile biz arasina taraf degistirenleri set cekti. Dolayisiyla pasa stalker pasa savasinida kitlemis oldu. Tabiii 40 saatten ucarak benim merkezime veya orgin kadroma op plani varsa onu bilemem;) ben 40 saatten stalkere w35 in kurallarini goz onunde durdurarak op yapmam. Bu bir intihardir. Benimde taraf degistiren kardeslerime op yapmiyacagim. Onlarinda bana op yapmiyacagi kesindir.

Bu durumda stalker ya ne yaptigini bilmiyor yada cephe degistiriyor demektir.

Favoriler mevzusuna gelince

Stalker beni hayal kirikligina ugratti.

Artik favorim degil ilerde parcalacaklarini ve packlari icinde savas cikacagini on goruyorum.

Suan w35 in favorisi tekrar soyluyorum

Cin
Usta(stalker ve pacti ile olan savasinda basarili olursa %100 bence favoridir)

Kuzey klanlari icin cekinceli yorum yapiyorum.

Bana sanki pusu barzoyu indircek gibi geliyor.

Olaylara veya favori muhabbetlerine bireysel kaliteli oyuncu faktorune gore degilde, kasarlanmamis genc dinamik ve yeni ekip ruhunu one cikarin. Bu bakimdan bana pusu homojen, barzo ise hetorejen geliyor ;)

Tum ekiplere basarilar dilemek ve saygi duymak lazim

DeletedUser

Ziyaretçi
Bu arada stalker i tek klan gibi gormeyin

Stalker rustler fate ve bir klan daha vardi sanirim bu klanlar farkli isimde ama ayni yani bu konuyu degerlendirirken

Stalker&rustler&fate - usta veya
Stalker& rustler&fate - pasa olarak adlandirmak dogrudur.

Stalker&rustler&fate - usta&pasa demek bile dogru gelmiyor cunki

1) usta ve pasa ekipleri kanki olmalarina ragmen iki ayri klan ve birbirlerine siniri olmayan aralarinda 80 saati askin mesafe olan iki klandir.
2) usta ve pasa ekipleri daimi kanka olmalarina ragmen ortak hareket veya op yapmayan ayni anda sistematik hareket etmeyen klanlardir

Stalker rustler ve fate ise;

1) yanyana ayni klan ama farkli isimleri paylasan klanlardir.
2) ayni anda ortak oplar yapan ve sistematik hareket eden klanlardir ve tahminide ortak diplomasileri vardir.
3) sanki stalker tek klan imaji bozulmasin diye diger klanlarini farkli isimlerde kullanan bir imaj veriyor.

Yine diyorum bu ayrintilari ogrenmeden stalker en guclu favorilerimdendi. Ve yine diyorum bu strateji ile stalker ya simdi kullandigi veyahut farkli isimlerdeki diger klanlari ile catisacak ve ya bu klanlari yiyecek ya birbirlerine girecek yada darbe yiyip yok olacaktir. TARIH TEKERRURDEN IBARETTIR.

yazin bunlari bir kenara:)

DeletedUser62479

Ziyaretçi
abi pusu savaşında yanılıyorsun. barzo çok güzel saldırıyor. baya köy aldılar. aldıkları köyleri bir kısmını geri verdiler ama pusunun geri aldığı köylerden şuan kime hayır gelir boş köy kaldı ellerinde. barzo çok seri saldırıyor. o yüzden ben pusunun pek ömrü kaldığını düşünmüyorum.

ustada tanıdık klan sevdiğim arkadaşların klanı ama onların başarılı olma şansını pek görmüyorum. cin barzo stalker bu 3 klana oranla pek şansları yok onların açık konuşmak gerekirse

DeletedUser51989

Ziyaretçi
Bu arada stalker i tek klan gibi gormeyin

Stalker rustler fate ve bir klan daha vardi sanirim bu klanlar farkli isimde ama ayni yani bu konuyu degerlendirirken

Stalker&rustler&fate - usta veya
Stalker& rustler&fate - pasa olarak adlandirmak dogrudur.

Stalker&rustler&fate - usta&pasa demek bile dogru gelmiyor cunki

Abi böyle düşünmek yerine o 3 klanı aile klanı şeklinde göstersen daha dogru olur

Toplamda 4 klanız paşa 2 klan usta 6 klan sonuç olarak 4 klan 8 klana karşı savaşacak öyle yazınca daha farklı bir algı oluşuyor kafalarda..

ayrıca , stalker içinde ekipler pactlar diyorsun iyi güzel ama müttefiginiz usta için neden bunları söylemiyorsunuz 210 kişiyle girmediler sonucta dünyaya :)
onların kaç klanın karması oldugunu saymaya gerek yok dünya başından beri..

bir diger konu ise bize katılan ekip 15 değil 6 kişiydi .

Tabi ki görüşlerine saygım var yine de
ve savaşımızda başarılar.

DeletedUser

Ziyaretçi
Abim bisey demedim ki, bu sadece bir yorum. Ben kendi klanimi zaten bu tarz konulara bile sokmaya deger bulmuyorum. Dedigim gibi w35 e eb basindan beri keyfine takiliyoruz. Oyle bir iddiamiz felanda yok. Sayilara takilmamak lazim benim klana ekip almayin inadima karsi klana aldigimiz kisi 15 felandi. Dedigin gibi en yuksek puanlilari felan 6 kisi cekmissiniz. Biz buna kizmadik hatta gidene bile kizmadik. Onlar bir yanlis yapti. Ben mahcup olmasinlar diye. Sakin cekinmeyiz biz gene dostuz v.s sozlerle iclerini rahatlattim.

Ayrica guzel op yaptiniz.

Pasa ekibi olarak 40 kusur kisi geldik bunun yarisida zaten oynamadi oynayan toplasan 20 adam ancadir.

3 klan derken

Aslinda 1.5 klan demelisin cunki 1.5 klani bizim adamlar 0.5 ide bu size gecen adamlar. Asap klani icin rahat koy toplamak icin kurulmus 3-5 kisiden olusan bir klan.

3 klan deme yahu. Zaten size gecenlerden kalan 20 kusur adam var simdi bide onlarla ugrasacagiz keske onlarada davet etseydiniz :)

Bide neden klana ekip cekiyonuz ki. Iste sizde kizdigim seyde tam bu. Ekip cekmeyin. uye cekin. Ekip olarak gelen eninde sonunda sizi satar.

Ayrica ekip isterseniz ne ugrasiyonuz ki

Atin davetleri biz gelelim

Teklifim cin e usta ya stalker larada gecerlidir. Ule bizi klan derdinden kurtarin. W35 klanlatiniza katilacak bu ekipten daha iyi baska ekip mi ariyorsunuz ;))

Abim bide ongorulere saygi duymak laxim

Dunyanin basinda herkes ongoru yapti ben bos konusuyorsunuz hicbiriniz 3 ayi gormezsiniz dedim sekildeki gibi hic biri gormedi hatta ateam exp savasi varken herkez su bu kazanir derken dedim ki bu savasin kazanani olmaz yakinda birlesirler dedim.;) sonuc ortada.

Diyecegim o ki saygi duymak lazim.

Ayrica tekliflere acigiz.

Klani coktan dagitacaktim. Ruzgar diye dandirik bi klan savas acti guzelde savunuyor koy almakta zorlaniyoruz.

Dagitalim klani dedim bizimkiler ruzgar dagilmadan yapmiyalim dediler millete laf dusmesin dediler. Bende ruzgarin dagilmasini bekliyorum.

Tabii o vakte kadar bir kac ekiple daga savas cikar sonra isin icinden hic cikilmaz

Sonra agzi olan pasayi yiktik der :)

DeletedUser12046

Ziyaretçi
Ekipçe katılan üyeler hakkındaki düşüncelerine katılıyorum.

Bizde 35 kişi geldik. Rustler ekibi w34 den oynadığımız arkadaşlar bizimle oynamak için yanımızda başlamışlar ortak diplomasi yaptık. Fate klanı bizimle oynamak isteyen arkadaşlar için açıldı. Gelen oyuncular oraya alınıyor.

DeletedUser

Ziyaretçi
Bizimkiler tum cepheleri tum savaslari durdurma karari aldi. Dunyanin basindan beri birsuru klanla savastaydilar. Biran olsun bile ataksiz oyun olmadi. Bu durumda bazi ekipleri sivritti. Bizimkilerde tek tek savaslari bitiriyorlar tum dusmanlarla dost olmak icin girisimlerde bulunuyorlar bakalim ne olacak.. suan 50 kisi felaniz bu surede 35 kisiye dusulmesi icin ugrasilacak. Hazirlanilacak, felan filan. Birazda millet savasirken bizimkiler gelismek istiyor. Sonuclar ne olacak merak ediyorum..

Bu arada w35 in kurulusuyla beraber favori olarak gorulup hicbir birlesim veya olusuma girmeden isim markasini degismeyen 2 klandan biri olan barzo klanini ve yonetimini taktir etmek lazim.

W35 de favorilerden olupta adi degismeyen 2 klandan biri olan Barzoya ve yonetimini kutlarim kolay bi is degildir.

Misal suan w35 in tum favori olarak gosterilen ekipleri sonradan birlesim dagilma vb olusumlarla ortaya cikan klanlarken barzo bastan beri barzo..

DeletedUser24071

Ziyaretçi
sımdı gulsem mı aglasam mı bılemedım ben

stalker bastan stalker degılmıs cin baştan cin degilmis ama barzo bastan beri barzo

yok stalker bastan favorıymıs ama ımajı sarsılmasın dıye 2-3-5-7 dıye klan kurmuyormus tarıh tekerrur edecekmıs

bla bla bla...

DeletedUser

Ziyaretçi
Yasiniza gore agliyabilirsiniz. Bilmiyorsan ogreniniz

Cin, ateam ile exp birlesim olusumudur
Stalker ise huni ismi ile girip sonradan kendi orjin isimlerine donmustur.
Barzo isi hep barzo idi.

Normalde ciddiye almamak lazimdi.. iste bos bulunmus oldum :)

World de dengeleri değiştirecek çok hamle olacaktır hem biizm tarafımızdan hem rekiplerimiz tarafından ama su kesin ki bizim adımız hep Barzo olacak

Vadlecx

Kılıç Ustası
Tebrik mesajlarını gördüm hoşuma gitti, çok teşekkür ederim.

Eğer ortada bir başarı varsa, bu diğer klanlara güvenilir bir imaj vermekten geçiyor.

Çok şükür bugüne kadar kimseyi satıp arkasından iş çevirerek bi yere varmaya çalışmadım, çalışmadık.

Birilerine mesaj vermeye çalışmıyorum, kimse üzerine alınmasın, ama oyunu düşman, kanlı bıçaklı olarak değil, insanlara rakip gözüyle bakarak ilkeli bir şekilde oynamaya ve oynatmaya çalışıyorum.

Bunun akabinde, tersi davranan, bir klan için, çevre klanları örgütlemeye çalışan, insanları kullanan, yalan konuşan, iş çeviren insanların/klanların da karşısında NE OLURSA OLSUN durmaya gayret gösteriyorum.

Eğer başarımız devam ederse bu ilkelerle beraber bi yerlere gelebilirsek, belki oyunun eski tadını bir world dahi olsa yakalamış olacak ve belki diğer dünyaların klanlarına da örnek olacaktır, bunu ümit ediyorum.

Bunun yanı sıra, Stalker ekibini fazla tanımıyorum, içinden belki 10 belki 15 kişi yorum yapamam, fakat CİN ekibi her ne kadar birleşim klanı olsa dahi, yönetimi oldukça kuvvetli ve başındaki bugracisem saygı duyduğum bir insan, nitekim içlerinde eski BARZO oyuncusu olan tanıdıklarım var, bu sebepten kendilerini beğenerek takip ediyorum.

Bu demek değil CİN ile hiç savaşmayacağız, veya belki harbiden hiç savaşmayacağız, hiç bilinmez, ama BU İLKELER ile GİDEBİLDİĞİMİZ YERE KADAR, umarım dünya KAPANANA KADAR gideceğiz.